Bittigetir

Bitti Mi ? Getirelim ! Sloganıyla Yola Çıkan Bittigetir ; Horeca Ve Toptan Satış Kanalında Faaliyet Göstermektedir.i̇htiyaçlara Anında Cevap Veren Alt Yapısı Ile Hızla Büyümeye Devam Eden Bittigetir..

bittigetir Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* İsim Hakkı : 25.000 TL Satış Pazarlama ve Reklam Bütçesi : 10.000 TL Online Sistem Kurulumu : 3000 TL Ürün Tedariği : 15.0000 TL'den başlayıp - 30.000 TL'ye kadar (stok durumuna göre)

bittigetir Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

bittigetir Bayilik Şartları

Talep Edilen Mali Koşullara Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Firma Marka Değerine Uygun Hareket Etmek
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışını Sürdürmek
Hızlı Servis Koşullarını Yerine Getirmek

bittigetir Bayilik Açıklaması

bittigetir hakkında

bitti mi ? getirelim ! sloganıyla yola çıkan bittigetir ; günden güne artan ürün gamı ile sıcak içecekler,su ve meşrubat sektörünün önde gelen markalarını bir araya getirerek, Horeca ve Toptan Satış kanalında faaliyet göstermektedir.

Satışını yaptığı ürünleri en iyi fiyat ve en iyi hizmet garantisi ile satış prensibini korur. Daima müşterilerinin beklentileri karşılayacak kalitede ürünler bulundurur.

bittigetir , sadece satış mantığı ile değil işletmenize özel içecek menülerini oluşturmak için de müşterisine barista eğitim desteğini de sunar.

İhtiyaçlara anında cevap veren alt yapısı ile hızla büyümeye devam eden bittigetir çok yakında ev müşterilerimizin de hizmetinde olacaktır.

Bittigetir, ev müşterileri satış kanalında faaliyete geçecek enerjik, yeniliklere açık, üstün hizmet anlayışını sürdürecek franchise bayileri verecektir.

bittigetir bayilik avantajları

Sektöründe vermiş olduğu hizmetlerle müşterilerine hep en iyi ürünleri en iyi fiyatlarla getiren bittigetir,

ev servisinde de başarıyla yükselişe geçmek istemektedir.

Bu organizasyonun içerisinde minimum bütçelerle yüksek ciro ve karlılığı bayilerine sunacak olan bittigetir, bayilerinin kısa sürede ciddi maddi kazançlar elde etmesini sağlayacaktır.

 

 

bittigetir Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR