Cacharel

Cacharel Bayilik Açıklaması

Cacharel Eşarp Bayilik

Cacharel Eşarp Bayiliği almak için yapmanız gereken Aker Grubuna Başvurmak. Cacharel Eşarp'ın Türkiye satış hakları ve lisansı Aker Grubunda. Modern çizgileri ve romantik Fransız stiliyle beğeni toplayan Cacharel eşarplar, 2013/2014 sonbahar kış koleksiyonunda kivi kokusuyla baharı unutturmuyor. Yeşilden sarıya çalan pastel renkleriyle sonbaharın sakin ruhunu ilkbahara çeviren Cacharel eşarplar, mavi ve turkuaz tonlarıyla da okyanus ferahlığını yansıtıyor. Siyahın asaletini canlı renklerle donatan Cacharel yeni sezon eşarplar, renklerin cazibesine kapılmak isteyenleri bekliyor. 

 Cacharel Eşarp Bayilik

Cacharel Eşarp Bayilik Alma Aker Grup - Aker ve Cacharel Eşarp RUMELİ CAD. NO:63 OSMANBEY/İSTANBUL

TEL: 0 (212) 315 39 00

Cacharel Erkek Giyim Bayilik Bilgileri

Cacharel Markasının Diğer Ürünlerinin bayiliği ise Aydınlı Grubu'na aitttir. Bu ürünler erkek giyim ürünleridir. Her şey 1958 yılında, terzilik belgesi sahibi Jean BOUSQUET’nin küçücük bir stüdyoda ilk kreasyonlarını tasarlamak için Paris’e gitmeye karar vermesiyle başladı.

İlk koleksiyonlarının ses getirmesinden cesaret alarak, adını Camargue’deki bir kuştan alan "CACHAREL" isminde küçük bir şirket kurdu. Sonra olaylar hızla gelişti. 8 Kasım 1963 tarihli Elle dergisinin kapağını süsleyen gofre kumaştan gömleğin yaptığı meşhur “patlama” sayesinde Cacharel tüm dünyadaki mağaza vitrinlerinde kendine yer buldu. 60’ların sonunda Liberty gömleklerinin ve elbiselerinin yaygınlaşması da Cacharel’i 70’lerin ruh haline bir referans olma noktasına getirdi.

İlk erkek giyimi, kadın giyimi ve çocuk giyimi koleksiyonlarını tanıttıktan ve 1969 yılında ihracat dalında Oscar aldıktan sonra, faaliyetlerini çeşitlendirme yoluna giderek parfümeri alanına (Anais Anais bugün hala dünyanın en çok satan kokularından biridir) ve kendi marka adıyla imal ettiği diğer ürünlere geçiş yaptı: göz aksesuarları, iç çamaşırı, kırtasiye, mayo, vs. Teknolojideki uzmanlığı, entegre üretim tesisi ve tüm Dünyaya yayılmış 1300 mağazası sayesinde Cacharel uluslararası arenada çok güçlü bir markadır. 1995 yılından bu yana Aydınlı Grubu tarafından 30 ülkede işletilmektedir.

Aydınlı Grubu Türkiye, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, İran, Irak, Ukrayna, Suriye, Lübnan’da da ticari marka sahibi olarak iş yapmaktadır. 

Cacharel Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR