1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar
  3. Calzedonia

Calzedonia

Calzedonia bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Calzedonia bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Giyim & Aksesuar

Calzedonia grubu bir çok markası ile birlikte dünya genelinde 30 farklı ülkede 4200 mağazaya sahiptir. Sadece 50 ve 80 m2 üzeri mağazalarda kurulan Calzedonia mağazalarının sayısı ise 2000’in üzerindedir. Firma ilk olarak 1987 senesinde bayilik satış ağı oluşturarak kadın/erkek/ çocuk kategorisinde plaj ürünleri ve çorap satışında fark yaratmak amacı ile Verona’da kurulmuştur. Ağırlıklı olarak Çoraplar, Külotlu Çoraplar, Leggings ve Mayolar’dan oluşan ürünlere sahiptir.

Calzedonia’nın yadsınamaz başarısı birçok sebebe dayanmaktadır: ürünlerin muazzam çeşitliliği, modaya gösterilen özen, fark yaratan kalite-fiyat oranı. Çoğunlukla Calzedonia ürünlerini talep eden müşterilerin tercihi de bu yüzdendir.

Calzedonia Grubu dünya çapında yaklaşık 32.000 çalışana ve bunun 3000 kadarı İtalya’da olmak üzere geniş bir aileye sahiptir. Calzedonia dikey yapısıyla dikkat çekmektedir: kavrama yeteneği, üretim ve her bir ürünün direk veya iştirakler aracılığı ile teslim alınarak dağıtılması. Tüm satışlar direk, bayilik veya dağıtıcı kanalıyla mağazalardan tek marka altında yapılmaktadır. Bu başarı Calzedonia’nın sektöre adım atmasına kadar içgiyim sektörünün sadece küçük bir kitleye hitap ettiğini doğrular niteliktedir ve kuruluşu akabinde demokratik tüketim adı altında her yaş aralığındaki geniş bir grubun tercihi olarak başarısını kanıtlamıştır.

Calzedonia Grubu yapmış olduğu reklam, büyük medya kampanyaları ( afişler,TV,yazılı basın ) en iyi fotoğrafçı ve best modellerdeki seçimi ile kendini ayrı bir yere koyar. Gisele Bundchen ( Calzedonia yüzü ) ve Irina Skayk ( Intimissimi yüzü ) moda dünyasına kazandırdığı en iyi modellerden ikisidir. Şuanki mağaza ağı 30 farklı ülkede 4200 adet mağaza ile büyük bir rakama sahiptir. Hırs, fedakarlık, aşk ve kararlı projeler Calzedonia’nın başarısının arkasındaki değerlerdir. CEO Sandro Veronesi ‘nin parolası ” Hayatta işimizde olduğu gibi seyirci değil aktör olmalıyız ” sözüdür. Hoşgörüyü tercih eder ve ürünlerin olumlu düşünceyle bir elde işe adapte olarak kendi dili ile yorumlanmasına izin verir. Bu rekabetteki avantajın anahtarıdır.

  1. Erkek Giyim & Aksesuar
  2. Kadın Giyim & Aksesuar

Calzedonia Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Calzedonia Şartlar & Koşullar

  • Tercihen gıda perakendeciliği alanında deneyimli olmak
  • Yeterli mali güce sahip olmak
  • İnsan yönetimi ve finansal yönetim deneyimine sahip olmak
  • Temiz bir ticari sicile sahip olmak

Calzedonia Fotoğraflar

Calzedonia 0
Calzedonia 1
Calzedonia 2
Calzedonia 3

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör