Bubble Rubag

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Ayakkabı & Çanta Bayilikleri

Bubble Rubag Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bubble Rubag Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Bubble Rubag işe başladığı günden bugüne artan yüksek kaliteli hizmet anlayışı, ürün dizayn etme ve üretme teknolojisi ile her zaman müşterilerine en kalitelisini en uygun fiyata sunmaktadır.

Profesyonel ekibimiz dünyada bu konulardaki her hareketi gözlemleyip gerekli atılımları gerçekleştirmektedir. Çok değişik kategorilerde bayan çanta modelleri sunarak, moda akımlarını çok yakından takip etmektedir.

Ürünlerde aradığımız öncelikli nitelik kalitedir. Kullanışlı olmalarına dikkat ederiz. Sonrasında ise sırasıyla tasarımlar ve renkler gelir. Bu seçimleri yaparken mevsim etkilerine azami dikkat ederiz.

Bubble Rubag 2014 ilkbahar / yaz kolleksiyonunda doğanın hafifliği, özgürlüğü ve saflığından esinlenerek canlı renkleri tasarımlarına taşıyor. Klasik haline gelen PVC'den yapılmış Bubble Bag'ler sofistike bir görünüm elde eden yepyeni modelleriyle bu sezon tüm dikkatleri çantanıza çekecektir.

Çantalarımız birçok kritere göre sağlığa dost EN71 PVC neon (insan ve çevre sağlığına kesinlikle zararsızdır) ile üretilmektedir.

Bubble Rubag Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR