Byt Gıda

Byt Gıda Bayilik Açıklaması

Byt Gıda Bayilik

BYT Gıda, kendi geliştirdiği restoranların işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır. BYT Gıda ekibi; açılış öncesi ve sonrasında şubenizin başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için destek araçları sunacaktır. BYT Gıda eğitim programı, ürünlerimizin kalite düzeyi ve istikrarı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak ve şube yönetimi hakkında sizi donatacaktır.  

Byt Gıda Bayilik ve Bayilik Alma Süreci Mekan ve Mimari : BYT Gıda franchise departmanı, işletmeniz için en iyi bölgeyi ve mekânı bulmanıza yardımcı olmak üzere sizinle birlikte çalışacaktır. Bir mekânda karar kılınması halinde Mimarlık ve Tasarım ekibimiz, lokasyona giderek BYT Gıda konseptini baz alalarak projelendirme çalışmasını yapacaktır. İşyeri mekanı olarak; yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu, fastfood işletmeciliğine uygun ana arterler, süpermarketler, sinema, dersane, okulların yoğun olduğu bölgelerde konumlanmalıdır. İşyeri giriş katı olmalı; mutfak, depolar ve oturma alanı için minimum xx m2 kapalı alan gerekmektedir. Ön cephe genişliğinin minimum xxx metre olması tercih edilmektedir. 

Pazarlama ve İletişim : Size bulunduğunuz piyasada en uygun olan yapıyı benimsemeniz için esneklik sağlayan ve destek araçlarını içeren tam bir paket sunulacaktır. Bu paket dâhilinde, açılışta verilecek geniş çaplı destek, yerel reklam programları ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ve diğer pazarlama fikirleri yer alacaktır. Ayrıca, medya ilişkileri faaliyetlerini, halkla ilişkiler programlarını ve sponsorluk fırsatlarını da desteklemekteyiz. 

Sunulan Destek : BYT Gıda; şubenin hazır hale getirilip açılmasından itibaren, lisans süresi boyunca yoğun olarak operasyon, personel eğitimi, insan kaynakları, mali işler, reklam ve pazarlama, satın alma ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma ve geliştirme hizmetleri, lojistik ve teknik destek vermektedir.

Sorularınız : Şayet ek bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız; 0 (216) 302 62 98 numaralı telefondan Franchising Departmanı’nı arayabilirsiniz. BYT Gıda ailesinin üyesi olmak için gerekli niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, web sayfamızdaki franchise müracaat formunu doldurup bize göndermeniz; başarılı bir geleceğe adım atmanızda yeterli olacaktır.

BYT Bayilik Alma Süreci

1. Başvuru; Başvuran kişi iş tecrübeleri ve kişisel referanslarının yer alacağı formu internet üzerinden doldurur.

2. Ön Görüşme; Başvuru yapan adaylarımızdan profili uygun olanlar ön görüşme için genel merkeze davet edilir.

3. İş Planı ve Marka Sunumu; Markamızı tanıtan ve franchise işleyişini anlatan kısa ve öz bir sunum yapılır. İş akış planı franchisee adayına anlatılır.

4. Yer-Lokasyon Seçimi; Adayın franchise olmak istediği bölge ve şehir için uygunluk kriterleri araştırılır ve onaylanır.

5. Sözleşme; Yönetim tarafından onaylanan aday ve lokasyon için franchise sözleşmesi imzalanır.

6. İnşaat ve Mimari Dekorasyon; Mağaza için en uygun dekorasyon alternatifi çıkarılarak süreç başlatılır.

7. Eğitim ve Oryantasyon; Aday Yönetimin uygun gördüğü bir mağazada eğitim sürecine başlar.8. Açılış Byt Gıda Bayilik, Byt Gıda Bayilik Şartlarıhakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirsiniz. 

Byt Gıda Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR