Avro Rent A Car

Türkiye’de Son Yılların En Çok Büyüme Kaydeden Sektörlerinden Biri Olan Araç Kiralama Sektöründeki Öncü Firmalardan Avro Rent A Car Hedeflediği Noktaya Ulaşabilmek Için Bayilik Vermeye Devam..

Avro Rent a Car Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Avro Rent a Car Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
En Az Bir Yıl Sektörel Deneyime Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak

Avro Rent a Car Bayilik Açıklaması

Avro Rent a Car Bayilik

2004 yılından bu yana araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren Avro Rent A Car Türkiye genelinde rent a car faaliyetlerinde bulunmaktadır. Avro Rent A Car her ilde bayilik vererek büyümesini gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Avro Rent A Car araç kiralama sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer almakta bayilik vereceği girişimcilerin seçiminde titizlikle davranmaktadır. 2023 yılı sonuna kadar 81 ilde hizmet vermek amacı doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Avro Rent A Car 2030 yılında uluslararası pazarlara açılmayı, Asya ve Avrupa’yı birleştiren bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir. Markanın öncelikleri arasında maksimum hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti yer almaktadır. 

Avro Rent A Car Bayilik Şartları

Avro Rent A Car bayilik alangirişimcilerin ofislerinin havalimanlarında ya da merkezi lokasyonlarda konumlandırılması tercih edilmektedir. Avro Rent A Car bayilik verdiği girişimcilerin oto kiralama sektörüne en az bir yıllık deneyime sahip olmasını istemektedir. Bayilik olarak açılan işletmelerin farklı segmentlerde ve iki yaşını aşmamış en az 10 adet araçtan oluşan filoya sahip olması gerekmektedir. Bayilik almak isteyen girişimcilerin deneyimleri ile ilgili bilgilendirme yapması istenilmektedir. Ayrıca şirket levhası, bilanço, ticari faaliyet belgesi, ofisin içeriden ve dışarıdan çekilmiş fotoğrafları ile araç filosunun yıl/km/marka/model gibi bilgilerinin Avro Rent A Car ile paylaşılması talep edilmektedir. 

Alt lisansörlük talebinde bulunan girişimcilerin bilgileri incelendikten sonra marka tarafından uygunluğuna karar verilmektedir. Uygun bulunan girişimcilere CK Soft tarafından Rent A Car sistemi kurulmakta ve bir web sayfası hazırlanmaktadır. Web sayfasının kontrol paneli bayiye verilmekte olup araç ekleme/çıkarma, fiyat girme/değiştirme işlemleri bayi tarafından yapılmaktadır. Web sayfası ve sistem kurulum bedeli olarak 600 USD bayi tarafından CK Soft’a ödenmektedir. Sistem kullanımı ve destek ilk yıl ücretsiz olup sonraki yıllarda 300 USD olarak yıllık ve peşin ödenmektedir. Bayilerin Avro Rent A Car web sitesi üzerinden yapılan rezervasyonlara ait araçları müşterilere temin etmesi ve her ayın başında bir ay önce tamamlanmış olan rezervasyonların toplam bedelinden %15 komisyon bedelini düştükten sonra kalanını Avro Rent A Car’a fatura etmesi gerekmektedir. 

Markadan bayilik almak için yapılan yatırım bedelinin ortalama geri dönüş süresinin 12-24 ay ,ortalama kar marjının ise %20 olduğu bilinmektedir. Avro Rent A Car bayilik almak isteyen girişimciler bayilik@avrorentacar.comadresine mail atarak detaylı bilgi alabilmektedir.

Avro Rent A Car Bayilik Avantajları

Avro Rent A Car bayilik alan girişimciler markanın sahip olduğu geniş müşteri portföyü sayesinde yeni girdikleri sektörde müşteri edinme sıkıntısı yaşamamaktadırlar. En kaliteli araçlar en uygun fiyatlar ile müşterilerin hizmetine sunulmakta böylece bayilerin zamanla müşteri portföyünü geliştirmesi sağlanmaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen anlayış sayesinde bayiler kısa sürede karlı bir işletmeye sahip olabilmektedir.

Avro Rent A Car Bayilik Destekleri

Avro Rent A Car bayilik alangirişimcilere marka tarafından personel desteği, eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, yer seçimi, bölge koruması ve ortak reklam destekleri sağlanmaktadır. Markanın öncelikli hedefi bayilik alan girişimcilerin karşılaşma ihtimali olan sorunların önceden çözümlenmesi olmakla birlikte sorun yaşanması durumunda en acil önlemler hızlı bir şekilde alınarak hem bayi hem de müşteri mağduriyetinin önüne geçilmektedir.

 

Avro Rent a Car Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR