D-Smart

2007 Yılından Beri Faaliyetlerine Devam Eden D-Smart Hizmetlerine Her Geçen Gün Yenilerini Ekleyerek Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dijital Yayın Platformları Arasındaki Yerini Koruyor.

D-Smart Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

D-Smart Bayilik Şartları

Girişimci Ruha Sahip Olunması
Müşteri Memnuniyetinin Sağlanması
Müşteri Portföyünün Genişletilmesi
Ticari Sicilin Temiz Olması

D-Smart Bayilik Açıklaması

D-Smart Bayilik Hakkında

Türkiye’nin marka bilinirliği en yüksek dijital yayın platformları arasında yer alan D-Smart bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Günden güne genişlettiği hizmetleri ile toplumun büyük bir kısmını hedefleyen D-Smart bayilik almak isteyen girişimcilere karlı bir iş kapısı sunuyor. Tek başına ya da mevcut ticari işletmenin hizmetlerini şekillendirmek üzere alınabilen D-Smart bayilikleri ile girişimciler hedef kitlesine ulaşmanın çeşitli yollarını buluyor. Çapraz satış imkanına sahip olan girişimciler D-Smart hizmetlerini hedef kitlelerine sunarak satış başına komisyon alma hakkına sahip olabiliyor. 

Yerli ve yabancı kanalları hedef kitleleri ile buluşturan; birbirinden farklı dizi ve filmlerle seyir keyfi sunan D-Smart bayilik alacaklar aynı zamanda internet hizmetleri ile, TV ve internet hizmetleriyle buluşabiliyor. Yılın belli dönemlerinde düzenlenen çeşitli kampanyalarla satışlarını arttırabilen D-Smart bayileri kazanç sağlamanın tüm alternatiflerini en etkin şekilde değerlendirebiliyor. Potansiyel müşterilerine D-Smart ayrıcalıklarını anlatan ve akabinde farklı kampanyalar sunarak sözleşme imzalayan bayiler; sözleşme bilgilerini sisteme girerek abonelik taleplerini merkeze iletiyor. Böylece bağlanan her bir abonelik için D-Smart şirketinden komisyon alabiliyor. Satış yeteneğine güvenen, d-Smart hizmetlerinin tüm detaylarını bilip müşterilere en doğru aktarımı yapan bayiler uzun yıllar boyunca D-Smart bayisi olmaya devam edebiliyor. Abonelik sayısı arttıkça fazla kazanç sağlama imkanı sunan D-Smart bayilik sistemi çetin rekabet olan bu sektörde ayakta durma şansı tanıyor. 

D-Smart Bayilik Şartları

D Smart bayilik almak isteyenlerin ilk olarak D-Smart internet sitesinde yer alan D-Smart bayilik başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. D-Smart bayilik başvuru formu tam ve doğru bir şekilde doldurulduğunda firma yetkilileriyle detaylı görüşmeler başlatılabiliyor. 

Sadece D-Smart bayilik almak mümkün olsa da daha kolay ve fazla gelir elde etmek isteyen girişimcilerin hizmetlerini çeşitlendirmesi öneriliyor. DSmart hizmetlerinin yanı sıra elektronik hizmetler ile alakalı müşterilerine destek olan girişimciler satış kapılarını da çoğaltmış oluyor. D-Smart bayilik almak için mevcutta ticari faaliyetlerin devam ettiği bir işletme sahibi olunması girişimcilerin kazanç sağlamasını kolaylaştırıyor. 

D-Smart bayilik alacak girişimcilerin satış odaklı düşünmesi ve aynı zamanda hedef kitlenin memnuniyetini de sağlaması gerekiyor. Yalnızca satış yapan ve hizmet detaylarını eksik aktaran girişimciler DSmart kurum kültürüne uygun hareket etmiş sayılmıyor. Tüm detayları müşterilerine aktaran ve sağlanacak servislerle ilgili önemli bilgileri sunanlar firma ile yaptıkları iş ortaklıklarını uzun yıllar devam ettirebiliyor. 

D-Smart Bayilik Almanın Avantajları

Dijital yayın platformlarından biri olan; internet hizmetleri ile kullanıcılarına 360 derecelik bir hizmet sunan D-Smart, bayisi olmak isteyen girişimcilere destekler sunuyor. Eğitim, bölge koruması, reklam gibi desteklerle bayilerine avantajlar sunan marka yüksek marka bilinirliğinin avantajlarını da girişimcilere yaşatıyor. Türkiye’nin en bilindik dijital yayın platformlarından biri olma unvanını taşıyan D-Smart yerli ve yabancı yayın kanallarını izlemek isteyen müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Bayilerine yapılan abonelik başına komisyon veren marka yüksek karlılığı da beraberinde getiriyor. Çevresi geniş olan, müşteri iletişiminde başarı gösteren ve dürüstlük ilkesi dahilinde hareket eden girişimciler bayilik açtıkları bölgede tutunabiliyor. Bir de farklı hizmetler sunarak müşterileri ile buluşma şansını arttırdıklarında D-Smart hizmetlerinden komisyon almak işten bile olmuyor. 

D-Smart Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR