Avro Rent A Car

Avro Rent a Car Bayilik Açıklaması

Avro Rent a Car Bayilik

 Avro Rent a Car Bayilik ve Bayilik Şartları

Avro Rent a Car Bayilik Hakkında Açıklama : AVRO Rent a Car®, araç kiralama sektöründe 2004 yılından beri faaliyet gösteren ANIMTUR Ltd. Şti.’ne ait tescilli bir markadır. Türkiye genelinde, halihazırda 9 lokasyonda yaklaşık bin adet araç ile rent a car faaliyetlerinde bulunmaktadır. Lokasyonlarımızın listesini www.avrorentacar.com veya www.avro.com.tr websitelerimizde görebilirsiniz. 

AVRO Rent a Car® olarak hedefimiz, 2016 yılı sonuna kadar her ilde bir Alt Lisansörlük vererek tüm Türkiye’ye yayılmaktır. 

Avro Rent a Car Bayilik ve Bayilik Şartları 

Firma ismi: AVRO RENT A CAR 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 9 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması

Avro Rent a Car Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Sistemin işleyişi ile ilgili ana hatlar aşağıdaki gibidir:

1. Alt Lisansörlük talebinde bulunan firmaların analizi yapılıp, uygunluğu belirlenecektir.

2. Uygun bulunan firmalarla alt lisansörlük sözleşmesi karşılıklı olarak imzalandıktan sonra, CK Soft tarafından Rent a Car Sistemi kurulumu yapılacak ve websitelerimizde birer web sayfası hazırlanacaktır. Bu web sayfasının kontrol paneli alt lisansöre verilecek ve araç ekleme/çıkarma, fiyat girme/değiştirme işlemleri alt lisansör tarafından yapılacaktır.

3. Web sayfası ve Sistem kurulumu bedeli olan KDV Dahil 600 USD, fatura karşılığında Alt Lisansör tarafından CK Soft’a ödenecektir.

4. Sistem kullanım ve destek birinci yıl için ücretsiz olacak, takip eden yıllarda, KDV Dahil 300 USD olarak acente tarafından CK Soft’a yıllık ve peşin ödenecektir.

5. Alt Lisansör, websitelerimiz üzerinden gönderilmiş olan rezervasyonlara ait araçları müşterilere temin edecek ve her ayın başında, bir önceki ay tamamlanmış olan rezervasyonların toplamından % 15 komisyon bedelini düştükten sonra kalan bedeli firmamıza fatura edecektir.

6. Alt Lisansör ayrıca bu rezervasyonların detaylı listesini, ekte örneği bulunan bir Excel tablosu ile firmamıza gönderecektir.

7. Gönderilen tablo kontrol edilip onaylandıktan sonra toplam bedel, Alt Lisansörün bildirdiği Banka Hesabına gönderilecektir. Konu ile ilgili sorularınız olması veya daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız halinde bizimle bayilik@avrorentacar.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Kiralık Araçlarımız ve Diğer Hizmetlerimiz

Biz müşterilerimize güven sunuyoruz. Oto kiralama hizmeti yaklaşık 20 yıllık aktif bir şekilde ülke genelinde bilinmekte ve giderek yaygınlaşmaktadır. 

Oto kiralama sektörü2004 ve 2008 yılları arasında çok yüksek bir büyüme oranı kaydetmiş maalesef küresel kriz sebebi ile büyüme oranı düşmüştür. Ama son iki veya üç yıldır o orana tekrar yaklaşmıştır. Sadece geride bıraktığımız 2014 yılının ilk 9 ayında yaklaşık 4,5 milyar TL’lik araç yatırımı ile ülkemiz de oto kiralama bütçesi 11,7 milyar TL’ye seviyelerine çıkmıştır. Diğer bir şaşırtıcı ve bir o kadarda ulusal menfaatlerimiz açısından sevindirici olan araştırma sonucu ise oto kiralama sektörünün ülke genelinde tanınmaya hızla devam etmekte olması ve hizmet verdiği müşteri oranının yaklaşık %27,5 seviyelerini görmüş bulunmasıdır. Elde edilen bu araştırma sonuçları ülkemizde gelişen rent a car piyasasını göstermektedir. 

Oto kiralama sektöründe biz Avro Rent A Car olarak uluslararası paydaşlarımızla birlikte büyüyen Türkiye ekonomisine layık hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetleri sadece kiraladığımız araçlarla sınırlandırmamış bulunmakta ve çeşitlendirmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Ülkemiz ve dünyada her sektör gibi oto kiralama sektörüde büyük bir değişimden geçmektedir. Gelişen ekonomik koşullar ve yapılan anketlerin gösterdiği değerler Avro Rent A Carolarak tüm personelimize haklı bir gururun yaşatmıştır. Çünkü yapmış olduğumuz hizmetler sadece bizden talep edilen herhangi bir aracı müşterimize vermekle sınırlı değildir. Gerçekleştirdiğimiz her operasyonda geri bildirim talep ettik ve pazarı iyi analiz ederek karşılaşılabilecek riskleri önceden yönetebilmek için çözümler ürettik.

Oto kiralama sektörüne kazandırdığımız diğer bir yenilik ise Atatürk Havalimanındaki ofisimiz tarafından sunulan 7/24 hizmet verme imkanı ve müşteri hattımızdır. Yeterli kalifiyede olan ve sürekli kendini geliştiren personelimiz ve nitelikleri üst sıralarda olan teknik ekibimiz müşterilerimize hizmet veren araçlarımız için hiçbir emek ve maliyetten kaçınmamakta düzenli olarak dikkatle kontrollerini gerçekleştirmektedir.

Aynı personel portföyümüz size her an isteğiniz doğrultusunda müşteri hattımız aracılığı ile günün her saati hizmet vermek üzere hazır bulunmaktadır. Söylediğimiz gibi ülkemizde içinde faaliyet gösterdiğimiz sektörün büyüyor olması bizde hem ülkemiz adına hem de müşterilerimize yeterli hizmeti sunabilmiş olma noktasında bir iç huzuru yaşatmaktadır. Bu başarı şüphesiz sadece Avro Rent A Car‘ a ait değil bizi tercih eden müşterilerimize de aittir gösterdikleri fedakarlık ve olumlu geri bildirimleri olmasaydı biz Avro Rent A Car olarak bu seviyede hizmet veren bir firma olamayabilirdik. Bu nedenle hiçbir zaman saygınlığından şüphe etmediğimiz müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Diğer bir hizmetimiz transfer ve filo kiralama hizmetidir. Eğer araç kullanma imkanınız bulunmuyorsa size teknik olarak bu konuda destek sağlayacak tecrübe sahibi nitelikli personellerimiz hizmet verecektir. Ayrıca eğer farklı bir şehre gidecek ve oradan tekrar dönmeyecekseniz araçlarımızı bulunduğunuz şehirdeki şubelerimize teslim edebilirsiniz bu hizmetimiz sizi büyük bir külfetten kurtardığı için uygulamaktan mutluluk duymaktayız Müşteri memnuniyetini her türlü kurumsal menfaatinin üstünde tutan Avro Rent A Car yeniliklerine devam edecektir.

Üyesi bulunduğumuz TÜRSAB kalitesi ve denetimleri ile kiralık araçlarımız ve diğer hizmetlerimizi geliştirmeye ve çeşitlendirmeye devam edeceğiz.

Avro Rent a Car Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR