Bluekey

Bluekey Bayilik Açıklaması

 Blue key Uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübesini çocuk tekstili ile birleştiren Sergina Tekstil, yaratıcı ve yenilikleri takip eden profesyonel kadrosunu, çocuklarımızın özgür dünyası ile buluşturdu. Çocuklarımız için sağlıklı, rahat ve özgür tasarımları hayata geçiren BLUEKEY, en değerli varlıklarımız için sürekli büyüyor ve gelişiyor. BLUEKEY, hareket özgürlüğü ve trend yaratan tasarımlarını bugün Türkiye'nin pek çok noktasında sizlerle buluşturuyor. Çocukları, yarının özgür bireyleri olarak gören BLUEKEY, koleksiyonlarını hazırlarken 'Her Çocuğun Kendisinin Kahraman Olduğu' düşüncesi ile tasarımlarında çizgi film karakterlerini kullanmıyor. Öncelikli olarak sağlıklı, rahat ve özgün koleksiyonlar sunmayı ilke edinen BLUEKEY, daima en iyiyi hak eden çocuklarımız için koleksiyonlarını sunmaya devam ediyor. 

Bluekey Çocuk Giyim Bayilik Şartları 

Dekorasyonu, Koleksiyonu, Ürün karması, Satış Sistemi, Müşteri Memnuniyeti politikaları, ödeme araçları, fiyat politikası, görsel malzemeleri standardize edilmiş BLUEKEY FRANCHISE Mağazası Konseptini BLUEKEY FRANCHISE olarak tanımlamaktayız. Mağaza Özellikleri: Minimum 100 m² alana sahip olması ve bulunduğu il, ilçe ya da bölgenin ticari kapasitesi yüksek bir caddesinde veya Alışveriş Merkezinde olması tercih edilmektedir. Yatırımcıda Aranan Özellikler: Perakende, Mağazacılık ve/veya Ticaret deneyimine ve itibarina sahip, işletme niteliklerine hakim olunması ve Söz konusu Bayilik çalışmasını bizzat yürütmesi beklenmektedir. Teminat: Sezonluk çalışma hacmi ile orantılı olarak tarafımızca belirlenen tutarda Banka Teminat Mektubu istenmektedir.

Satış Sistemi: IDSL bağlantı ile online olarak Merkeze bağlı Mağaza bilgisayarı aracılığı ile tüm Türkiye de her ürün için sezonluk belirlenen bir perakende satış fiyatı ile satış yapılmaktadır. Sezon süresince uygulanacak indirim kampanya ve promosyonlar merkez tarafından kararlaştırılmakta ve uygulanmaktadır. Shop mağaza, merkez mağazalarda satışı arttırmaya yönelik uygulanan tüm aktivitelere katılır. Çalışılmakta olan taksitli kredi kartlarını avantajlı çalışma koşullarından bayilerimizin faydalanması sağlanmaktadır. Reklam/Tabela Desteği: Sezon açılışı, İndirim ve Kampanyalarda Ulusal reklam kampanyaları firmamızca düzenlenmektedir.

Tabela ve görsel malzemeler (poster vb) Firmamızca temin edilmektedir. İndirim Desteği: Tüm kampanya ve indirimler Bayi mağazasına merkez mağazası gibi birebir uygulanır. Ürün Yönetimi: Merkez stok yönetimi tarafından yapılmaktadır. Tüm merkez mağazaları ile birlikte tüm sevkiyat, iade ve transfer işlemeleri merkezden yürütülecektir.

Eğitim Desteği: Franchise mağazalarda çalışacak olan tüm personel perakendecilik ve mağazacılık konusunda profosyonel merkez ekibimiz tarafından eğitime tabii tutulacaktır. Bu eğitimde, kullanılan nebim winner satış ve stok programı eğitimi, koleksiyon eğitimi ve satış eğitimi verilmektedir.

Bluekey Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR