Chappelle Parfüm

Chappelle Parfüm Bayilik Açıklaması

Chappelle Parfüm Bayiliği

Chappelle Parfüm Bayiliği ve Stand-Corner Parfüm Bayilik 

Chappelle Parfüm Bayiliği Hakkında Açıklama : BAY BAYAN EN POPÜLER PARFÜMLERDEN OLUŞAN STANDINIZLA 100% KAZANMA İMKANI VERİYORUZ. CHAPPELLE PERFUME Parfüm sektöründe 11 yılı aşkın tecrübemizle hem Türkiye hem Azerbaycan, İran, Ukrayna, Bulgaristan, Yunanistan ve daha birçok ülkeye ürünlerimizi ulaştırmanın ve memnuniyetinizle olumlu geridönüş almanın mutluluğunu yaşamaktayız. 

Chappelle Parfüm Bayiliği ve Stand-Corner Parfüm Bayilik 

Ürünlerimizi satan noktalarımızı müşteri olarak değil birer çalışma ortağımız olarak görüp her türlü bilgi alışverişi,ihtiyaç anında yanlarında olmak,ürün değişim desteği,çalışma ortaklarımızın fikirlerine önem vererek yenilikler getirmek çalışma şeklimiz ve asıl hedefimizdir. Uzman Kadromuz ve yılların verdiği parfüm ve kokulandırma sektöründeki tecrübelerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Bizlere ;email,telefon yoluyla 7/24 ulaşabilirsiniz. Ürün listelerimiz en çok tercih edilen ürünlerden oluşmaktadır. Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı Bildirimli ve Avrupa Standartlarında ve ISO-GMP-IFRA Belgelerine sahiptir. İsteğinize uygun çözümler sunmak için uzman ekiplerimiz her zaman yanınızdadır. 

Firma ismi: Parfüm Bayiliği Stand-Corner 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 52 

Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması

Chappelle Parfüm Bayiliği Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 55CM*160 CM boyutundaki MDF ve CAM standımızla 1200 TL ye 300 adet parfüm ve TESTER - POŞET-KOKU ÇUBUĞU.

 

Chappelle Parfüm Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR