1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. BİLSOFT

BİLSOFT

BİLSOFT bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, BİLSOFT bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Elektronik ve Teknoloji

Hakkımızda

BilSoft Yazılım Web yazılım, tasarım, hosting, E-ticaret uygulamaları, internet danışmanlık hizmetleri ve ticari yazılım hizmetleri vermek üzere 2005 yılında kuruldu.


Teknoloji ile rekabetçi şirket olma arasındaki hızla güçlenen bağlantı, işletmeleri gelişen teknolojiye ayak uydurma konusunda değişik konularda yatırımlara yöneltmektedir. Online Otomasyon Sistemleri ve E-Ticaret çözümleri işletmeleri günümüz teknoloji imkanlarıyla buluşturan, rekabetçi firma olma yolunda fark yaratan konulardır.

Firmamız özellikle bu konularda çalışmalarına yoğunlaşmış ve online otomasyon sistemleri hazırlamıştır. Özellikle Okul Web Otomasyon sistemi ile Türkiyede bir ilke imza atmış, okulların internet ortamında yer almasını sağlayacak öğrenci-veli-öğretmen-idareci ilşkilerini güçlendirecek bir sistem hazırlamıştır. Türkiyede 100' ün üzerinde okul tarafından kullanılan bu yazılım büyük ilgi görmüştür.

2006 yılında özellikle web yazılımcılığı üzerinde çalışmalarımızı yoğunlaştırıp 40 kadar firma ve kurumun internet projelerini geliştirdik. Bu kapsamda bir çok e-ticaret sistemi, online takip sistemleri ve üye takip sistemi geliştirdik. Özellikle Memur-Sen ile ortak geliştirdiğimiz Sendika Üye Takip sistemi ile sendikalar için gelişmiş özelliklere sahip web tabanlı bir üye sistemi hazırladık.

2007 yılında faaliyet alanımızı genişleterek ticari yazılımlar hazırladık. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için hazırladığımız ticari paket programımız ile cari işlemler, banka, stok, kasa, taksit gibi işlemlerin kolay bir şekilde kullanılması sağlandı. Program otomatik yedekleme ve web destek modülü sayesinde kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Geliştirdiğimiz bütün bu ürün ve hizmetlerimizin avantajlarının bilincinde olan BilSoft, dengeli büyüme stratejisiyle müşteri memnuniyeti üzerine kurulu çalışma prensiplerinden taviz vermeden hedefleri doğrultusunda ilerlemekte, bu da BilSoft' un sektördeki konumunu gün ve gün güçlendirmektedir

BilSoft, uyguladığı strateji ile esnek, Değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmektedir.

  1. Sektörel Yazılımlar

BİLSOFT Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

BİLSOFT Şartlar & Koşullar

  • finansal yeterlilik
  • donanımlı bir işletmeci
  • doğru yerde dükkan

BİLSOFT Fotoğraflar

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör