Cafe Home

Gıda Sektöründe 2009 Yılından Bu Yana Faaliyet Gösteren Firma, Hayatınızda Vereceğiniz Lezzet Molalarını Artırabilmek Için Bayilik Vermeye Ve Şube Sayısını Artırmaya Devam Etmektedir.

Cafe Home Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Cafe Home bayilik ücretleri seçilen bayilik konseptine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Cafe Home Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Cafe Home Bayilik Şartları

Yatırım İçin Gerekli Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Marka İmajına Uygun Prensiplere Sahip Olmak
Bayilik Konsepti Doğrultusunda Uygun Lokasyon Temin Etmek

Cafe Home Bayilik Açıklaması

Cafe Home Bayilik

2009 yılında gıda sektörü içindeki faaliyetlerine başlayan Cafe Home, her yeni şubesini bir yemek fabrikası mantığı içerisinde yürütmektedir. Müşterileri ile geniş bir aile olma prensibi ile yola çıkan firma, lezzetli ürünleri ve ev sıcaklığında hissedeceğiniz ortamı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Farklı illerde daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefleyen firma, amatör ruhunu koruyarak çizgisini bozmadan ilk günkü heyecanı ile yola devam etmekte ve şube sayısını artırmak için bayilik veren firmalararasındaki yerini almaktadır.

Siz de Cafe Home bayilik alarak karlı bir yatırım yapmak isterseniz Cafe Home bayilik ve Cafe Home bayilik şartları hakkında hazırladığımız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cafe Home Bayilik Şartları

Gıda sektöründeki faaliyetlerine Samsun’da başlayan firmanın, bayilikalan firmalar ile yaptığı sözleşmelerin geçerlilik süresi 5 yıllıktır. Ciro primi olarak %2 uygulayan Cafe Home; stüdyo tipi modül, lounge tipi modül ve stand tipi modül olmak üzere üç çeşit bayilik olanağı sunmaktadır. 

Stüdyo Tipi Modül: 100-200 m2 arası alana sahip olması gerekmektedir. Menüsünde hafta içi her gün açık büfe yemeklere de yer veren Cafe Home, müşterilerine yerel mutfağın ve dünya mutfaklarının en seçkin örneklerini sunmaktadır. Bu tip modülde salon servisi ağırlıklı olduğu gibi, oturma kapasitesinin 120-150 arası kişiye hizmet verecek şekilde olması beklenmektedir. Mağazaların insan trafiğinin, işyerlerinin ve okulların eşit olduğu alanlarda stüdyo tipi modüllerde, 20 m2’lik soğuk hava ve kuru erzak deposunun bulunması gerekmektedir.

Lounge Tipi Modül : Bu işletmelerin 200 m2 ve üzeri alana sahip olması firmanın belirlediği koşullar arasında yer almaktadır. İçecek menüsü stüdyo modülü ile aynı olsa da yiyecek menüsü çok daha geniştir. Personel sayısının 20 kişi üzeri olması gerekmektedir. Aynı şekilde bu işletmeler için de 20 m2’lik soğuk hava ve kuru erzak deposunun bulunması gerekmektedir.

Stand Tipi Modül : 20-50 m2 arası alanı kapsaması gerekmektedir. Bu modülde sunulan hizmetler kumpir ve waffle olarak ikiye ayrılabilmektedir. Menüsünün içeriği nedeni ile Cafe Home Stand Tipi Modüllerin AVM’lerde ve insan yoğunluğunun fazla olduğu işlek caddelerde bulunmasını talep etmektedir. 3-5 kişi arası personel ile standart hizmet kalitesinin sağlanabildiği bu işletmeler geniş bir içecek menüsüne de sahiptir.

Cafe Home bayilik koşulları ile ilgili detaylı bilgi telefon ile alınabilmektedir. Firma internet sitesinden yapılacak başvuruların yanı sıra, telefon ve posta yolu ile yapılacak başvuruları da değerlendirmeye almaktadır.

Cafe Home Bayilik Avantajları

Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Cafe Home farklı damak tatlarına hitap etmekte ve geniş bir müşteri kitlesine ulaşmaktadır. Doyurucu porsiyonları uygun fiyatla sunması, her ekonomik gelir grubuna sahip müşteri tarafından sıklıkla tercih edilmesini sağlamaktadır. İnsan ve hayvan sağlığına zarar vermeyen gıda üretimini, mevsimsel gıdaların kullanımını desteklemeleri sayesinde; sağlıklı beslenme olanağı da sunmaktadır. Bayilik alan firmalara kuruluş, işletme, personel eğitimi, mimari danışmanlık ve proje destekleri sunmaları; sektöre yeni atılacak firmaların karşılaşabilecekleri aksaklıkları minimize etmektedir. Ayrıca Cafe Home’dan bayilik alan firmalar tanınmış bir marka ile yola çıkmanın avantajını yaşayarak kısa sürede yatırımlarının karşılığını alabileceklerdir.

Cafe Home Bayilik Destekleri

Cafe Home girişimcilerine; anahtar teslim işletme, kurulum danışmanlığı, eğitim, lojistik, satın alma, insan kaynakları, kalite kontrol, denetim, reklam ve aday işyerlerinin fizibilitesinin yapılması konusunda destek vermektedir. 

Siz de daha fazla müşteriye kaliteli hizmetlerini ulaştırmak için bayilik veren Cafe Home ailesine katılarak; ortalama kar oranı %20-30 arasında olan bu işletme ile yatırımlarınızın karşılığını kısa sürede alabilirsiniz. 

Cafe Home Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR