Battalbey Çiğ Köfte

Firma Kârından Çok Bayiliklerine Kazanç Imkanı Sunan Battalbey Çiğ Köfte; Son Yılların En Gözde Bayilik Veren Firmaları Arasında Yer Alıyor.

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* Battalbey bayilik almak isteyen girişimcilerden kapora, teminat ya da bayilik ücreti istemiyor. Girişimciler işletme bulup dekore ettikten sonra sipariş verebiliyor.

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları

İşletme Kirası Ve Kurulumu İçin Gerekli Bütçeye Sahip Olmak
İşletmenin Hijyen Standartlarını Yüksek Tutmak
Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı Benimsemek

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Açıklaması

Çiğ köfte, özellikle acı sevenler için sadece bir yiyecek değil, onun çok ötesinde vazgeçilemeyen bir tutku. Yiyenleri kısa zamanda kendine alıştıran bu leziz tat, sofraların bazen ana yemeği bazen meze türünde unutulmazı olarak yerini alıyor. Çiğ köfte içeriğinde; ince bulgur, toz biber, soğan, domates ve biber salçası, acı isot, sarımsak, sıvı yağ bulunan özel bir tarife sahip. 
 
Çiğ köfte, sadece ülkemizin en çok beğenilen ve tercih edilen lezzeti değil aynı zamanda saymakla bitmeyen faydaları ile göze çarpan sağlıklı bir yiyecek. Doyurucu özelliği ile de sporcuların, diyet programlarında yerini alıyor. Çeşitli rahatsızlıkları bulunan kişiler de gönül rahatlığı ile çiğ köfteyi tüketebilmektedir. Tüm bu sayılan özellikler günümüzde çiğ köfteyi, yaygınlaşan ve gıda sektöründe bayilik verilen karlı bir sektör haline getirmektedir. 
 
Battalbey Çiğ Köfte 
 
Battalbey, lezzetli çiğ köfte satışı ile ülkemizin kaliteli ve güvenilir firmaları arasında yer almaktadır. Battalbey, üretimin tüm aşamalarında akalite hizmeti vermek için özenle çalışmakta ve markasını korumaktadır. Hammadde, üretim, nakliye, pazarlama aşamalarında markasının güvencesi altında en kaliteli hizmeti yıllardır bayilerine ve müşterilerine kesintisiz olarak uygun maliyetler ile sunmaktadır. Piyasaya, kalite ve uygun fiyat seçenekleri ile hareketlilik ve devamlılık kazandıran deneyimli alanında profesyonel bir ekip ile çalışan bir firmadır. 
 
Battalbey Çiğ Köfte için bayilik verdiği girişimcilerin ve hizmet sunduğu tüketicilerin memnuniyeti son derece önemlidir. Bu memnuniyeti sağlamak için tüketici ve girişimcilerin sağlığına, haklarına, yasal mevzuata ve çevre sağlığına karşı oldukça duyarlı ve saygılı davranmaktadır. Para ve kardan önce battalbey çiğköfte için sağlık, güvenilir ve kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti gelir. Bu sebeplerle firma, kendi kar oranlarından ziyade bayiliklerinin kar oranlarının yüksek olmasına özen gösterir. 

Bayilik alınan yiyeceklerden biri olan çiğ köfte, favori iş kurma kolu olarak benimsenmektedir. 

İlk piyasaya çıktığı günden bugüne etsiz çiğ köfte, etli çiğ köfteye göre daha hijyenik ve sağlıklı olmasına da bağlı olarak tüketicilerin yoğun ilgi ve talebi ile karşılaşmıştır. Bu ilgi giderek büyüyen bir pazarın kapılarını açmıştır. Türk halkının damak tadına hitap eden ve fiyatı uygun olan çiğ köfte, çiğ köfte bayiliği

Düşük fiyatlı bu leziz ürün, Türk halkının damak zevkine hitap ettiği gibi çiğ köfte bayilik almak istiyorum diyen girişimciler içinde büyük bir fırsat oluşturmuştur. Ünlü çiğ köfte firmaları, sundukları kampanya ve fiyat avantajları ile birbirleri ile bayilik verme şartlarına dair rekabet içindedir. Bu rekabet ortamında bayilerine sunduğu imkanlarla battalbey çiğköfte, farkını ortaya koymaktadır.

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Koşulları

Köklü ve saygın bir firma olarak tanınan battalbey çiğköfte bayiliğini alabilmek için girişimciler; bayilik bedeli, kaparo veya teminat ödemek zorunda kalmamaktadırlar. Bu büyük avantaj, girişimcileri memnun eden bir uygulama. Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında sunduğu avantajlarla Battalbey Çiğ Köfte öne çıkıyor. Ek ücretin, isim hakkının ve kaparo gibi ödemelerin talep edilmemesi Battalbey Çiğ Köfte'ye olan başvuruyu artıran etkenler.

Battalbey Çiğ Köfte'den bayilik almanın en büyük avantajı, gereken yatırım tutarının dışında ek bir ödeme yapılmamasıdır. Yatırım için düşük bütçe sahibi olan girişimciler için mali avantajlar ciddi bir fırsat olarak değerlendirilmelidir. Battalbey Çiğ Köfte; çalışkan, müşteri sağlığı ve memnuniyetini en üst düzeyde tutacak, siparişleri zamanında ve istenilen şekilde hazırlayabilecek yatırımcılara bayilik vermek istemektedir. Bayilik alan yatırımcının, Battalbey Çiğ Köfte'nin yıllardır emeği ile yükselttiği markasının adını aynı kalite ve özen ile yaşatması ve koruması önemli bir noktadır. 

Battalbey Çiğ Köfte'nin bayiliğini alan bir yatırımcı, Battalbey Çiğ Köfte'nin kendisinden beklediği konsepti ve hizmet standartlarını harfiyen uygulamalıdır. Pleksi malzemelerin kullanıldığı işletmelerde yan duvarların beyaz, kemer şeritlerin kırmızı renkte olması gerekmektedir. Bunlara ilaveten bayilerin, güler yüzlü, güvenilir, hijyene özen gösteren sağlıklı hizmetleri ile satış potansiyelini yükseltmeleri beklenmektedir. Firma da bayi sayısını sürekli artırarak daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.
 

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR