Aydöner İskender

Aydöner İskender Bayilik Açıklaması

Aydöner İskender Bayilik

2008 yılından bu yana gıda konusunda hizmet vermekte olan firmamız edindiği bilgi ve tecrübeyle birlikte AR-GE çalışmaları sonucu altyapısını sağlam bir şekilde kurup 2011 yılında yarattığımız ‘’AYDÖNER’’ markası ile yerelden çıkıp kurumsallaşarak sağlam adımlarla özkaynaklarla büyüyüp gelişmektedir. Kurulduğumuz ilk andan itibaren kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede gıda sektöründe tanınmış bir firma haline gelmişir. 

Aydöner İskender Aydöner’in dekorasyon ve mimari uygulamaları mimarlarımız eşliğinde özgün ve modern olarak tasarlanmaktadır. Personel eğitimine önem veren ‘’AYDÖNER’’ Turizm meslek okullarının eğitimcileri eşliğinde her ay düzenli olarak mutfak ve salon personeline eğitim verir. Franchise&More danışmanlığında olan ‘’AYDÖNER’’ franchise altyapısını güçlendirmek için hızlı ve emin adımlarla çalışmaktadır.

Reklam ve Tanıtım malzemeleri grafikerlerimiz özenle hazırlar. TurkMALL Novada Outlet Söke Alışveriş Merkezinde hizmet veren firmamız 2014 senesinde bölgede yeni açılacak AVM projeleriyle büyümeye devam edecektir. Üstün kalite ve standartlarda hizmet veren ‘’AYDÖNER’’in etleri Torosların yaylalarında yetişen büyükbaş hayvanlardan yine uzman veterinerlerimiz ve gıda mühendislerimizi tarafından itina ile seçilerek üretilir. Bayilik Kategorisi : Restaurant-Fastfood Kuruluş Yılı : 2011 Bayi Sayısı : 2

Aydöner İskender Bayilik - Bayilik Şartları

AYDÖNER olarak; markalaşma çalışmalarımızda kaliteli hizmet ve üretim yapmayı aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz. Firmamızın değişmez prensipi daima A kalite, hizmet ve uygun fiyat politikası olmuştur. Bayilik sistemimizi de bizimle aynı bakış açısında olan girişimciler ile yapmayı planlamaktayı Bayilik Destekleri : Ürün reçeteleri ve sunum tekniklerinin eğitimi Merkez'de ve kendi restoranlarında teorik ve pratik olarak verilir.

Bayilik Yatırım Maliyeti : Franchise isim hakkı 20.000 USD, Yatırım tutarı yaklaşık olarak 250.000 TL civarındadır. Yer mimarımız tarafından incelendikten sonra yatırım tutarı kesinleştirilir. Yerin restoran olmaya uygunluğu ve metrekaresi bu yatırımı etkiler. Tüm bu bedeller açılacak olan franchise şubesinin lokasyon ve m2 büyüklüğü üzerinden fizibilite raporlarının hazırlanmasından sonra belirlenir

 

Aydöner İskender Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR