Bayilik Açıklaması

CENTURY 21 Bayilik - Franhcise

CENTURY 21 Bayilik Hakkında : CENTURY 21; 75 ülkede, 8.000 ofis ve 120.000 Gayrimenkul Danışmanı ile faaliyet gösteren Dünya’nın en yaygın gayrimenkul franchise markasıdır.(www.century21.com) CENTURY 21, 2002 senesinden bu yana Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Aşağıda CENTURY 21 sisteminin ofislerine sunduğu farklı avantajları inceleyebilirsiniz. 

CENTURY 21 Bayilik 

• CENTURY 21, Brokerlarına özgür çalışma ortamları sunar, CENTURY 21 standartları çerçevesinde kendi özgün stratejilerinizi uygulayabilirsiniz.

• Franchise sözleşmesinin imzası ile birlikte Bölge Sorumlularımız sizleri periyodik olarak ziyaret eder, sıkıntılarınızı paylaşır ve problemlerinizin çözümünde sizlere yardımcı olurlar.

• Kaliteli eğitimleri uygun fiyatlar ile alır, yıl içerisinde belli periyotlarda düzenlenen aktivitelerde motivasyonunuzu en üst seviyeye çıkarırsınız. Ofis İşletme sistemi /Broker’lık eğitimi ücretsizdir.

• CENTURY 21 Türkiye’ye ne zaman ne ödeyeceğinizi bilirsiniz !

- Gayrimenkul danışmanı başına alınan masa kiraları / desk fee ler,

- Süreklilik arz eden teknoloji yenileme giderleri,

- Yıllık aidatlar ile karşılaşmazsınız.

• Herhangi bir proje aldınız ve satış ofisi kurmak istiyorsunuz, satış ofisiniz için CENTURY 21 Türkiye sizden herhangi bir bedel talep etmemektedir.

• Sözleşmenizi devretmek istediğinizde CENTURY 21 Türkiye sizden herhangi bir bedel talep etmemektedir.

• Marka değişikliğine giden gayrimenkul pazarlama ofislerinin en çok tercih ettikleri Gayrimenkul Franchise markası CENTURY 21 Türkiye’dir. 

FİRMA İSMİ: Century 21 Türkiye 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Emlak

KURULUŞ YILI: 2001 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 130

CENTURY 21 Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Sözleşme süresi 5 seneliktir. Franchise bedeli ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen aşağıdaki irtibat bilgilerinden bizimle iletişime geçiniz.

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ ,REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK

CENTURY 21 Bayilik - Desteklerimiz

 Century 21 Bayilik CENTURY 21 Bayilik Egitim : Temel Gayrimenkul Yönetimi ve Kişisel Gelişim Eğitimleri Ofis sahipleri, yöneticiler ve gayrimenkul danışmanları profesyonel hizmet verebilmek için 5 gün boyunca Create 21 ve Ofis işletme Sistemi eğitimine tabi tutulurlar. Bu eğitimler sektörün işleyişi ile ilgili süreçlerin daha iyi anlaşılmasına yardımcı olurken; hisseli tapu, ipotek, tapu işlemlerini hızlandırma vb. konularda katılımcıların bilgi sahibi olmasını sağlar. Bunun yanında tüm ofis çalışanları için kişisel gelişim odaklı iletişim, insan kaynakları yönetimi, zaman yönetimi ve toplantı yönetimi gibi eğitimler de düzenlenmektedir. 

CENTURY 21 Bayilik Teknoloji : 

CENTURY 21 Türkiye, teknoloji ve internet alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek son yenilikleri uygulamaya almaktadır. CENTURY 21 Türkiye web sitesi içerisinde yer alan ofis arayüzü ile ofis portföylerinin siteye girilmesi sağlanarak yaygın bir gayrimenkul platformu oluşturmanın yanı sıra, ofislerin birbirleri ile sürekli iletişim halinde olmaları da sağlanmaktadır. Böylelikle tüm ofisler ile sağlıklı bir iletişim ağı kurularak yaygın bir haberleşme ortamı yaratılmaktadır. Tüm iletişim kaynaklarında kullanılan ve çok sayıda kayıtlı üye veri tabanına sahip olan www.century21.com.tr ‘de, tüm ofisler portföylerini yayınlayabilmektedirler.

CENTURY 21 Kurumsal Standartlar

CENTURY 21 Bayilik Marka Kullanım Rehberi: 

CENTURY 21 Türkiye; bünyesindeki ofislerin ayni kurumsal standartlar çerçevesinde bir bütünlük sağlaması açısından, Marka Kullanım Rehberi adi altında tüm standartlarını bir araya getirmiştir. Bu rehber ile basili malzemelerden, ilan formatına kadar ofislerin kullanacağı tüm malzemelerin standartları CENTURY 21 ofislerine sunulmaktadır. 

CENTURY 21 Bayilik Promosyonel Malzemeler Kurumsal:

 Ofislerin pazarlama faaliyetlerinde kullanabilmeleri için, CENTURY 21 Türkiye tarafından düzenli olarak promosyon malzemeleri araştırılmaktadır. Bu çalışmalar sonrasında ortaya çıkan ürünler ofislerin kullanımına ve bilgisine sunulmaktadır. 

CENTURY 21 Bayilik Ofis Dizayn Kurumsal: 

Ofislerin iç ve dış mekanlarında kullanabilecekleri görsel malzemeler de basili malzemelerde oldugu gibi belli standartlara oturtulmuştur. Tüm standartlar Ofis Dizayn Kurumsalı standart kitapçığı ile ofislere sunulmaktadır.

CENTURY 21 Bayilik - Franchise Başvuru

CENTURY 21'de oluşturulan yapı, gayrimenkul sektöründe başarılı olunabilmesi için gerekli olabilecek tüm bilgileri vererek, hatta çalışma modeli içinde yer alacak tüm adımları önceden kurgulamak sureti ile, bölgenizde kısa sürede "Gayrimenkul=Century 21=SİZ" sinerjisini yaratmakta yardımcı olmaktadır. Saygın ve yüksek gelirli bir kariyer sahibi olmak, Dünyanın en yaygın ve tanınmış Gayrimenkul franchising sisteminde yer almak istiyorsanız sitemizden Franchise Başvuru Formu'na ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

 

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR