Choco World

Türkiye’de Ve Dünyanın Dört Köşesinde En Lezzetli Çikolatalı Ürünleri Yapmak Için Faaliyetlerine Başlayan Choco World Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Choco World Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Markanın yatırım maliyeti yaklaşık 200.000 TL civarındadır. Kesin bilgi için firma yetkilileri ile görüşülmesi gerekir.

Choco World Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Choco World Bayilik Şartları

Yeterli Ekonomik Güce Sahip Olmak
Ticari Engeli Bulunmamak
Marka İle İşbirliği İçerisinde çalışabilmek

Choco World Bayilik Açıklaması

Choco World Bayilik

Choco World gıda sektörü içerisinde % 100 yerli üretim olarak hizmet vermekte olup yaptığı şelale üretimi ile dünyanın kırk ikiden fazla ülkesine ihracat gerçekleştirmektedir. Gıda kodeksi ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı sertifikalara sahip bulunan Choco World gıda sektörü bayilik veren firmalar içinde farklı konsepti, sektöre getirdiği yenilik ve özel üretim ürünleri ile üst sıralarda yer almaktadır. Dünyanın en büyük çikolata şelalesi tedarikçisi olduğu bilinen Choco World franchise vererek marka bilinirliğini ve hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.

Choco World Bayilik Şartları

Choco World bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak online başvuruda bulunabilmektedirler. Ön başvuru aşaması olumlu değerlendirilen başvuruların sahipleri ile marka yetkilileri bir araya gelmektedir. Seçilen mağaza lokasyonu markanın uzman ekibi tarafından değerlendirilmekte ve girişimciye özel olarak hazırlanan teklif kendilerine iletilmektedir. 

Choco World bayilik almak isteyen girişimcilerine üç farklı konseptte bayilik olanağı sağlamaktadır:

Cadde Konsepti: İnsan trafiğinin yoğun olduğu ve dikkat çekici lokasyonlarda açılması tercih edilmektedir. Seçilen bölgenin ana yaya ulaşım noktalarında, meydanlarında ve alışveriş caddelerinde konumlandırılmaktadır. Seçilen mağazanın en az 100 metrekare alana, 8 metre ön cephe genişliğine ve 3 metre tavan yüksekliğine sahip olması beklenilmektedir. Ayrıca en az 30 metrekare bahçeye ya da teras alanına sahip olması istenilmektedir.

AVM Konsepti: Genellikle alışveriş merkezlerinin giriş katlarında, ana giriş kapısının yanında konumlandırılmaktadır. En az 10 metrekare alana sahip olması istenilmektedir.

Kiosk: Alışveriş merkezleri, metro istasyonları, üniversiteler ya da benzin istasyonları gibi insan trafiğinin yoğun ancak yerleşim alanlarının sınırlı olduğu noktalarda konumlandırılmaktadır. Konumlandırıldığı noktanın özelliklerine ve temin edilebilen altyapı olanaklarına bağlı olarak ürün grupları markanın diğer konseptlerine göre sınırlandırılabilmektedir. En az 8 metrekare yerleşim alanına sahip olması gereken bu konseptte servis olanağı sağlayan en az üç cephenin bulunması gerekmektedir. Ayrıca elektrik, su türü altyapı ihtiyaçlarının da temin edilebilmesi de önem taşımaktadır.

Choco World bayilik almak isteyen girişimcilerin ortalama yatırım maliyetinin 200.000 TL olduğu bilinmekle birlikte kesin bilgiler marka yetkililerinden temin edilebilmektedir.

Choco World Bayilik Avantajları

Choco World bayilik alan girişimciler Türkiye’nin ve dünyanın en büyük çikolata şelalesi tedarikçisi olan marka ile birlikte çalışma fırsatı yakalayabilmektedirler. Markanın çikolata şelalesi kendi üretimi olup, ülkemizde de çok tercih edilen bir lezzeti en kaliteli ve farklı şekillerde müşterilerine sunarak bayilerine karlılığı yüksek bir işletmenin sahibi olma şansını sunmaktadır. Choco World çikolatalarının tamamı özel üretim olup, Choco World  bayilik alan girişimciler geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilmekte ve kısa sürede sadık bir müşteri kitlesine sahip olabilmektedir. Markanın ortalama kar marjı % 300 olup, Choco World bayilik alan girişimciler yatırım sermayelerini kısa sürede geri kazanabilmektedirler. Choco World bayilik alan girişimcilerinin karlarından da pay almaktadırlar. Ayrıca marka bayilik almak isteyen girişimcilerinden herhangi bir isim bedeli de talep etmemektedir.

Choco World Bayilik Destekleri

Choco World bayilik alan girişimciler proje eğitimi, lokasyon seçimi, personel eğitimi ve pazarlama alanlarında markanın desteklerinden yararlanabilmektedirler. Choco World bayilik alan işletmelerinde görev alacak olan personeli mağaza açılışından önce özel bir eğitim sürecinden geçirmektedir. 

Choco World Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR