1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar
  3. Bubble Rubag

Bubble Rubag

Bubble Rubag bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Bubble Rubag bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Giyim & Aksesuar

Hakkımızda

Bubble Rubag işe başladığı günden bugüne artan yüksek kaliteli hizmet anlayışı, ürün dizayn etme ve üretme teknolojisi ile her zaman müşterilerine en kalitelisini en uygun fiyata sunmaktadır.

Profesyonel ekibimiz dünyada bu konulardaki her hareketi gözlemleyip gerekli atılımları gerçekleştirmektedir. Çok değişik kategorilerde bayan çanta modelleri sunarak, moda akımlarını çok yakından takip etmektedir.

Ürünlerde aradığımız öncelikli nitelik kalitedir. Kullanışlı olmalarına dikkat ederiz. Sonrasında ise sırasıyla tasarımlar ve renkler gelir. Bu seçimleri yaparken mevsim etkilerine azami dikkat ederiz.

Bubble Rubag 2014 ilkbahar / yaz kolleksiyonunda doğanın hafifliği, özgürlüğü ve saflığından esinlenerek canlı renkleri tasarımlarına taşıyor. Klasik haline gelen PVC'den yapılmış Bubble Bag'ler sofistike bir görünüm elde eden yepyeni modelleriyle bu sezon tüm dikkatleri çantanıza çekecektir.

Çantalarımız birçok kritere göre sağlığa dost EN71 PVC neon (insan ve çevre sağlığına kesinlikle zararsızdır) ile üretilmektedir.

  1. Ayakkabı & Çanta

Bubble Rubag Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Bubble Rubag Şartlar & Koşullar

Bubble Rubag Fotoğraflar

Bubble Rubag 0

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör