Chicker's

Chicker's Bayilik Açıklaması

Chicker's Bayilik

Firma Tanıtımı : Chicker’s markası 2011 yılında kurulan ve bugüne kadar süregelen bilgi ve tecrübeleriyle yurt dışında bir çok bayiliğe sahiptir. Firmamız büyük potansiyelin olduğu bu sektörde kendini bu işe adamış ve kanıtlamış dinamik insanlardan oluşur. 

Fried Chicken sektöründe ülkemizde öncü olmaktan gurur duyuyoruz. Dünyanın dört bir yanına yayılacak olan franchise işletmelerimiz ile hızlı bir şekilde ağlarımızı örmeye devam edeceğiz. 2015 yılı sonuna kadar yurt içi ve yurt dışındaki toplam franchise sayımızı 50 olarak hedeflemekteyiz. 

 Chicker's Bayilik ve Bayilik Şartları Chicker’s olarak kendi işini kurmak isteyen girişimcilere, fastfood sektöründe yeni bir lezzet yaratıp franchise sistemi geliştirdik. Chicker's olarak % 100 yerli sermaye ile kurulmuş işine saygı duyan özenli bir firmayız. Çözüm ortaklarımızı da aynı hazırlanışında ve her alanda hijyen ve kaliteden asla ödün vermeyeceğiz. İş ortaklarımızı geliştirdiğimiz özenle seçiyoruz ürünlerimizin sistemle aşçı ve personel bağımlılığından kurtarıyoruz. 

Fastfood işletmeciliği sektöründe ekonomik ve lezzetli bir franchise sistemi arıyorsanız; doğru yerdesiniz! 

Firma İsmi : Chickers 

Bayilik Kategorisi : GIDA-FAST FOOD 

Kuruluş Yılı : 2011 

Bayi Sayısı : 8

Chicker's Bayilik Şartları

  1. İş Sorumluluğuna Sahip ve Yeniliklere Açık Olmak,
  2. Başarma Arzusuna Sahip Olmak ve Standartlara Uyum Sağlayabilmek
  3. Yatırımlar İçin Gerekli Finansal Durumu Karşılayabilecek Olmak
  4. Esnek Çalışma Saatlerine Hazırlıklı ve İşinin Başında Durabilecek, Yüksek Tempoya Ayak Uydurabilecek Girişimciler Olmak.

Bayilik Yatırım Maliyeti : 3.000 TL İLE 80.000 TL ARASI

 

Chicker's Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR