1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar
  3. Carvel Kids Çocuk Giyim
Sponsorlu Bayilikler

Bu bayilik ilanı firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlgili sektördeki ilanlara göz atabilirsiniz.

Giyim & Aksesuar

Carvel Kids Çocuk Giyim

Çocuk giyim sektöründe hizmet vermekte olan Carvel Kids Çocuk Giyim yatırımcılarına bayilik vermeye devam etmektedir.

Giyim & Aksesuar

250000 ₺

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik

Carvel Kids Çocuk Giyim çocuk giyim sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. 0 – 14 yaş grubuna yönelik olarak tekstil ağırlıklı ürünlerin satışını gerçekleştiren Carvel Kids Çocuk Giyim ebeveynlere çocuklarının ihtiyaçlarını kaliteli ürünlere en uygun fiyatlar ile ulaşarak karşılama olanağını sunmaktadır. Farklı mağaza konsepti ve ürünleri ile piyasadaki rakipleri arasında fark yaratan Carvel Kids Çocuk Giyim müşterilerinin hem Türkiye’nin hem de dünyanın pek çok markasına ait ürünleri erişimini kolaylaştırmaktadır.

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik Şartları

Carvel Kids Çocuk Giyim bayilik almak isteyen girişimcilerin 70 metrekare bir mağaza için ortalama140.000 TL yatırım yapması gerekmektedir. Bu rakamın 50.000 TL’si proje kurulum bedeli, 90.000 TL’si ürün bedeli olarak alınmaktadır. Carvel Kids Çocuk Giyim bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesi ya da iletişim hattı üzerinden bayilik taleplerini iletebilmektedirler. Carvel Kids Çocuk Giyim bayilik sözleşmelerini 10 yıl süre ile imzalamaktadır. 

Carvel Kids Çocuk Giyim mağazalarının en az 70 metrekare en çok 500 metrekare alana sahip olmasını istemektedir. Açılacak olan mağazaların kurulumu ortalama 30 gün sürmektedir. Carvel Kids Çocuk Giyim mağazalarının cadde ya da yürürüş alanları üzerinde, doğum hastanelerine ya da okullara yakın, en az 6 metre cepheye sahip olarak konumlandırılmasını beklemektedir.

Carvel Kids Çocuk Giyim bayilik almak isteyen girişimciler bayilik başvurularını markaya ilettikten sonra markanın franchising bölümü tarafından değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Ön değerlendirme sürecinin olumlu sonuçlanması durumunda aday emlak ziyaret edilerek fizibilite çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra aday ile marka arasında yüz yüze görüşme yapılarak karşılıklı anlaşmaya varılması durumundabayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Açılacak olan mağazanın proje uygulaması ortalama 15 gün içerisinde başlatılmaktadır. 

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik Avantajları

Carvel Kids Çocuk Giyim bayilik alan girişimcilerinden isim hakkı bedeli ve aylık franchise bedeli tahsil etmemektedir. Carvel Kids Çocuk Giyim bayilik alan girişimciler için seçilen mağazanın projesi tamamlandıktan sonra yatırımcıya ve görev alacak personele eğitim desteği sağlamaktadır. Mağazaların kurulumu ve ürün teslimi markaya ait bulunmaktadır. Ürünler mağazalara Carvel Kids Çocuk Giyim tarafından ulaştırılmakta olup, kargo ücretleri marka tarafından karşılanmaktadır. Carvel Kids Çocuk Giyim mağazalarında satışa sunulan tekstil ürünlerinin kar marjı % 75 – 100, diğer ürünlerin kar marjı ise % 30 – 60 arasında değişiklik göstermektedir. 

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik Destekleri

Carvel Kids Çocuk Giyim bayilik alan girişimcilerine doğru lokasyonun seçilmesi ve seçilen lokasyon ile ilgili fizibilite çalışmalarının yapılması konusunda destek olmaktadır. Mağazaların açılışı öncesinde gerçekleştirilecek olan eğitim süreci Carvel Kids Çocuk Giyim markasının uzman ekibi tarafından yönetilmekte, Carvel Kids Çocuk Giyim bayilik alan girişimcilere bilgi ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. Carvel Kids Çocuk Giyim merkezi tarafından bayilik alan girişimcilere genel reklam ve pazarlama destekleri de sağlanmaktadır. Ayrıca marka tarafından tüketicilere sunulan ürünlerin temini, ürünlerin sürekliliği ve güncelleştirilmesi de aksaksız şekilde yerine getirilmektedir. Carvel Kids Çocuk Giyim tarafından bayilik alan girişimcilerin gelirlerinin korunması ve artırılması için de bölge koruması desteği verilmektedir.

Mağazanın açılışından bir hafta önce markaya ait broşür gibi basılı reklam malzemeleri marka tarafından mağazaya teslim edilmektedir. Mağaza açılmadan 5 gün önce de girişimci adına hazırlanan ilk siparişlerin teslimi gerçekleştirilmektedir. 

  1. Çocuk Giyim & Aksesuar

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör