Çöps Çöp Şiş

Çöps Çöp Şiş Bayilik Açıklaması

Çöps Çöp Şiş, 2004 yılında Umur Et Ürünleri Ltd Şti.  adı altında kurularak müşterilerine Ege’nin bu lezzetini buluşturmayı hedeflemektedir. 4 adet Çöps Restoranı franchise sistemi sayesinde İstanbul’da hizmet vermekte ve en başta çöp şiş lezzeti olmakla birlikte lezzetli et ürünlerini sağlıklı ve kaliteli bir şekilde müşterileriyle buluşturmaktadır.

Franchise alınması için neler gereklidir?

1- Franchise adayları bilgilerini firmaya iletmeleri gerekmektedir. Bu şekilde bilgilerin iletilmesinin ardından değerlendirme süreci başlar. İş tecrübesi, sermaye bilgisi, referansları gibi çeşitli bilgiler başvuru formunda bildirilmesi gereklidir.

2- Dükkan açmayı düşündüğünüz yer ziyaret edilerek uygunluğu kontrol edilir.

3- Uygun görülen başvurular sonucunda franchise ekibi tarafından başvuruyu yapan kişiye en geç 3 iş günü içerisinde randevu verilir. Yüz yüğze görüşme gerçekleştirilir. Adaya sisteme dahil olmayla alakalı bilgi verilir.

4- Dükkanın fizibilitesi yapılır. Bölgenin özellikleri, avantajları ve dezavantajları raporlanarak adaya bilgi verilir.

5- Gerekli evrakların hazırlanması için franchise adayına bilgi verilir. Evrakların hazırlanmasının ardından 5 yıllık franchise sözleşmesi imzalanır.

6- Firmanın kopsetine uygun dekorasyon için mimari planlama yapılır. Projenin çizimi ÇPS mimari ekibi tarafından hazırlanır. Proje, dekorasyon ve donanım olarak ayrı ayrı, en geç 7 gün içinde fiyatlandırılır (projeler anahtar teslim olarak ÇÖPS mimarı ekibi tarafından fiyatlandırılır).

7- anahtar teslimi fiyatlandırması ve ödeme koşulları başvuru sahibi tarafından onaylanmasının ardından 5 gün içerisinde gerekli siparişler verilerek kuruluş aşamasına geçilir. Yaklaşık 30 günlük bir sürede kurulum gerçekleştirilir.

8- Açılış süresinden 1 hafta kadar önce broşüler, magnetler, tanıtım föyleri ve benzeri reklam ürünleri belirlenerek basılı halde mağazaya iletilir.

9- Gerekli görülmesi durumunda eleman nitelikleri ve listesi franchise adayına bildirilir. İşletmeci ve elemanlar Çöps eğitim binasında veya seçilmiş pilot restoranlarda eğitim danışmanlarının gözetimi ve takibinde 10 gün kadar sürede eğitimler verilir. gerekşi görülürse personel alımları Çöps insan kaynakları tarafından yapılabilir.

 

Çöps Çöp Şiş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR