Carvel Kids Çocuk Giyim

Carvel Kids; Çocuk Sahibi Olacağınızı Öğrendiğiniz Andan Itibaren Hiçbir Yerde Bulamayacağınız Ürün Seçenekleriyle Sizin Için En Doğru Kararı Vermenize Yardımcı Olmak Için Şimdi De Türkiye'de

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* 70 m2 mağazalar 140 bin liradan başlamaktadır.

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik Şartları

Mimari çizimde Belirtilen Herşey Eksiksiz Teslim Edilecektir. (inşaat Maliyeti Hariçtir Ekstra ücretlendirilir. Asma Tavan, Elektrik Vb)
Doğru Yer Seçimi Ve Fizibilitesinin Yapılması Gereklidir
Eleman İşe Alma Ve Açılış öncesi Eğitim Sürecinin Takibi
Mağaza Toplam Yatırım Bedelinin Yarısı Peşin Diğer Yarısı 15 Gün İçinde ödenmelidir.

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik Açıklaması

Franchising Süreci

Carvel Kids Ailesinin bir parçası olmak istediğinizde, bugünden başlayarak açılış gününe kadar atacağınız tüm adımları aşağıda görebilirsiniz.

  1. Adım :Başvurunun Yapılması İnternet , telefon ve posta yoluyla başvuru yapılabilir.
  2. Adım: Başvurunun Değerlendirilmesi (Bir gün) Tarafımıza ulaşan başvuru, en geç 1 gün içinde Franchising Bölümü tarafından değerlendirilir.
  3. Adım: Aday Emlak’ın Ziyaret Edilerek Değerlendirilmesi (3 gün) Başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde, 3 gün içinde mağaza için düşündüğünüz emlak ziyaret edilerek, yerinde değerlendirme yapılır.
  4. Adım: Franchise Adayının Değerlendirilmesi (3 gün) Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından üç gün içinde Franchising Bölümü tarafından,franchise adayına randevu verilerek, yüzyüze görüşme yapılır. Bu görüşmede franchise adayına sisteme katılım ile ilgili detaylı bilgiler verilir.
  5. Adım: Franchise Sözleşmesi’nin İmzalanması Franchising sözleşmesinin hazırlanıp imzalanması için gerekli evrak listesi franchise’a verilir. Evrak prosedürünün tamamlanmasından sonra bir yıllık Franchising Sözleşmesi imzalanır.
  6. Adım: Mimari Uygulamanın Başlatılması Ortalama bir proje uygulaması on beş gün içerisinde tamamlanır.
  7. Adım: Personel Alımı ve Eğitim Açılacak CARVEL KIDS mağazası için gerekli eleman listesi ve nitelikleri CARVEL KIDS İnsan kaynakları Bölümü tarafından belirlenir. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri CARVEL KIDS eğitim binası ve eğitim için seçilmiş pilot mağazalarımızda eğitim danışmanımızın gözetimi ve takibinde üç günde tamamlanır.
  8. Adım: Reklam ve Tanıtım Malzemelerinin Hazırlanması Açılıştan bir hafta önce CARVEL KIDS mağazasına ait broşür, vb. basılı reklam malzemeleri CARVEL KIDS tasarım ekibi tarafından belirlenip basılı olarak mağazaya teslim edilir.
  9. Adım: Ürün Siparişlerinin Verilmesi Mağaza açılmadan 5 gün önce ilk siparişler girişimci adına hazırlanıp mağazaya teslim edilir.
  10. Adım: Açılış Başvurunun elimize ulaşmasından sonra ortalama 20 gün içinde mağazamızın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan mağaza destek ekibi ile beraber satışa başlanacaktır.

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR