Çiğköfteci Ömer Aybak

Meşhur Adıyaman Çiğköftesini Türkiye’ye Ve Avrupa’ya Sunan Marka Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Çiğköfteci Ömer Aybak Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Çiğköfteci Ömer Aybak Bayilik Şartları

Yeterli Mali Güce Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Marka Değerleri İle Uyumlu Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek

Çiğköfteci Ömer Aybak Bayilik Açıklaması

Çiğköfteci Ömer Aybak Bayilik

 

Çiğköfteci Ömer Aybak gıda sektöründeki faaliyetlerine seyyar satıcı olarak başlamış olup kısa sürede büyük bir ilerleme kaydederek sektörün lider markaları arasında anılmaktadır. Türkiye’ de ve Avrupa’ da bin iki yüzden fazla şubesi ile hizmet veren Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak gıda sektöründe bayilik veren firmalar içinde kaliteli ürünleri ve hızlı büyümesi ile dikkat çekmektedir. Tescilli markası, logosu ve eşsiz lezzeti ile kurumsallaşma çalışmalarının da başarılı bir örneği olarak kabul edilen Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak bayi sayısını artırmak, kurumsal kimliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmek için çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir. 

Çiğköfteci Ömer Aybak Bayilik Şartları

Çiğköfteci Ömer Aybak yerel bir marka olmanın ötesinde markasını global bir çizgiye ulaştırabilmek için hem yurt içi hem de yurt dışı bayilik taleplerini değerlendirmeye almaktadır.Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak bayilik almak isteyen girişimcilerinden distribütöre bağlı bölgeler dışında franchise bedeli talep etmemektedir. Herhangi bir bedel ödemeden Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak ailesine katılabilecek olan girişimcilerin işletmelerini markanın kurumsal kimliği ile uyumlu olacak şekilde dekore etmeleri beklenilmektedir. Bayi adayları yapılan görüşmeler sonucunda bayilik sözleşmesi imzalamakta ve işletmenin kurulum giderleri bayilik alan girişimciye ait olmaktadır. 

Çiğköfteci Ömer Aybak bayilik verdiği işletmelerin merkezi lokasyonlarda yer almasına özen göstermektedir. Böylece işletmelerdeki kar marjı da daha yüksek tutulabilmektedir. 

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak bayilik alan girişimcilerin sahip olması gereken yatırım sermayesi seçilen işletmeye ve bazı faktörlere göre değişiklik gösterebildiğinden en güncel bilgiler marka yetkililerinden alınabilmektedir. Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesindeki Franchise Başvuru Formu’ nu doldurarak bayilik taleplerini markaya iletebilmektedirler.

Çiğköfteci Ömer Aybak Bayilik Avantajları

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak bayilikalan girişimcilerine en kaliteli malzemeler ile hazırlanmış ve ülkemizde çok popüler bir ürünü müşterilerine sunma ve bunu yaparken de sektörün lider markalarından birinin çatısı altında yer alma avantajını sunmaktadır. Oldukça geniş bir kitleye ulaşabilen Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak bayileri işletmelerini açtığı anda hazır bir müşteri kitlesine sahip olarak faaliyet göstermeye başlayabilmektedir. Ayrıca markanın merkezi tarafından gerçekleştirilen yazılı – görsel reklamlar ve merkezi promosyonlar ile ilgili olarak bayilerden herhangi bir bedel ya da katılım payı talep edilmemektedir. Böylece Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak bayilik alan girişimcilerin satış potansiyellerinin artması marka merkezi tarafından da desteklenmekte ve bu doğrultuda düzenli faaliyetlerde bulunulmaktadır. 

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak Bayilik Destekleri

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak bayilik alan girişimcilerinin işletme dekorasyonunu ve açılış kampanyalarını uzman ekibi aracılığı ile yönetmektedir. Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak işletmelerin personeli için gerekli eğitimleri vermektedir. Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak bayilerine temin ettiği ürünlerin satışını ve sevkiyatını, gıda vakumu güvenliği alınarak ve barkodlu olarak gerçekleştirmektedir.

Siz de gıda sektörünün en çok kazandıran bu kolunda hizmet vermek isterseniz marka ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece markanın franchise koordinatörlerinden destek alarak çok kısa sürede marka standartlarına uygun ve karlı bir işletmenin sahibi olabilirsiniz.

Çiğköfteci Ömer Aybak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR