Artı Dil Kursları

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Bayilik Veren Dil Kursları

Artı Dil Kursları Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Artı Dil Kursları Bayilik Şartları

Karşılıklı Olarak Görüşülecektir.

Artı Dil Kursları Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Artı Yabancı Dil Kursu tüm Avrupa Birliği ülkelerinde uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu Kriterleri’ne uygun İngilizce ve Almanca dillerinde yabancı dil eğitimi vermekte ve kursiyerlerine bu eğitimlerini Cambridge University , British Council, Goethe Institut ve TestDaf gibi uluslararası prestije sahip kurumların düzenlemiş olduğu sınavlar sonucunda alacakları sertifikalar ile belgelendirme olanağı sunmaktadır.

Ket, Pet, First Certificate, IELTS ve İngiltere Aile Birleşimi Sınavı (Ket) ile Almanya ve Avusturya Aile Birleşimi Sınavları (Start Deutsch 1) ve TestDaf sınavları kurumumuz bünyesinde yapılmaktadır. ARTI İngilizce ve Almanca yabancı dil kursunda genel amaçlı yabancı dil kursları her biri 96 saat devam edecek olan 6 kurdan oluşur.

Dönem başında öğrencilerin dil bilgisini, okuma ve dinleme-anlama becerilerini ölçmek için özel olarak hazırladığımız seviye tespit sınavına giren öğrenciler, kendilerine uygun seviyedeki diğer kursiyerlerle birlikte derslere başlar.

Misyon & Vizyon

Dil eğitiminin her yaş ve statü için bir gereksinim olduğunu görerek, ülkemizde uluslararası standartlarda bir yabancı dil eğitimi için:

  • Takım halinde çalışan güçlü bir ekiple,
  • En iyi öğretmenlerle,
  • En son teknoloji eğitim araç ve gereçlerini kullanarak hedef dilde, varmak istedikleri düzeye en kısa sürede ulaşan ve öğrendikleri dili konuşabilen öğrenciler yetiştirmektir.

Artı Yabancı Dil, eğitimde en son dünya kalitesini esas alarak hiç bir şekilde kaliteden ödün vermeyen, 1999’den beri her yıl teknolojik gelişmeleri takip ederek sistemine uyumlayan, kendini yenileyip sektörüne öncülük eden, ülkemizdeki iş hayatını, dünya ile uyumlu bir çizgide ve rekabeti esas alarak öğrencilerine, mesleklerinde kullanabilecekleri terminolojiyi öğreten, öğrendikleri yabancı dili konuşabilen uluslararası yöneticilerin yetiştirilmesine katkıda bulunan, öğrencilerine günlük hayatlarında ve dünya ile rekabet eden iş hayatlarında kullanacakları güncel dili en kısa sürede öğretmeyi hedeflemiş köklü deneyimiyle evrensel kalitede bir dil kursudur.

Artı Dil Kursları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR