Ayakkabı Dünyası

Alışveriş Deneyimi, Fiyatı Ve Kalitesi Ile Değer Yaratan, Günün Modası Dendiğinde Akla Gelen Isimlerden Ayakkabı Dünyası Ailesine Katılmak Ve Kendi Işinizin Sahibi Olmak Ister Misiniz?

Ayakkabı Dünyası Bayilik Şartları

Mağazanın, Alışveriş Merkezi İçerisinde Ya Da Müşteri Trafiğinin Yoğun Olduğu Ana Cadde üzerinde Yer Alması Ve Maksimum 2 Kattan Oluşması.
Minimum 300 Metrekare Olması Gerekmektedir.

Ayakkabı Dünyası Bayilik Açıklaması

Ayakkabı Dünyası Bayilik ve Bayilik Şartları Ayakkabı Dünyası Bayilik ve Bayilik Şartları TÜRKİYE’NİN LİDER AYAKKABI PERAKENDE ZİNCİRİ AYAKKABI DÜNYASI BAYİLERİNİ ARIYOR! 1923’ten gelen deneyimini 4 kuşaktır, güvene dayalı bir ticaret anlayışıyla Türk halkıyla buluşturan Ayakkabı Dünyası,Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını uygun koşullarla tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor. Türkiye’ye büyükmetrekare, çok markalı ayakkabı mağazacılığı anlayışını getiren Ayakkabı Dünyası, bugün 25.000 metrekare satış alanında kadın, erkek, çocuk tüm tüketicilere yılda 1,4 milyon çift ayakkabı satıyor. 16 ilde 35 mağazasıyla hizmet veriyor. Daha Fazla Moda’nın bir lüks değil herkes için bir hak olduğuna inandığı içinse, çizgisini ve kalitesini hiç bozmadan, müşterisine ulaşılabilir fiyatlarla daha fazla hizmet sunmak için her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Müşteri odaklı mağazacılığı, gelişime açık yapısı, kaliteli, keyifli ve sağlam marka algısı ile Ayakkabı Dünyası, Daha Fazla Moda’yı mümkün olan her noktada müşterisiyle buluşturmayı misyon edinirken, bu yolda ortak amaçlar için çalışabilecek, değer katabileceği ve değer katabilecek bayilerini arıyor. Siz de Ayakkabı Dünyası konseptini temsil edebileceğinizi, bu keyifli gelişimin parçası olabileceğinizi düşünüyorsanız, sizleri bayimiz olmaya davet ediyoruz… 

Ayakkabı Dünyası bayilik destekleri

  • Sıfır Stok Riski-100% Konsinye Ürün Temini
  • Lokasyon Seçimi, fizibilite çalışmaları, proje, mimarlık, işe alım, personel eğitimi ve ulusal pazarlama aksiyonları danışmanlığı hizmeti.

Ayakkabı Dünyası Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR