Çıtır Usta

Çıtır Usta Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Çıtır Usta Bayilik Açıklaması

Çıtır Usta Hakkında

Çıtır Usta yeme içme sektöründe 2003 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Firma  3 ülke, 25 şehir ve 75´ten fazla yerde pide ve kebap konseptli restoranlar ile hizmet veriyor. Çıtır usta bayilik bedeli isim hakkı hariç 200 ile 500 bin lira arasında tutuyor. İsim hakkı bedeli ise konsepte göre değişiyor. Çıtır usta ayrıca bayilik alan girişimcilerden reklam katkı payı ve royalty bedeli de almaktadır.

Halkımızın damak tadına uygun olan menüleri ile dikkat çeken Çıtır Usta son zamanlarda yurt dışına açılmaya başladı. Özellikle Gaziantep mutfağını temsil eden restoran zincirleri açığını tespit eden firma ve Avrupa’da edinmiş olduğu 10 yıllık tecrübesi ile yapmış olduğu AR-GE çalışmalarını birleştirerek markalaşma sürecinin alt yapısını oluşturmuş.

Çıtır Usta Yurt Dışı Açıklaması : 2017 yılı gerçekleşen hedefleri Fas, Tacikistan ve Suudi Arabistan dan sonra yeni hedefi olan ABD ve Avrupa’da faaliyete geçecek restoranlar için fizibilite ve AR-GE çalışmaları yapılmakta olup,bu sayede tüm dünyada hızla büyüme hedefi ile ülkemizden çıkacak bir dünya markası olmanın mutluluk ve gururunu yaşamaktayız.

Atilla KÜLEKÇİOĞLU’nun ilk restoranını, 2003 yılında Türkiye’nin ve İstanbul’un ilk alışveriş merkezi olan GALLERIA’da, 45 metrekarede açmıştır. Uzun yıllar mesleğinde uzmanlaşmış olan KÜLEKÇİOĞLU bilgisini, yatırımıyla birleştirerek hayalini kurduğu Çıtır Usta markasının ilk halkasını inşa etmiştir.

2007 yılına kadar markalaşma yolunda sağlam adımlar ile ilerleyen “Çıtır Usta”, 2009 yılında disiplin ve özverili çalışma ile restoran sayısını 10 restorana çıkarmıştır. Sektörün ihtiyacı ve yatırım açısından, popüler olmaya başlayan franchising sistemine geçmeye aynı yıl karar veren KÜLEKÇİOĞLU, ilk franchising işlemesini Zonguldak’ta açmıştır. Zonguldak’ta gösterilen yoğun ilginin, alınan franchising sistemi ile büyüme kararının doğrulaması olmuştur. Bursa, Edirne, Keşan, Çerkezköy ve İzmir, sistem için yeni hedefler olarak tespit edilmiş ve uygulanmıştır. Geçen zamanla yatırımcılarının ilgisini çeken marka, merkezi yönetim ve fabrika ihtiyacını da planlanan şekilde hayata geçirmiştir. Franchising sisteminde yatırımcılarını koruyan ve markasının kalitesini çıtasını yükselten KÜLEKÇİOĞLU, sistemin kurallarını geliştirmiş ve uygulamaya başlamıştır. 2014 yılı itibariyle %70’i franchising sistemi ile faaliyet gösteren “Çıtır Usta” doğru lokasyon, doğru insan, doğru işletme ile yatırımın 36 ayda geri dönüşünü de sağlamaktadır.

Çıtır Usta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR