Beaconneqt

E-Ticaret Ve M-Ticaret Alanında Faaliyet Gösteren Şirketimiz 2015 Yılında Kurulmuş Olup 2018 Yılı Itibariyle Yurt Dışına Açılacaktır. Türkiye Genelinde Bayilikler Vermektedir. Franchise Bayilerimize..

Beaconneqt Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* Current Life Marketing Ltd. Şti. bayilerine Q-Navisoft yazılımları sunmaktadır. Royalti ücreti yoktur.Yatırım İş ortaklığı ve yazılım bedelidir.Tek sefere mahsustur. Ayrıca ücret talep edilmez.

Beaconneqt Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Beaconneqt Bayilik Şartları

Ekip Kurup Yönetebilecek,
Girişimci Ve Vizyon Sahibi,
Güler Yüzlü, çalışkan Ve İş Ahlakına Sahip,
Şirketimizi İyi Temsil Edebilecek,
İletişimi Ve İkna Kabiliyeti Yüksek.

Beaconneqt Bayilik Açıklaması

Onun İçin Beaconneqt!

Current Life Marketing Ltd. Şti. bünyesinde bulundurduğu Lokal İşyeri,Lokal Fırsat, Lokal Web, Pay Lokal gibi markaların sahibidir. Lokal İşyeri Kobilere Mobil Yazılımlar sunarak Kobilerin kârını artıracak,boş zamanlarını değerlendırebilecek,Müşteri datalarını oluşturup kolayca bildirim,video,broşür gönderebilecek ve reklamını yayınlayabileceği bir platform sunmaktadır.

Lokal Fırsat ise, Lokalfirsat.com olarak Current Life Marketing Ltd. Şti.’ye ait bir web sitesidir. Lokal hizmetlerin ve ürünlerin en iyi fiyatlarla siz değerli müşterilerimiz ile buluştuğu, Türkiye’nin ve dünyanın yeniliklerle dolu, en kapsamlı online platformudur.

2015 yılı Temmuz ayında açılan lokalfirsat.com, şehrinizde bulunan hizmet ve ürünlerin en iyi fırsatlarını size sunmaktadır. Amacımız, üye iş yerlerimize sadık müşteri portföyü oluştururken aynı zamanda onlara yeni müşteriler kazandırmak ve müşterilere kaçırmak istemeyecekleri fırsatlar sunmaktır.

Biz neler yapıyoruz?

        Current Life Marketing Ltd. Şti., üye iş yerlerine sadece lokalfirsat.com üzerinden müşteri kazandırmak ile yetinmiyor. Dünyada bir ilki başararak, sosyal ve mobil ticareti harmanlayıp üye iş yerlerine yeni bir reklam platformu sunmaktadır. Üye iş yerlerimiz, veri bankasında yer alan müşterilere 7 gün 24 saat 365 gün cepten reklam gönderebilmektedir. Yeni sosyal-mobil reklam ile üye iş yerlerimiz kendi reklamlarını yapacak ve bu reklamları izleyen müşteriler de kazanacak.

İlk olarak Türkiye ve Azerbaycan’da başlattığımız lokalfirsat.com ile 3 yılda 50 ülkede faaliyet göstermeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz!

       Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Vizyonumuz!

      Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

Beaconneqt Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR