Coffee On Store

Butik Kahveci Konseptinde Türkiye'nin Ilk Bayilik Veren Firması...

COFFEE ON STORE Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Bayilik modeli, mağaza tadilat gereksinimleri göz önüne alınarak net bedel çıkartılacaktır.

COFFEE ON STORE Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

COFFEE ON STORE Bayilik Şartları

Girişimci Ruha Sahip Tercihen Genç Ve Kahve Sektöründe Bilgili
Kurumsal Ekip çalışmasına Yatkın Bulunduğu Bölgede Firmayı Temsil Edebilecek
Bayilik İçin Bütçe Ve Zaman Ayırmış

COFFEE ON STORE Bayilik Açıklaması

COFFEE ON STORE BAYİLİK

COFFEE ON STORE olarak kahve sektöründe toptan satışlar,sektörel danısmanlıkların ardından perakende dalında nitelikli ve kaliteli kahve arzındaki eksikliklerden dolayı  farklı bir konsept geliştirerek Türkiyenin bayilik veren ilk butik kahvecisini oluşturduk.Bu konseptle ilk kez  Dünyanın 25 farklı ülke veya bölgesinden ithal edilen çekirdekler hiçbir kimyasal kullanmadan kendi formülümüze göre kavrulup taze olarak satışa sunulur. Tıpkı Türk Kahvesinde olduğu gibi filtre kahveler de   müşterinin gözü önünde öğütülerek ister kuru kahve  isterse demlenmiş şekilde satışa sunulur.Sektördeki genel işleyişten farklı olarak COFFEE ON STORE bayilerinden kululuş bedelinin dışında aylık yada yıllık ciro kesintisi vb. hiçbir ücret talep etmez.COFFEE ON STORE bayiliğiyle  bulunduğunuz il yada bölgenin hem cafe, restoran ve otel gibi toptan tüketicilerine hemde ev, iş yeri ve ofis gibi perakende son tüketici grubunun ihtiyacına cevap verebilirsiniz. Bu modelle Türkiyenin her il ve bölgesine taze kaliteli ve nitelikli kahve tedariği sağlamayı hedeflemekteyiz.Geliştirdiğimiz bu konsept ile yatırımcıyı yüksek kar marjının dısında eğitim donatım hizmetleriyle de destekliyoruz.

COFFEE ON STORE BAYİLİK MODELLERİ

Mağaza modeli 40-150 mk arası

Avm kiosk  modeli min 15 mk olmak üzere iki farklı modelle yatırımcının tercihine bırakılmıştır.

TANIŞMA VE LOKASYON BELİRLEME

Kahve sektöründe iş kurmak isteyen müteşebbislerimizle kahve sohbeti eşliğinde tanışıyoruz. Girişimci dostlarımızla tercih ettikleri il ,bölge ve model konusunda istişarede bulunup iş planı, iş akışı ve proje hakkında bilgilendiriyoruz.

MALİYET

Bayilik modeli ,mağaza alt yapı ve mimari koşullar gözönünde bulundurularak ortalama maliyet ve francise bedeli bilgilendirmesi yapılmaktadır.Tercih edilen model, lokasyon ve işlevsellik konuları yüzyüze yapılacak görüşmede mimar, satış uzmanı eşliğinde değerlendirilecektir.Maliyet hesabı; yazılım programı,kullanılacak öğütücüler,teraziler, demleme makinaları satışa sunulacak ekipmanlar  ortalama iki aylık satış için gereken ürün ve ambalajlar dahil olacak şekilde anahtar teslim rakamdır.

PERSONEL DESTEĞİ

Çalışmak istediğiniz ekip arkadaşlarınızı siz seçiyorsunuz biz seçmiş olduğunuz personele ürün-satış eğitimi donatım ve oryantasjon eğitimi veriyoruz.

OPERASYONEL DESTEK

Birlikte çalışmaya başladığımız andan itibaren sipariş, ürün sevkiyatı ve eğitimlerle ilgili bilgiler girişimciye aktarılacaktır.

COFFEE ON STORE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR