Cnet

CNet Bayilik Açıklaması

CNet Network Bayilik

CNet Network Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı; 1987’de kurulan ve ürettiği network ekipmanlarıyla küresel pazarda önemli bir yere sahip olan CNet, ABD ve uluslararası pazarlarda yüksek kaliteli ürünleriyle kendini zirveye taşımıştır. Türkiye piyasasına yabancı olmayan CNet, Next&NextStar ile yapmış olduğu distribütörlük anlaşması ile birlikte Next&NextStar güvencesiyle Türkiye’de faaliyetlerine devam etmektedir. 

CNet Network ürünlerini; Dağıtıcı, Ara Dağıtıcı ve Bayileri üzerinden son kullanıcıya ulaştırmaktadır. 

CNet Network Bayilik Konusudur.  

CNet Network Bayilik ve Bayilik Başvurusu

CNet Teknoloji, 1987 yılında California San Jose’de kurulan network ekipmanları üreten bir şirkettir. Ethernet, Fast ethernet ve Gigabit network alanlarında ürettiği yüksek kaliteli ürünlerle ABD ve Uluslararası pazarda önemli bir müşteri kitlesine sahip olup global pazarın önemli bir üreticisidir.

CNet, home networking ve high power networking ürünlerinin sunduğu yüksek hız ve verimlilik ile müşterilerine düşük maliyetlerle etkin çözümler üretmektedir.  Ayrıca ürünlerin sağladığı güvenlik, güvenilirlik, kullanım kolaylığı, sınırlandırılabilir özelliklerinin yanında sağladığı servis kalitesiyle geniş çaplı taleplerinizi karşılamaktadır.

CNet, devlet kurumları, şirketler, küçük ve orta ölçekli işletmeler, küçük ofisler ve ev ofisleri için ürettiği Fast Ethernet Kartları, Fast Ethernet Swichleri, Gigabit Ethernet Kartları, Gigabit Ethernet Switchleri, Çift katmanlı SNMP yönetimi sağlayan Gigabit ethernet switchleri, Kablosuz ağ ürünleri, SOHO ve SMB Broadband Routerları ve daha bir çok alanda hizmet verdiği geniş ürün yelpazesine 20 yılı aşan deneyimini ekleyerek müşterilerine güvenle hizmet vermektedir. 

CNet Bayilik Ürün Grupları

  • ADSL / VDSL Modemler
  • Wi-Fi Extender
  • USB Wi-Fi Adaptör
  • Network Switch
  • PoE switch
  • Kablosuz Wi-Fi Kamera
  • Kablosuz Menzil Genişletici

Bayilik Destekleri: Dağıtıcılar için bölge koruması, Reklam ve rekabet desteği sağlanmaktadır.

CNet Network Bayilik Şartları

CNet Network Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyeti : Bayilik talebinde bulunmak isteyen firmalar, ön bilgilendirme formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ekleri ile birlikte (Vergi Levhası, İmza Sirküsü, Ticaret Sicil Gazetesi, Kimlik Fotokopisi) bayilik evraklarını bize ulaştırarak cari kartlarının açılmasından sonra minimum 500 dolarlık (Amerikan Doları) ürün alımı yaparak bayilik şartlarını yerine getirmiş olmaktadır.

 

CNet Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR