Battalbey Çiğ Köfte

Firma Kârından Çok Bayiliklerine Kazanç Imkanı Sunan Battalbey Çiğ Köfte; Son Yılların En Gözde Bayilik Veren Firmaları Arasında Yer Alıyor.

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* Battalbey bayilik almak isteyen girişimcilerden kapora, teminat ya da bayilik ücreti istemiyor. Girişimciler işletme bulup dekore ettikten sonra sipariş verebiliyor.

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları

İşletme Kirası Ve Kurulumu İçin Gerekli Bütçeye Sahip Olmak
İşletmenin Hijyen Standartlarını Yüksek Tutmak
Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı Benimsemek

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Açıklaması

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik

 

Son yılların en karlı iş fikirleri arasında yer alan çiğ köfte bayilikleri özellikle Battalbey markasının bayilik fırsatları sonrasında daha çok talep görmeye başlamıştır. Küçük tezgahlardan küçük işletmelere taşınan çiğ köfte satışı; bilindik markaların yüksek standartları ile tüketicilerin güvenini kazanmıştır. Çiğ köftenin geleneksel lezzetinin halkımız tarafından çok sevilmesi ve bu lezzetin farklı tatlarla eşleştirilmesi çiğ köfte bayilikleri almak isteyen girişimcilerin karlılığını arttırmaktadır. 

Battalbey kurulduğu günden bu yana hedef kitlesinin kalbini leziz tatlarla fetheden, kaliteden ödün vermeyen, doğal malzemelerle geleneksel tatları birleştiren ve bayilik verdiği tüm girişimcilerin yüksek karlılık kazanmasını destekleyen bir firmadır. Bu nedenle onlardan bayilik bedeli, teminat ya da kaparo istemeden ticari hayatlarına bir sıfır önde başlamalarını sağlıyor. Hijyenik ortamlarda günlük üretilen ürünlerin hedef kitleyle buluşturulmasını sağlayan marka, bayilik alacak girişimcilere etsiz çiğköfte ürünleri sunuyor. 

Günlük üretilen, günlük sevkiyatı yapılan ve en iyi fiyatlarla hem müşteri hem de bayilerini memnun eden Battalbey çiğ köfte bayilik sunduğu yüksek satış potansiyeli ile bayi sayısını sürekli arttırıyor. 

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Battalbey çiğ köfte bayilik almayı düşünen girişimciler bayilik bedeli, kaparo ya da teminat ödemek zorunda kalmıyor. Battalbey ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. İşletmecinin ticari hayatına başlamadan önce mali yükümlülüklerini minimum seviyede tutan marka için tek gereksinim Battalbey standartlarını karşılayan bir dükkan bulunması ve tadilat işlemlerinin gerçekleştirilmesi olarak ön plana çıkıyor.

Ek ücretin, isim hakkının ve kaparo gibi ödemelerin istenmemesi Battalbey bayilik şartları avantajlarını arttırıyor. Bayilerine eğitim sunan ve sipariş hazırlanması sırasında dikkat edilmesi gerekenleri en ince ayrıntısında kadar aktaran marka girişimcilerin soru işaretlerini azaltıyor. 

Girişimci bir ruha sahip olan, çalışkan, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren, çapraz satış yapabilen ve siparişleri en doğru şekilde hazırlayan yatırımcılar Battalbey bayilik sürecinde önceliklendiriliyor. 

Battalbey bayilik şartları arasında Battalbey konseptinin tam olarak uygulanması da bulunuyor. Pleksi malzemelerin kullanıldığı işletmelerde yan duvarların beyaz; kemer şeritler kırmızı renkte olması gerekiyor. Hatta marka bir adım ileri giderek tadilat sırasında maliyet düşüren unsurları da girişimcilerle paylaşıyor. 

Battalbey Çiğköfte Bayilik Avantajları

Battalbey çiğ köfte bayilik almanın en büyük avantajı gereken yatırım tutarının dışında markaya ek bir ödeme yapılmamasıdır. Özellikle yatırım için düşük bütçesi olan girişimciler adına mali avantajlar ciddi bir avantaj sunmaktadır. 

Battalbey bayilik avantajları arasında firmanın yüksek marka bilinirliğinin de büyük bir etkisi vardır. Her ne kadar çiğ köfte geleneksel lezzetlerimizden biri olsa da üretimi sırasında sağlık standartlarına ne denli önem verildiği en büyük kaygılar arasında yer alır. Battalbey çiğ köfte bayilikleri açan girişimciler için büyük bir güvenilirlik sunuyor. Hedef kitlesini ürün güvenirliği hakkında ikna etme çabası gütmek zorunda kalmayan girişimciler bir anda Battalbey bünyesinde faaliyetlerine başlayabiliyor. 

Çiğ köftelerin günlük gelmesi, tedarik sorununun yaşanmaması ve çiğ köftenin çok satılan bir ürün olması Battalbey bayilik almak isteyen girişimcileri cezbediyor. 

Siz de karlı bir sektöre yatırım yapmak ve yatırım tutarınızın bulduğunuz işletmenin tadilat masraflarıyla kısıtlı olmasını istiyorsanız Battalbey çiğköfte bayilik başvurusu yaparak hedeflediğiniz kazanca ulaşabilirsiniz.

 

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR