Century 21

Dünyanın En Yaygın Gayrimenkul Franchise Markası Olan Century 21 Türkiye’De Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

CENTURY 21 Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

CENTURY 21 Bayilik Açıklaması

CENTURY 21 Bayilik - Franchise

Century 21 Bayilik

1971 yılında kurulan Century 21 gayrimenkul sektörü içerisindeki faaliyetleri ile dünyanın en yaygın franchising markası olarak tanınmaktadır. Türkiye’deki faaliyetlerine 2001 yılında başlayan Century 21 gayrimenkul alım, satım, kiralamanın yanı sıra sektöre getirdiği pek çok hizmetle birlikte gayrimenkul sektörü gelişimine katkıda bulunmaktadır. Century 21 yenilikçi yaklaşımlarından dolayı gayrimenkul sektöründe bayilik veren firmalar arasında yatırımcıların en çok tercih ettiği markaların başında gelmektedir.

Century 21 Bayilik Şartları

Century 21 bayilik almak isteyen girişimcilerden talep ettiği franchise giriş bedeli yatırımın yapılacağı bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle Century 21 bayilik almak isteyen kişilerin firma ile iletişime geçerek detaylı bilgileri edinmesi gerekmektedir.Century 21 bayilik alan girişimcilerin katılım bedeli dışında tüm gelirinin %8’ini aylık olarak royalty fee bedeli olarak markaya ödemesi talep edilmektedir. Ayrıca merkez tarafından gerçekleştirilen teknoloji desteği, zorunlu eğitimlerin ve toplantıların masraflarına bayilerin de katılması beklenmektedir.  Century 21 bayilik verdiği girişimciler ile minimum 5 yıllık franchise sözleşmesi imzalamaktadır. Süre sonunda karşılıklı memnuniyet ve talep olduğu takdirde sözleşme süresi uzatılabilmektedir. Ofis açılacak lokasyonlar girişimci ve marka arasında yapılan görüşmelerden sonra kararlaştırılmaktadır. Ofislerin kolay ulaşılabilecek bir lokasyonda, minimum 90 m2, giriş katında ya da birinci katta olması talep edilmektedir. Ofis dekorasyonunun ve standartlarının markanın kurumsal kimlik standartlarına uygunluk göstermesi beklenilmektedir.

Century 21 bayilik almak isteyen girişimcilerinde sektörel uzmanlık koşulu aramamakta, ancak  iş deneyimlerini ve uzun vadede başarılı olabilme potansiyellerini göz önünde bulundurmaktadır.

Century 21 Bayilik Avantajları

Century 21 bayilik alan girişimciler yoğun rekabetin olduğu gayrimenkul sektöründe büyük bir markanın desteğini alarak rakiplerine karşı büyük bir avantaj sağlamaktadır. Daha önce denenmiş ve başarısı kanıtlanmış olan bir sistemin parçası olan bayiler, bu sinerjiden yararlanmaktadır. Century 21 markasının dünyadaki bilinirliği ve sahip olduğu güvenli imaj müşteriler tarafından daha sık tercih edilmesine yol açmaktadır. Century 21 bayilik alan girişimcilerine tüm dünyada verilen profesyonel eğitim fırsatlarından yararlanma imkanı sunmaktadır. Markanın standartlarına uymak, Century 21 bayilik alan girişimcilerin karşılaşabileceği risk ve sorunların minimize edilmesine yardımcı olmaktadır. Gayrimenkul alım, satım ya da kiralama işlemleri yapmak isteyen müşteriler şirket merkezi tarafından en yakın ofislere yönlendirilmektedir. Ayrıca kullanılan sistemde tüm Century 21 ofislerinin portföyleri paylaşıma açık bulunmaktadır. Bu nedenle tüm ofisler birbirlerinin portföylerini müşterilerine sunabilmektedir.

Century 21 Bayilik Destekleri

Century 21 bayilik alan girişimcilerine 5 gün boyunca Create 21 ve Ofis İşletme Sistemi Eğitimi vermektedir. Tüm ofis çalışanları için kişisel gelişim odaklı iletişim, zaman yönetimi ve toplantı yönetimi gibi eğitimler de düzenlenmektedir. Century 21 teknoloji alanında en son yenilikleri takip etmekte ve bunların uygulanmasına özen göstermektedir. Firma kullandığı sistem sayesinde tüm ofislerin sağlıklı iletişim kurmasına ve portföylerini birbirleri ile paylaşmasına olanak sağlamaktadır. Century 21 bayilik alan tüm işletmelerinde aynı kurumsal standartlar ile bütünlük sağlanmasını amaçlamaktadır. Bu nedenle tüm standartlarını Marka Kullanım Rehberi altında bir araya getirip, basılı malzemelerden verilecek olan ilanların formatlarına kadar tüm standartlar Century 21 ofislerine sunulmaktadır. Century 21 bayilik alan girişimcilerine gayrimenkul sektöründe başarılı olabilmek için gereken tüm bilgileri vermekte ve bayilerinin kısa sürede karlı bir işletmeye sahip olabilmesi için gereken tüm koşulların oluşmasında yardımcı olmaktadır. 

Siz de Century 21 bayilik alarak hem saygın bir iş hem de yüksek bir gelire sahip olabilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken firmanın internet sitesindeki Franchise Başvuru Formu’nu doldurmaktır.

CENTURY 21 Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR