Bambi Cafe

Bambi Cafe Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Markamızdan bayilik almak için gereken yatırım bedeli 300.000 TL civarındadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Bambi Cafe Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bambi Cafe Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Ticari Sicili Temiz Olmak
Marka Standartlarına Uygun çalışabilmek
Yeniliklere Açık Olmak

Bambi Cafe Bayilik Açıklaması

Bambi Cafe Bayilik

Bambi Cafe 1974’de Beyoğlu’nda hizmet vermeye başlamış olup dürüst ve titiz çalışma prensibini benimseyerek kısa sürede kendi müdavimlerine hizmet vermeye başlamıştır. Kalitesi ve lezzeti ile fast food sektörünün öncüsü olan Bambi Cafe hizmetlerindeki ve ürünlerindeki çeşitlilik ile de en yenilikçi markalardan biri olma özelliğini koruyor. Marka olarak temizlik, kalite, ekonomik fiyat, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve lezzetten asla taviz vermiyoruz. Kurulduğumuz günden beri hızlı ve sağlıklı hizmet anlayışımızla müşterilerimizin yanında oluyor, titizlikle seçtiğimiz bayilerimiz ile birlikte gün geçtikçe daha çok tüketiciye ulaşmayı hedefliyoruz.

Bambi Cafe Bayilik Şartları

Bambi Cafe bayilik almak isteyen girişimcilerin yaklaşık 300.000 TL yatırım sermayesine sahip olmaları gerekiyor. Bayilik alan girişimcilerimizden % 2 oranında reklam katılım payı, % 5 oranında da sürekli bayilik ödemesi tahsil ediyoruz. Bambi Cafe bayilik almak isteyen girişimcilerimizden işletmelerini seçtikleri lokasyonun merkezi noktalarında, işlek caddelerde ve hem yaya hem de araç trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda konumlandırmalarını istiyoruz. Yatırımcılarımızın işlerinin başında durmalarını ve yatırımlarını kendi öz kaynakları ile yapmalarını talep ediyoruz.

Bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayilik taleplerini markamıza ilettikten sonra ön değerlendirme sürecini başlatıyoruz. Bayi adayımızın işletmesini açmak istediği lokasyon ile ilgili fizibilite çalışmalarını yapıyor ve en uygun lokasyonun seçilmesi konusunda bayi adaylarımız ile işbirliği içerisinde hareket ediyoruz. 

Bambi Cafe Bayilik Avantajları

Bambi Cafe bayilik alan girişimcilerimiz fast food sektörüne getirdiği özgün yorumlar ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hizmet verdiği günden itibaren sektörün ilklerini geliştiren köklü bir marka ile çalışma avantajını elde edebiliyorlar. Markamızın geniş ürün yelpazesini sürekli olarak yeniliyor ve genişletiyoruz. Çok sevilen fast food ürünlerimizin yanı sıra salata ve meyve suları gibi ürünlerimizle de farklı damak tadlarına ve beslenme anlayışına sahip kitlelere hitap edebiliyoruz. Bayilerimiz de markamızın kaliteyi ve lezzeti ekonomik fiyatlarla müşterilerinin sunmasının ve yılların getirdiği deneyimle büyük bir müşteri kitlesine sahip olmasının katkılarını işletmelerini açtıkları günden itibaren kolaylıkla gözlemleyebiliyorlar. Fast food sektörünün en çok tercih edilen markalarından biri olmamız, yüksek karlılık oranlarımız ve giderek artan pazar payımızın da etkisi ile Bambi Cafe bayilik alan girişimcilerimiz yatırım maliyetlerini kısa sürede geri kazanabiliyor ve rekabetin çok yoğun olduğu sektörde markamızın da güvencesi ile karlı bir iş sahibi olabiliyorlar.

Bambi Cafe Bayilik Destekleri

Bambi Cafe bayilik alan girişimcilerimize eğitim, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması, ortak reklam, mal temini, pazarlama ve personel temini konularıda destek sağlıyoruz. Bayilerimizi markamızın uzman ekibi aracılığı ile düzenli olarak denetliyor, hizmet kalite standardizasyonunun ve yüksek müşteri memnuniyeti seviyesinin yakalanması için gerekli önlemleri alıyor, tespit ettiğimiz aksaklıkları hızlı bir şekilde düzenliyoruz. 

Fast food bayilikleri ülkemizde en karlı bayilik olanakları arasında yer alıyor. Siz de bu sektöre adım atmak ve ticari hayatınızda marka bilinirliği yüksek bir isim çalışmasının size sağlayacağı pek çok avantajdan yararlanmak istiyorsanız en kısa sürede bayilik talebinizi markamıza iletebilirsiniz. Sektörde artan pazar payımızdan kendi işletmeniz ile payınızı alabilir minimum riskle maksimum karlılık elde edeceğiniz bir işletmeye sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Bambi Cafe Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR