Chickenef Fast Food

Chickenef Fast Food Bayilik Açıklaması

Chickenef Fast Food Franchise

Chickenef Fast Food Sistem UTKU EVRİM tarafından 2003 yılında, kendisine özgü bir çalışma ile gerçekleştirilmiştir. Bu güne kadar başka yöntemlerle pişirilen tavuk parçaları, daha farklı bir çalışma ve yöntemle hazırlanmaktadır. Bu yeni sistemde pişen tavuk parçaları, buhar basıncı ve özel değerlerle farklı bir boyuta taşınarak, yağdan arındırılmış kendine özgü nefis bir lezzete kavuşturulmuş bir üründür.Daha sonraki yıllarda, sistem dünyaca meşhur basınçlı fritözlere kalipre edilerek,büyük fast food ortamlarına taşınması saglanmıştır.

Neden CHICKENEF Düşük maliyetli, yüksek kazançlı, yatırımını hızla geri kazandıran bir iştir. Uzmanlık alanı Tavuktur. Franchise alanlarına karşı adildir. Gücünü tedarikçilerine karşı kullanır, faydalarını tüketicilere yansıtır.

Franchise - 3 adımda kolayca

Tanışma : Siz bizi tanırsınız, biz sizi tanırız. Anlaşma : Yerinizi biz onaylarız, siz kiralarsınız, franchise anlaşmasını imzalarız, onaylı taşeronlarla anlaşmaları yapar dükkanınızın inşaatını ve dekorasyonunu başlatırsınız. Çalışma : Çalışmanızın başında eğitir, açılışta kampanyanızı düzenler, çalışma süresince denetleyerek hata yapmanızı engelleriz. 

Desteklerimiz Farklı konseptlerimizle sizin için en karlı işletmeyi tanımlarız. Yer seçiminde yardımcı olur, telafisi mümkün olmayan hataları engelleriz. Kalitemizi ve farkımızı sağlayan deneyimimizi prosedürler ve el kitabı halinde veririz. Zengin menümüzle geniş bir müşteri kitlesinin zevkine hitap ederiz. Başlangıçta ve yerinde sizi ve elemanlarınızı eğitiriz. Sürekli ve düzenli denetimle kalitenizin her zaman yüksek kalmasını sağlarız. Güçlü tedarikçilerle çalışarak kalitemizi sürekli kılar, sorunları kaynağında çözeriz. 

Anlaşma Franchise alan anlaşmaya şahsen taraf olur. Anlaşma 5 yıl sürelidir ve bu sürenin bitiminde kendiliğinden yenilenir. Eğitim ve denetime katılmak zorunludur. Tedarik, onaylı firmalardan piyasa fiyatları ile yapılır. Franchise alanların sistemle rekabet etmeleri yasaktır. 

Karlılık Yatırımın beklenen cirolarla 8 ila 12 ayda geri döneceği hesaplanmaktadır. 

Nerelerde olabilir İşlek noktalarda, kantinlerde, marketlerde, parklarda, sahillerde, alışveriş merkezlerinde olabilir. Yer işin kilididir, ancak uygun yer bulunduğunda onay verilir. 

Kimler yapabilir İşinin başında duracak, işletmeye hakim, müşterileriyle ilgili, onların güvenliğini ön planda tutan, hijyen bilincine vakıf, damak tadı gelişmiş girişimciler.

CHICKENEF® Başlangıç ekipman listesi aşağıdaki öğeleri içerir:

  1. Mutfak ekipmanları
  2. Mutfak aletleri
  3. Mimari proje
  4. Tabelalar ve menü boardlar
  5. Masa ve Sandalyeler
  6. Dekorasyon malzemeleri
  7. Kurumsal malzemeler
  8. Alt yapı tesisatları
  9. Tadilat işleri

 

Chickenef Fast Food Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR