Cadde Modda

Cadde Modda Bayilik Açıklaması

Cadde Modda Bayilik

Cadde Modda Bayilik Hakkında : CaddeModda İnternet üzerinden online satış yapan bir firmadır. Birçok ürünü tek bir çatı altında toplayan ve bayilerini ürün arama zahmetinden kurtarıp tek bir sistemden birçok kategoride ürün temin etme fırsatı veren bir firmadır. Mağazasında satış yapmak isteyenlere bölge koruma garantisi vermektedir. 

Cadde Modda Bayilik ve Bayilik Şartları

İnternetten satış yapmak isteyen ancak stok yapma imkanı olmayanlara Net Bayilik vererek hiç stok yapmadan ürünleri direkt müşterilerine gönderme imkanı sunmaktadır. Ayrıca Ortaklık Programı sayesinde sosyal ağdan yada kendi sitesinde ürün satmak isteyenlerede %20 komisyon oranıyla hiç zahmete girmeden satış yapma imkanı sunmaktadır. Caddemodda.com 'da 3 çeşit bayilik alabilirsiniz. Bayii , Net Bayii ve Ortaklık sistemi. 

FİRMA İSMİ: CaddeModda 

BAYİLİK KATEGORİSİ: E-Ticaret

KURULUŞ YILI: 2010 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 7

Cadde Modda Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bayilik tamamen ücretsizdir. İsteyen herkes bayilik başvurusu yapabilir, başvuru değerlendiriktikten sonra onaylanır ve size dönüş yapılır. Sadece nasıl çalışmak istediğinize karar verin ve bizimle iletişime geçin.

Yatırım maliyet : 0 TL 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI.

 

Cadde Modda Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR