Avrupa Resmi Dilleri

Avrupa Resmi Dilleri Bayilik Açıklaması

Avrupa Resmi Dilleri Bayilik

10 dilde çocuk ve yetişkinler için temel düzeyden akademik düzeye kadar yabancı dil eğitimi veren uluslararası sınav ve sertifika merkeziyiz. Çekmeköy’de 2010 yılından bu yana yabancı dil eğitimi konusunda yüksek bir başarı oranıyla eğitim veren dil okulumuz ile ilgili kurmuş olduğumuz bütün eğitim alt yapılarımızdan ve 7’den 70’e herkesin faydalanabileceği eğitim programlarımızdan söz etmek istiyorum. A.R.D.( AVRUPA RESMİ DİLLERİ ), ilk Yabancı Dil Okulunu ‘’ Anlamak Yetmez ; Hedef Konuşmak’’ sloganı ile Almanca ,İngilizce , Fransızca ve Rusça başta olmak üzere 10 dilde en temel düzeyden akademik düzeye kadar yabancı dil eğitimi konusunda akademik geçmişe sahip eğitmenler tarafından dil eğitimi sunmak amacı ile kurmuştur.

Bu amaç doğrultusunda şahsımın ve yöneticilerimizin yabancı dil eğitimi üzerine yapmış olduğu lisans ve yüksek lisans ve buna bağlı olarak İsviçre, Almanya ve Avusturya'daki öğretmenlik tecrübelerimiz ve yabancı dil öğretimi konusundaki araştırmalarımızı kadromuza aktararak emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. 

Avrupa Resmi Dilleri Bayilik ve Bayilik Şartları A.R.D. DİL , tüm faaliyetlerini Milli Eğitim Bakanlığından onaylı olarak sürdürmektedir. A.R.D. dünyada bulunan 3.500 Lisanslı TELC Sınav Merkezinden biridir. Ayrıca TELC MEB ve YÖK onaylıdır ve Almanya Konsolosluğu tarafından Vize başvurularında kabul edilmektedir. Bu güne kadar yetişkin,genç ve çocuk dil eğitimlerinde kişiye ve hedefe yönelik olan uluslararası eğitim standartlarına göre hazırlamış olduğumuz programlarımızla, yüksek başarı oranıyla yüzlerce öğrenci yetiştirmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ara katta eğitim alma sisteminden uzak kendine ait okul formundaki binamızın fiziki özellikleri dil eğitimi alan kişileri daha da isteklendirmektedir.

Çift dil prensibiyle vermiş olduğumuz eğitim, farklı dillerde sertifikasyon seçenekleri ve buna bağlı olarak farklı dillerle tanışma olanağı, yurtiçi ve yurtdışı dil okullarıyla ve üniversitelerle olan bağlantılarımız, gelişimsel ve mesleki rehberlik birimimizin sunmuş olduğu olanaklar, akademik sınavlardaki başarı oranımız A.R.D. Dil Okulu olarak farkımızı oluşturmaktadır. Eğitim felsefesi ve eğitim psikolojisinin bulgularından yararlanarak bizzat örnek davranışlarla kişileri yabancı dile özendirmek ve dili sevdirmek ; eğitim alan çocuklara, gençlere ve yetişkinlere doğru rehberlik etmek ve kalıcı bir dil eğitimi sağlamak amacı ile sizleri okulumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. 

Ürün Hizmet Kapsamı : 10 Dilde Çocuk ve Yetişkinlere Dil Eğitimi 

Bayilik Veren Firma :Avrupa Resmi Dilleri 

Firmanın Kuruluş Yılı : 2010 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl :2013 

Bayilik Sayısı : - Bayilik Giriş Bedeli : 20.000 $ ile 40.000 $ arası 

Gerekli Ortalama Sermaye : 40.000 $ ile 80.000 $ arası

Avrupa Resmi Dilleri Bayilik Şartları

Bayilik adaylarında aranan şartlar; gerekli sermayeye sahip marka imajını koruyabilecek müşteriye iyi hizmeti ilke edinen eğitim kökenli ve nitelikli girişimciler. İşyerinde aranan şartlar; Yaya trafiğinin olduğu, ulaşımı kolay bölgelerde minimum 400 m2, MEB mevzuatına uygun hale getirilecek kurumsal kimlik standartlarına uygun, tabela değeri olan bina yada katlar.

Avrupa Resmi Dilleri Bayilik Destekleri

Eğitim, Yer Seçimi, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Personel Temini

 

Avrupa Resmi Dilleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR