Ase Ekspres

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Bayilik Veren Kargo Firmaları

Ase Ekspres Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ase Ekspres Bayilik Şartları

Minimum 50 M2, Yol üstünde, İşyerlerine Yakın, Terminal Ofis özelliklerine Sahip

Ase Ekspres Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

ASE, yurtdışı gönderilerinizi, sunduğu farklı hizmetler ile, tüm dünyaya kapıdan kapıya teslim edebilen bir hızlı ulaştırma ağıdır. İstanbul'u bir dağıtım ve aktarma merkezi olarak kullanan, uzman olduğu ülkelere her gün direkt çıkışlar ile ulaşan, sektöründeki Türkiye merkezli ilk ve tek markadır.

1992 yılında “Türkiye’deki ilk ve tek Uluslararası Hızlı Hava Taşıma ve Teslim Sistemini" oluşturma vizyonu ile kurulan ASE-ASIA AFRICA SKY EXPRESS, Sovyetler Birliği'nin dağılmasından sonra ortaya çıkan yeni coğrafyada Orta Asya ve Kafkasya’nın Türkiye ve dünya ekonomisi açısından öneminden hareketle öncelikle bu bölgede örgütlenerek, uzmanlaşmıştır. Sunduğu güvenli ve hızlı hizmet sayesinde Türkiye ve diğer ülkelerin bu bölge ile arasındaki ticari ilişkilerinin gelişmesine olanak sağlamıştır. Bugün de bölgedeki rakiplerinden daha kaliteli, hızlı ve özelleştirilmiş hizmet sağlayarak uluslararası ihracatçıların, yatırımcıların ve hizmet sağlayıcıların öncelikle tercih ettiği marka olmayı sürdürmektedir.

BAKÜ, TAŞKENT, TİFLİS, ALMATI, AŞKABAT, BİŞKEK , DUŞANBE gibi kentlerde kendi ofislerinde faaliyet göstererek fark yaratan ASE, bir sonraki aşamada kendini Türkiye'nin komşu ülkeleri ile ticaretine zaman kazandırmak ve kazandığı tecrübesini yeni bölgelere taşımak amacıyla ile direkt ulaşım ağını genişletmiştir. Son yıllarda hızlı hava ve kurye taşımacılığının yanı sıra tecrübesini ve kalite anlayışını artan talep ve gelişen ulaşım şartları doğrultusunda total hızlı lojistik hizmetler sunarak ASE Express Logistics markası ile karayolu, denizyolu ve özel proje taşımalarına da ağırlık veren ASE, sektöründe özerkliğini ve hizmet farklılığını korumayı bilmiştir.

Bugün de aynı vizyon ile Türkiye ve Dünya ekonomisinin geleceği olarak bakılan yeni pazarlar ve bölgelere yatırım yapmakta tereddüt etmeyen ASE, önümüzdeki on yılda da Afrika kıtasında örgütlenmeyi ve güvenilir bir hızlı teslim ağı kurmayı planlamaktadır. Ayrıca, hızla gelişen sınır ötesi e-ticaret pazarında Türkiye’nin e-ihracat potansiyelini görerek, B2C Direct markası altında sunduğu hizmetlerle bu pazarda da öncü olma ve farklılık yaratma alışkanlığını sürdürmüştür.

Vizyonumuz;

  • Ulaşımı ve süreçleri güç olan coğrafyalarda en iyi ve hızlı hizmeti vererek fark yaratmak.

  • Direkt çıkış yaptığımız ülkeleri ve hizmet kalitemizi arttırarak Türkiye’nin sadece ilk değil, aynı zamanda da en büyük uluslararası hızlı gönderi ağı olarak kalmak,

  • Ölçeği ne olursa olsun müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ihtiyaçlara özel “biçilmiş kaftan” çözümler sunmak,

  • Ar-Ge ve yeni teknolojilere yatırım yaparak, kendini yenileyen, çağdaş bir firma olarak sürdürülebilir büyümeyi yakalamak.

  • Hem müşterilerimiz, hem de tedarikçilerimiz için ortak değer yaratarak kazan kazan prensibi ile çalışmak.

Misyonumuz;

  • Türkiye ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde dış ticaretin gelişimine katkı sağlamak,

  • Dünyada ve bulunduğumuz coğrafyada gümrük duvarlarının yıkılmasına ve serbest ticaretin gelişmesine ön ayak olmak,

  • Türkiye’yi geleceğe taşıyacak e-ihracatın lokomotifi olarak bu konuda en kapsamlı hizmetleri, en uygun şartlarda sunmak,

  • Sosyal sorumluluk projeleri ve doğa dostu çalışma prensipleri ile çevreye ve topluma katma değerimizi arttırmak,

  • Türkiye’nin Afrika ve Asya’daki geleceğine lojistik destek sağlamak.

Ase Ekspres Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR