Bi̇lal Usta Çi̇ğköfte

BİLAL USTA ÇİĞKÖFTE Bayilik Açıklaması

BİLAL USTA ÇİĞKÖFTE BAYİLİK

 Adıyaman Bilal Usta Çiğköfte Bayilik ve Bilal Usta Bayileri 1987 yılında Kahta Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Güzelaydın`ın Levent Gültepe`de açtığı mağaza ile sektördeki yerini alan Kahta Çiğköfte, 98 şubesiyle müşterilerine kalite ve lezzeti sunmaya devam ediyor. Etsiz çiğköfteyi ilk mağazası olan Levent`te müşterilerinin beğenisine sunan BilalGüzelaydın sektörde bir ilke imza atmıştır. 

Bilal Usta Türk damak tadının değişmez lezzeti olan çiğköfteyi kendi özel formülüyle üreten Kahta Çiğköfte (Bilal Usta Çiğköfte Bayilik) bu lezzetle tüm Türkiye`yi ve Dünyayı tanıştırmayı hedeflemektedir. 2300 m2`lik imalathanesinde tamamen hijyenik şartlar altında çiğköfte üretimini yapan (Adıyamanlı Bilal Usta Çiğköfte Bayilik) Kahta Çiğköfte kalitesini ISO 9001 ( Kalite Yönetim Sistemi )ve ISO 22000 ( Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ) ile kanıtlamıştır.

Alanında uzman kadrosu, dinamik yapısı ve kazandıran franchise ortaklıkları ile 2011 yılında kurumsallaşmasını tamamlayan Kahta Çiğköfte hızla büyümeye devam ediyor. BİLAL USTA ÇİĞKÖFTE BAYİLİK

 

BİLAL USTA ÇİĞKÖFTE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR