Çöps Çöp Şiş

Gıda Sektöründe 2004 Yılından Bu Yana Faaliyet Gösteren Çöps Çöp Şiş, Ege’nin Yüzyıllara Dayanan Lezzetini Daha Geniş Kitlelere Ulaştırabilmek Için Bayilik Vererek Restoran Ağını Genişletmektedir.

Çöps Çöp Şiş Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Çöps Çöp Şiş Bayilik Şartları

Müşteri Memnuniyetine önem Vermek
Kalite Ve Lezzet Standartlarına Uymak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Gerekli Sermayeye Sahip Olmak

Çöps Çöp Şiş Bayilik Açıklaması

Çöps Çöp Şiş Bayilik

Ege Bölgesi’nin geleneksel lezzetlerinden biri olarak anılan çöp şişi en leziz ve sağlıklı hali ile müşterilerine sunan Çöps Çöp Şiş, gıda sektörünün liderlerinden olmayı amaçlayarak bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. 

Müşterilerine sunduğu başta çöp şiş olmak üzere tüm et ürünlerini modern bir işletme anlayışı ve tedarik sistemi ile tüketicileri ile buluşturmaya devam etmektedir. Lezzetli ürünlerini üstün hizmet anlayışı ile birleştirmesi sayesinde Çöps Çöp Şiş giderek artan bir müşteri kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Farkını etlerin takıldığı kargının verdiği aroma ve lezzet ile ortaya koyan çöp şiş Türk damak tadına hitap etmesi nedeni ile en çok tercih edilen et ürünlerinin başında gelmektedir. Firma, uyguladığı franchise işletme modeli sayesinde lezzetli, sağlıklı ve dondurulmadan hazırlanan en üst kalitedeki ürünlerini en uygun fiyatlar ile geniş bir tüketici kitlesine ulaştırmayı hedeflemektedir.

Siz de Türk damak tadına hitap etmek ve gıda sektöründe bayilik almak istiyorsanız Çöps Çöp Şiş bayilik hakkında hazırladığımız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Çöps Çöp Şiş BayilikŞartları

Çöps Çöp Şiş, restaurantlarını franchising sistemi ile işletmektedir. Gıda sektöründe kendi alanı ile ilgili boşluğu doldurmayı hedefleyen firma, bayi sayısını artırmak için bayilik vermeye devam etmektedir. Türkiye genelindeki bayilik başvuruları kabul edilmektedir. Yatırımcılardan talep edilen franchise giriş bedeli ile ilgili olarak detaylı bilgi firmadan telefon aracılığı ile edinilebilmektedir. Gıda sektörü bayilik veren firmalar arasında yer alan Çöps Çöp Şiş bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler internet sitesi üzerinden bu işlemigerçekleştirebilmektedir.

İnternet sitesi üzerinden taleplerini ileten adayların başvuru bilgileri firma yetkililerince değerlendirilmektedir. İş deneyimi ve sermaye bilgisi gibi detayların başvuru formunda mutlaka belirtilmesi gerekmektedir. 

İlk değerlendirme sonucu uygunluk verilen başvuru sahiplerinin seçtikleri lokasyon firma yetkililerince ziyaret edilerek, kontroller yapılmaktadır. Uygun görülen başvurular için başvuru sahibine en geç 3 iş günü içerisinde randevu verilerek yüz yüze görüşme gerçekleştirilmektedir. Fizibilitesi yapılan lokasyon ile ilgili avantaj ve dezavantajlar bu görüşme esnasında yatırımcıya rapor edilmektedir.  Tüm koşullarda anlaşma sağlandığı takdirde evrakların hazırlanması ile birlikte 5 yıllık franchise sözleşmesi imzalanmaktadır.

Çöps Çöp Şiş, tüm restaurantlarının firma konseptine uygun olmasını talep etmektedir. Projenin çizimi firmanın mimari ekibi tarafından yapılmakta ve proje anahtar teslimi olarak fiyatlandırılmaktadır. Anahtar teslim fiyatlandırma ve ödeme koşulları girişimci tarafından onaylandıktan sonra, 5 gün içerisinde siparişler verilerek kuruluş aşamasına geçilmektedir. Çöps Çöp Şiş bayilik işletmelerinin kurulumu yaklaşık 30 günde tamamlanmaktadır. 

Çöps Çöp Şiş Bayilik Avantajları

Çöps Çöp Şiş restoranlarında müşterilere sunulan yemeklerin hammaddesi franchise işletme sahipleri tarafından temin edilmektedir. Tüm mağazalarda menülerin aynı olması ve kalite standartlarına özen gösterilmesi, hizmette standardizasyonun sağlanmasını garanti etmektedir. Yemekler lokal olarak taze bir şekilde üretilmekte, siparişler hızlı ve lezzetli şekilde müşterilere sunulmaktadır. Geniş ve lezzetli bir menü ekonomik fiyatlar ile müşterilere sunulmakta ve giderek büyüyen bir müşteri kitlesine hitap edilmektedir. Doğru lokasyon seçimi ile girişimciler için kısa sürede kar getiren bir işletme haline gelmektedir. 

Çöps Çöp Şiş Bayilik Destekleri

Restaurantın açılışından bir hafta önce broşürler, magnetler ve diğer reklam ürünleri merkez tarafından ulaştırılmaktadır. Çalıştırılacak personel özellikleri bayi ile paylaşılarak, eleman temini sürecine destek olunmaktadır. İşletmeci ve personel merkezde ya da seçilmiş restoranlarda eğitime tabi tutulmaktadır. Verilen eğitimler bayi açılışı sonrasında da düzenli olarak devam ettirilmektedir.

Gıda sektörüne yatırım yapmak istiyorsanız siz de Çöps Çöp Şiş ile iletişime geçerek, yatırım detayları hakkında bilgi alabilir ve giderek büyüyen Çöps ailesine katılabilirsiniz.

Çöps Çöp Şiş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR