1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. ÇAYDANLIK

ÇAYDANLIK

Çaydanlık Cafe 2019’Da Kocaeli İzmit'te Hizmet Vermeye Başlamış ve Günümüz Konseptine Uygun Hale Getirilmiş Olup Çaydanlık Cafe Konsepti Ile Bayilik Vermeyi Amaçlamaktadır.

Cafe

ÇAYDANLIK BAYİLİK MALİYETİ
 250.000 -  900.000 *
* Markanın kiosk ve dükkan yatırım bedeli metrekareye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi firmadan alınabilmektedir
 
 ÇAYDANLIK BAYİLİK DESTEKLERİ6/6
 Reklam Desteği
 Yer Seçimi
 Bölge Koruması
 Pazarlama Desteği
 Eğitim Desteği
 Personel Desteği
 
 ÇAYDANLIK BAYİLİK ŞARTLARI
 Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
 Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmak
 Marka Değerleri Ve İlkeleri İle Uyum Sağlamak
 
 ÇAYDANLIK BAYİLİK AÇIKLAMASI
Çaydanlık Bayilik
Çaydanlık cafe sektöründe faaliyet göstermekte ve Türk damak tadı için vazgeçilmez hale gelen demleme çayının lezzeti ile fark yaratmaktadır. Çaydanlık, milli içeceğimiz haline gelen çayı ve bu lezzetle bütünleşen ince belli bardak ile kırmızı-beyaz bardak altılığını dünyaya tanıtmayı amaçlamaktadır. Türk çayının yanı sıra Türk kahvesi, Dünya Kahveleri gibi gelenekselleşmiş lezzetleri yine Türk damak tadına uygun aperatifler ile birleştirerek diğer zincir cafe markaları arasından sıyrılan bir konsept yaratan Çaydanlık cafe sektörü bayilik veren firmaları çinde en çok tercih edilenlerden biri olmak amacıyla yola çıkmıştır.

Çaydanlık Bayilik Şartları

Çaydanlık bayilik almak isteyen girişimcilerine kiosk ya da dükkan olarak iki farklı yatırım alternatifi sunmaktadır. Marka kiosklarının ve dükkanlarının insan trafiğinin yoğun olduğu alışveriş merkezleri, vapur iskeleleri, havalimanları, kent meydanları, üniversite kampüsü gibi lokasyonlarda konumlandırılmasını tercih etmektedir. 

Markanın kiosk yatırım bedeli, yere ve metrekareye göre değişiklik göstermektedir.   Yapılan yatırımın geri dönüş süresi 24-36 ay aralığında bulunmaktadır. Çaydanlık bayilik alan girişimcilerinden cirodan pay yerine, kiosklar için aylık olarak 2500 TL+KDV marka kullanım bedeli almaktadır. Kiosklar sözleşme imzalandıktan sonra 20 gün içerisinde teslim edilmektedir.


 
Çaydanlık dükkanlarının yatırım bedeli de metrekareye göre değişiklik göstermektedir. 600.000 TL - 1.000,000 aralığında değişiklik göstermektedir. Çaydanlık bayilik alan girişimcilerin dükkan konsepti için yaptığı yatırımın dönüş süresi yaklaşık olarak 24 aydır.  Marka dükkan konseptinden de kiosk konseptinde olduğu gibi aylık 2500 TL+KDV marka kullanım bedeli tahsil etmekte, cirodan pay almamaktadır. Sözleşme imzalandıktan sonra yaklaşık 30 - 45 gün içerisinde mağaza Çaydanlık bayilik alan girişimciye anahtar teslim olarak sunulmaktadır.

Çaydanlık bayilik almak isteyen girişimciler yatırım bedelleri ile ilgili daha detaylı bilgiyi markadan alabilmekte ve  bayilik taleplerini iletişim numaralarından iletebilmektedirler.

Çaydanlık Bayilik Avantajları

Çaydanlık bayilik alan girişimciler Türk damak tadı için gelenekselleşmiş olan ürünleri üstün lezzet ve kalite ile sunarak geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilmektedir. Markanın ürünlerinin lezzetinin yanı sıra ekonomik de olması her kitleden müşteriye hizmet verebilmesini sağlamaktadır. Çaydanlık bayilik alan girişimciler kurumsal ve hizmet standardını sağlamış bir marka ile işbirliğine gidilmesinin avantajlarını sözleşme imzaladıkları andan itibaren yaşamaya başlamaktadır.

Çaydanlık Bayilik Destekleri

Çaydanlık bayilik alan girişimcilerine işletme ve personel eğitimi konusunda destek olmaktadır. Dükkan ve kiosk konseptlerinde kurulum markaya ait olup, personel kıyafetleri ve servis malzemeleri de yine marka tarafından belirlenen konsepte uygun olarak temin edilmektedir. Çaydanlık bayilik alan girişimcileri ile uzun vadeli işbirlikleri gerçekleştirmekte olup, merkezi denetimleri sayesinde bayilerinin hizmet kalitesini ve karlılığını da kontrol altında tutmaktadır. Yerel ve ulusal reklam destekleri sayesinde bayilerin gelirlerinin yükseltilmesi ve müşteri kitlelerinin genişletilmesi amaçlanmaktadır. Marka bayilerine avantajlı ürün alım fırsatı sağlamaktadır. Ayrıca kullanılan otomasyon sistemleri ve yapılan karlılık analizleri sayesinde işletmelerin her geçen gün daha iyi bir duruma getirilmesi hedeflenmektedir.

Siz de cafe sektöründe fark yaratan bir konseptin bayiliğini almak ve Çaydanlık bayileri arasına katılmak istiyorsanız, markanın iletişim bilgileri üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

  1. Konsept Cafeler

ÇAYDANLIK Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

ÇAYDANLIK Şartlar & Koşullar

ÇAYDANLIK Fotoğraflar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör