Bella Pierre

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Makyaj malzemeleri bayiliği
Kişisel Bakım Ürünleri

BELLA PIERRE Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

BELLA PIERRE Bayilik Açıklaması

Hakkımızda
Hollywood yıldızlarının nasıl her zaman pürüzsüz bir cilde sahip olduklarını hiç merak ettiniz mi?

Hollywood makyaj sanatçıları, mineral pudraların inanılmaz kapama özelliğinden büyük bir coşkuyla bahsederler. Cilt bakımı profesyonelleri, mineral fondötenleri yalnızca özel kozmetik ihtiyaçları için kullanıyorlardı, ancak sonuçların hayret verici olması nedeniyle bu ürün kısa zamanda tüm profesyonel makyaj sanatçılarının tercih ettikleri makyaj malzemesi haline gelmeye başlamıştır. Siz de Bella Pierre Mineral Fondöteniyle elde edeceğiniz mükemmel ve doğal kapatma özelliği karşısında hayrete düşeceksiniz.

Tamamen Doğal & Saf
All Natural Mineral PigmentBella Pierre Shimmer Powder ürün grubu %100 saf mika kullanılarak üretilmiştir. Mika, doğada silis kumu olarak çok miktarda bulunabilen bir mineraldir. Mika yer kabuğunu oluşturan başlıca önemli aktörlerdendir ve çok ince bükülgen pullar ya da yapraklar halinde kolayca bölünebilme özellikleriyle dikkat çeker. Mikroskobik parçalar haline getirilerek veya son derece ince ve şeffaf bir örtü halindeyken oksitlenerek çok geniş renk seçenekleri elde edilebilmektedir.

Mika alerjik değildir. En hassas ciltlerde bile sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir. Kadınlar ışıltılı renklere bayılırlar ve makyajlarının da doğal olmasını isterler. İşte Bella Pierre'in sağlık ve güzelliğine önem veren bayanlara sunduğu da budur. Genç, doğal, sağlıklı ve diri bir görünüş... 
Ürün içeriğindeki doğallık ve saflık, ultra yumuşak bir yapı ile Bella Pierre Shimmer Powder ürün gurubunun kolaylıkla karıştırılıp farklı tonlar elde edilebilmesinin de izahıdır.

Bazı katkı maddeleri kullanılarak genişletilen renk yelpazeleri çeşitli alerjilere ve hatta cilt tahrişlerine dahi yol açabilmektedir. Göz alıcı bir görünümün yanında sağlıklı bir cildin önemi kuşkusuz tartışılamaz. Bella Pierre olarak, müşterilerimizin ödedikleri liralar karşılığında doğal, sağlıklı, ışıltılı bir görüntü istediklerine ve bunu kesinlikle hakettiklerine inanıyoruz...

BELLA PIERRE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR