Ayakkabı Dünyası

Sektörde Uzun Süreli Deneyimi Olan Markamız Yatırımcılarına Karlı Bayilik Fırsatları Sunuyor.

Ayakkabı Dünyası Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ayakkabı Dünyası Bayilik Şartları

Mağazanın, Alışveriş Merkezi İçerisinde Ya Da Müşteri Trafiğinin Yoğun Olduğu Ana Cadde üzerinde Yer Alması Ve Maksimum 2 Kattan Oluşması.
Minimum 300 Metrekare Olması Gerekmektedir.
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunmalıdır.
Markamızın Değerleri Benimsenmelidir.

Ayakkabı Dünyası Bayilik Açıklaması

Ayakkabı Dünyası Bayilik

Ayakkabı sektörünün önemli ve saygın markalarından biri olan Ayakkabı Dünyası, dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulunduran yetkili satış noktası olması sayesinde her kesimden müşteriye hitap ediyor ve her zevke uygun ürünleri tüketicileri ile buluşturuyor. Ankara’da 1996 yılında açtığımız ilk mağazamız ile butik ayakkabıcı anlayışının büyük mağazalara taşınmasını sağlayan firmamız toptan perakende ayakkabı zincirine dönüşme yolundaki ilk adımlarını da atmıştı. 2014 yılında Esat Holding ile giriştiği iş birliği ile daha hızlı bir büyüme yakalayan markamız kendi ürünlerinden oluşan kadın, çocuk ve erkeklere uygun çeşitlerinin yanı sıra pek çok ünlü markanın ürünlerini de mağazalarında bulunduruyor. Daha hızlı ve pratik bir alışveriş deneyimini, kaliteli ürünleri uygun fiyat politikası ile sunarak müşterilerimize yaşatmayı hedefliyor ve lider ayakkabı perakendecisi olmaya giden yolda bayilerimiz ile birlikte hareket ediyoruz. 

Ayakkabı Dünyası Bayilik Şartları

Ayakkabı Dünyası bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayilik taleplerini internet sitemizdeki form aracılığı ile marka yetkililerimize ulaştırabiliyorlar. 

Açılacak mağazalarımızın öncelikle   alış veriş merkezlerinde ya da yaya trafiğinin yoğun olduğu ana caddelerde yer almasını ve en fazla 2 kattan oluşmasını istiyoruz. Markamızın aldığı karar doğrultusunda mağazalarımızın istenilen alanları 600 metrekareden 300 – 400 metrekare aralığına çekilmiş bulunuyor. Bunun yanı sıra dükkanların oluşturulması sürecinde yeni bir tasarım belirlemiş ve boyutta yenileme yapmış bulunuyoruz. Bu doğrultuda Ayakkabı Dünyası bayilik almak isteyen girişimcilerimizden yeni konseptteki en küçük satış noktalarının 150 – 200 metrekare olmasını talep ediyoruz. Açılacak mağazalarımızın boyutlarında küçültmeye gitsek de kullanıma uygun ve müşterilerimizin rahatça alışveriş yapacağı mağazaların tercih edilmesini istiyoruz. Bayilik almak isteyen girişimcilerimizden talep ettiğimiz ücretin yüzdelik değeri, reklam payı, ciro payı + KDV ile ilgili bilgileri bayi adayımız ile yaptığımız görüşmeler esnasında paylaşıyoruz. Bayilik ücretlerimiz-in belirlenmesinde seçilen dükkanın boyutu ve lokasyonu gibi faktörler etkili oluyor. Ayrıca mağazanın açılacağı bölgedeki alışveriş potansiyelini de dikkate alıyoruz. 

Ayakkabı Dünyası bayilik almak isteyen girişimcilerin markamızın bayilik şartlarına uygun bir şekilde başvuruda bulunmasına özen gösteriyoruz. Talepleri tarafımıza ulaşan adayları birebir görüşmeye davet ediyor, belirlemiş oldukları dükkanı ziyaret ediyoruz. Değerlendirme sonucu konsepti doğru bir şekilde uygulamasının mümkün olduğunu düşündüğümüz girişimci adaylarımız ile bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. 

Ayakkabı Dünyası Bayilik Avantajları

Ayakkabı Dünyası olarak markamız bünyesindeki pek çok farklı ürün için özel bayilikler oluşturulmasına imkan tanıyoruz. Siparişlerin doğrudan markamızın üretim bölgelerinde verilmesi sonucunda bayilik alan girişimcilerimiz siparişlerini istedikleri zaman için yineleyebiliyor ve yeni ürünleri de depolayabiliyorlar. Ayakkabı Dünyası bayilik almak isteyen girişimcilerimizden bayilikler için en uygun bedellerden yararlanılabilmesi ve kar oranının en yüksek oranda tutulabilmesi için en doğru lokasyonları seçmelerini istiyor; yaptığımız fizibilite çalışmaları ile bu konuda kendilerine destek sağlıyoruz. Bunun yanı sıra sıfır stok riski ve % 100 konsinye ürün temini imkanı sunuyoruz.

Ayakkabı Dünyası Bayilik Destekleri

Ayakkabı Dünyası bayilik alan girişimcilerimize eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, proje desteği, yer seçimi ile bölge koruması alanlarında destekler sağlıyoruz. Ayrıca bayilik almak isteyen girişimcilerimize fizibilite çalışmaları, mimarlık, işe alım, personel eğitimi ve ulusal pazarlama aksiyonlarında danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz. Markamızın kar marjı % 30 civarında olup Ayakkabı Dünyası bayilik alan girişimcilerimiz yatırım maliyetlerini en fazla 18 ayda geri kazanabiliyorlar. 

Siz de sunduğu alışveriş deneyiminin yanı sıra fiyatı ve kalitesi ile de değer yaratan ve ayakkabıda moda denilince akla gelen isimlerden olan Ayakkabı Dünyası ailesine katılmak ve karlı bir iş sahibi olmak isterseniz en kısa sürede bayilik talebimizi markamıza iletebilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR