Colins

Colins Bayilik Açıklaması

Colins Bayilik

Colin’s Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından biri.İstanbul’da 1986 yılında açılan ilk mağazasından bu yana dünyaya da açılan Colins mağazası,şu anda 32 farklı ülkede, yaklaşık olarak toplam 670 mağazaya ve 1000 satış noktasına ulaşmış durumda. colins'in 2013 yılı hedefi ise,toplamda 1500 mağaza ve yıllık 1,5 milyar dolarlık ciro ile Türkiye’nin en büyük hazır giyim firması olmak. Siz de bu başarının bir ortağı olmak isterseniz, Colins bayiliği alabilirsiniz.Tabi bunun için öncelikle yerine getirmeniz gereken bazı şartlar bulunmakta. Colins Bayilik

Colins Bayilik Şartları

  1. Colins Bayiliği için öncelikle bu başarı da üzerinize düşen sorumluluğu üstlenebilmeli.Markanın başarısı için gerekli çabayı sarfetmeniz gerektiği bilincinde olmalısınız.
  2. Açılacak mağaza için daha çok işlek caddeler,avmler gibi insan yoğunluğu olan yerler seçilmelidir.
  3. Açılacak mağazanın büyüklüğü, belli bir metrekareden az olmamalıdır.
  4. Bayilik maliyeti,açılacak mağazanın konumuna ve büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir.Bu yüzden doğru bir hesaplama için iletişime geçebilirsiniz.

Colins Bayilik Bilgileri Bayilik almak isteyenler,ayrıntılı bilgi için Colin’s yetkilileri ile iletişime geçebilirler.Başvuru için de Colin’s websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Colins Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR