Burger@

Burger@ Bayilik Açıklaması

Burger@ Bayilik

Burger@ Bayilik Hakkında : Yepyeni, doyumsuz bir lezzet; Burger@ Burgerin en leziz versiyonunu sunarak gerçek burger lezzetini yaşatan Burger@, tüm dünyada ilgi gören ve tadına doyum olmayan Türkiye’nin ilk burger şefi tarafından hayata geçirilen Burger@, dünya çapında ilgi gören ve en çok tercih edilen lezzetleri Türk damak tadına uyarlayarak hayallerin ötesinde lezzetler sunuyor. 

Burger Bayilik ve Bayilik Başvurusu 

Günlük hazırlanan yedikçe yedirten taze burger ekmekleri, her ısırışta ağızda eriyen yüzde yüz doğal ve katkısız etleri ile kişiye özel alternatifler sunulan hand-made Burger@ menülerinde, iştahınızın kabarması adına tüm sınırlar zorlanıyor. Kısa sürede müdavimlerini oluşturan Burger@, 7’den 77’ye karşı koyulamayan doyurucu büyüklükteki Et Burger, Chef’s Special Burger, Tavuk Burger, Steaks ve Çıtır Çıtır menü seçenekleriyle geleneksel burger anlayışına yepyeni bir soluk getirirken, eğlenceli dekorasyonuyla misafirlerine keyifli saatler yaşatıyor. Müşteri sadakatini tüm değerlerinin başında tutan Burger@, müdavim misafirlerini şaşırtacak, özel sürprizlerle karşılıyor. 

Burger@ Bayilik ve Bayilik Başvurusu 

5 şubesi ile 2013 yılında hizmet vermeye başlayan ve İstanbul’un en güzel noktalarına konumlanan Burger@, başarılı hizmetinden kaynaklanan yoğun ilgiye yenik düşmemek için franchising ile büyüyor. Burger@’ in başarısı, gıda sektöründe yıllardır üst yönetimde bulunan 4 marka kurucusunun toplamda 75 yıllık deneyiminden geliyor. Özel lezzetlere hayır diyemeyenlerdenseniz damak tadınıza göre seçebileceğiniz, titizlikle hazırlanan, doyurucu büyüklükteki baştan çıkaran lezzetler için Burger@ şubelerine uğramayı unutmayın.

Burger@ Bayilik Başvurusu

Burger@ Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler veya yatırımıcılar aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişime geçerek Burger@ Bayilik, Burger@ Bayilik Şartları hakkında detaylı bilgi edinebilir ve Burger@ Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz.

 

Burger@ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR