Bereket Döner

Bereket Döner Geleneksel Türk Dönerini Müşterilerine En Kaliteli Ve Lezzetli Şekilde Sunmak Aynı Zamanda Bu Lezzeti Dünyada Da Yaygınlaştırmak Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Bereket Döner Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Markanın yatırım tutarının 180.000 TL olduğuna dair bilgiler bulunmakla birlikte, güncel rakamlar ile ilgili markadan bilgi alınabilmektedir.

Bereket Döner Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bereket Döner Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Bereket Döner Tarafından üretilen ürünleri Kullanmak
Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığı Ve Diğer Resmi Kurum Yönetmeliklerine Uygun şekilde çalışmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek

Bereket Döner Bayilik Açıklaması

Bereket Döner Bayilik

 

Bereket Döner gıda sektörü bünyesinde 1988 yılından bu yana yer almaktadır. Küçük bir işletme olarak kurulan Bereket Döner kısa zamanda hızlı bir büyüme göstererek şu an dünyanın en büyük döner üreticileri arasında bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk hazır döner üretim tesisini kuran Bereket Döner, Türk dönerini dünyada da yaygınlaştırmayı hedeflemektedir. Sektörünün öncü markası olan Bereket Döner hijyenik şartlara uygun olarak üretim yapılan tesisleri ve uzman kadrosu ile sektörünün standartlarını yükseltmeye devam etmektedir. Kurduğu üretim sistemlerinin de etkisi ile doğal ve geleneksel yöntemlerle yüksek kalitede üretilen ürünlerini tüketicisine ulaştırmaya devam eden Bereket Döner gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında da yatırımcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bereket Döner Bayilik Şartları

Bereket Döner bayilik alan girişimcilerin gerekli yatırım olanaklarına sahip olmasını beklemektedir. Markanın gerekliliklerini işletmelerinde uygulayabilecek ve yeniliğe açık girişimciler ile çalışılması tercih edilmektedir. Bereket Döner bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini iletebilmektedir. Başvurusu olumlu bulunan adaylar ile görüşme yapılmakta ve bu sürecin de olumlu sonuçlanması durumunda lokasyon onay sürecine geçilmektedir. Seçilen işletmenin Bereket Döner standartlarına uygun olması gerekmektedir. AVM’lerde ya da işlek caddelerdeki lokasyonlar marka tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca seçilen işletmenin gider, baca, doğalgaz gibi alt yapı uygunluklarının bulunması gerekmektedir. İşyerinin kaldırıma sıfır konumda olması ve bölgedeki rakiplerin konumu da göz önünde bulundurulmaktadır. Cadde üzerindeki restoranların en az 4 metre cepheye ve 80 metrekare alana sahip olması gerekmektedir. AVM’lerde konumlandırılacak restoranlar için AVM şartlarına özel projeler üretilmektedir.

Başvuru, ön görüşme ve lokasyon süreçlerinde gerekli standartları sağlayan girişimciler ile Franchise Sözleşmesi imzalanmaktadır. Sözleşmeyi imzalayan girişimci Bereket Döner tarafından verilen eğitim programını tamamlayarak işletmeci olma hakkını kazanmaktadır. 

Ürün tedarikini kendisi sağlayan Bereket Döner bayilik almak isteyen girişimcilerinden banka teminatı talep etmektedir. Yatırımın gerektirdiği güncel rakamlar ile ilgili markadan bilgi alınabilmektedir. 

Bereket Döner Bayilik Avantajları

Bereket Döner bayilik alan girişimcilerin restoranlarının tüm ihtiyaçlarını Bereket Döner en kaliteli ürünler ve rekabetçi fiyatlar ile sağlayarak, bayilerine avantaj sağlamaktadır.  Ortalama kar oranı %30 olan Bereket Döner bayilik alan girişimcilerinin yatırım miktarını kısa sürede geri kazanarak karlılığı yüksek bir işletmeye sahip olmasını mümkün kılmaktadır. Bereket Döner en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca Türk damak tadına hitap eden ürünleri menülerinde barındırması nedeni ile de bayilerine çok geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilme imkanı vermektedir. Yapılan kampanyalar ve menülere yeni eklenen ürünler ile de daha farklı damak tadına sahip kişilere ulaşabilmek de mümkün olmaktadır.

Bereket Döner Bayilik Destekleri

Bereket Döner bayilikalan girişimcilerin lokasyon seçimi esnasında fizibilite çalışmaları ile destek olmaktadır. Yer onaylandıktan sonra marka tarafından konsepte uygun olacakşekilde düzenlemeler yapılmaktadır. Açılacak olan restoranda çalışacak tüm personele markanın eğitim departmanı tarafından oryantasyon eğitimleri verilmektedir. Marka ayrıca reklam çalışmaları ve düzenlenen kampanyaları ile de bayilerinin müşteri kitlesini ve karlılığını artırmayı hedeflemektedir. Aylık rutin laboratuvar denetimleri yapılmakta ve restoranların hijyen kurallarına uygunluğu denetlenerek müşteri sağlığı ve memnuniyeti konusundaki hassasiyet elden bırakılmamaktadır.

Bereket Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR