Carvel Kids Çocuk Giyim

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Tahmini Yatırım Bedeli Nedir? 70 m2 mağaza için kurulum maliyeti 140 bin TL dir. 100 m2 için ayrıca fiyat isteyiniz.

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik Şartları

1. Adım :başvurunun Yapılması internet , Telefon Ve Posta Yoluyla Başvuru Yapılabilir.
2. Adım: Başvurunun Değerlendirilmesi (bir Gün) tarafımıza Ulaşan Başvuru, En Geç 1 Gün İçinde Franchising Bölümü Tarafından Değerlendirilir.
3. Adım: Aday Emlak’ın Ziyaret Edilerek Değerlendirilmesi (3 Gün) başvurunuz Olumlu Bulunduğu Takdirde, 3 Gün İçinde Mağaza İçin Düşündüğünüz Emlak Ziyaret Edilerek, Yerinde Değerlendirme Yapılır.
4. Adım: Franchise Adayının Değerlendirilmesi (3 Gün) gerekli İncelemelerin Tamamlanmasının Ardından üç Gün İçinde Franchising Bölümü Tarafından,franchise Adayına Randevu Verilerek, Yüzyüze Görüşme Yapılır. Bu Görüşmede Franchise Adayına Sisteme Katılım İle İlgili Detaylı Bilgiler Verilir.
5. Adım: Franchise Sözleşmesi’nin İmzalanması franchising Sözleşmesinin Hazırlanıp İmzalanması İçin Gerekli Evrak Listesi Franchise’a Verilir. Evrak Prosedürünün Tamamlanmasından Sonra Bir Yıllık Franchising Sözleşmesi İmzalanır.
6. Adım: Mimari Uygulamanın Başlatılması ortalama Bir Proje Uygulaması On Beş Gün İçerisinde Tamamlanır.
7. Adım: Personel Alımı Ve Eğitim açılacak Carvel Kıds Mağazası İçin Gerekli Eleman Listesi Ve Nitelikleri Carvel Kıds İnsan Kaynakları Bölümü Tarafından Belirlenir. İşletmeci Başta Olmak üzere Tüm Ekibin Eğitimleri Carvel Kıds Eğitim Binası Ve Eğitim İçin Seçilmiş Pilot Mağazalarımızda Eğitim Danışmanımızın Gözetimi Ve Takibinde üç Günde Tamamlanır.
8. Adım: Reklam Ve Tanıtım Malzemelerinin Hazırlanması açılıştan Bir Hafta önce Carvel Kıds Mağazasına Ait Broşür, Vb. Basılı Reklam Malzemeleri Carvel Kıds Tasarım Ekibi Tarafından Belirlenip Basılı Olarak Mağazaya Teslim Edilir.
9. Adım: Ürün Siparişlerinin Verilmesi mağaza Açılmadan 5 Gün önce İlk Siparişler Girişimci Adına Hazırlanıp Mağazaya Teslim Edilir.
10. Adım: Açılış başvurunun Elimize Ulaşmasından Sonra Ortalama 20 Gün İçinde Mağazamızın Açılış Hazırlığı Tamamlanmış Olur. Operasyon Ekibi Tarafından Kontrol Edilip Açılmaya Hazır Olan Mağaza Destek Ekibi İle Beraber Satışa Başlar.

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik Açıklaması

Carvel Kids Çocuk Giyim Hakkında

Carvel Kids Çocuk Giyim sektöründe bayilikler veriyor. Carvel Kids bebek ve çocuk giyim mağazası açmak isteyenlere ortalama 140 bin liralık bir yatırımla franchise veriyor. 0-14 yaş grubu için tekstil ağırlıklı ürünler satılan mağazalar minimum 70 m2 olmak zorunda.

Güncelleme : Carvel Kids Gaziantep Şahinbey şubesi yatırımcı Süleyman Kılavuzoğlutarafından hizmete açılmıştır. Carvel Kids Gaziantep açılışının ardından Manisa ve Batman açılışlarıda tamamlanmıştır. Gelen talepler doğrultusunda yakında diğer illerde de açılmaya devam edecek markanın bayilik başvurularını form üzerinden de yapabilirsiniz.

Franchise isim hakkı ve aylık franchise bedeli almayan firma mağazanın ilk açılışında 70 bin liralık ürün veriyor. Proje kurulum ve dekorasyonu ise firma tarafından yapılıyor. Satış personeli konusunda eğitim veren Carvel Kids mağazaların kurulumunda ki tüm aşamaları kendisi gerçekleştiriyor.

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayiliğinde ürünlerin kar marjı tekstilde %75 ve %100, diğer ürünlerde ise %30 ve %60 olarak değişiyor. Carvel Kids açılacak olan bayiliğin işlek caddeler üzerinde, doğum hastanelerinde, okul bölgelerinde veya avm’lerde olmasını istiyor.

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR