Arow

AROW Bayilik Açıklaması

AROW,AROW MEN,AROW KIDS,MP,MPONE,HATUNY,METROPOLPOLİS markalarıyla Türkiye ayakkabı sektörünün öncü ve yenilikçi isimlerinden AROW MAĞAZACILIK, sürekli artan satış ivmesinin getirdiği büyüme ihtiyacıyla her geçen gün hizmet ağını genişletmeyi planlıyor. 

Dünya markalarını bünyesine katma yolunda birçok marka ile irtibat halindedir. Ekip ruhuna sahip, güler yüzlü personeliyle tasarım ve üretim kalitesini tüketicisiyle buluşturan AROW MAĞAZACILIK, hedef kitlesinin genişletmeyi, ürün ve hizmet kalitesini arttırmayı ve doğru ürünleri, doğru yerde, doğru zamanda, doğru tanıtım faaliyetleri ile nihai tüketiciye sunmayı amaçlamaktadır.

Bu doğrultuda AR-GE ,lojistik ,reklam ve halkla ilişkiler faaliyetlerine önem vermektedir.  arow Yaşama kalite, rahatlık ve şıklık katarak sezonun trendlerini yansıtan geniş seçenekli ürün gruplarını doğru fiyat anlayışıyla birleştiren AROW MAĞAZACILIK, her sezon birbirinden farklı, zevkli ayakkabı ve çanta kombin’leri ile etkileyici ve dinamik koleksiyonlara imza atmaktadır.

Bay, Bayan ve çocuk her yaştan kişiye uygun özel günler için şık ve zarif tasarımlar, günün her saatinde kullanılabilen spor gruplar, sıvı dolgulu masaj tabanlı tasarımlarıyla dikkat çeken AROW MAĞAZACILIK, geniş seçenekli ürün yelpazesini gözler önüne sermektedir. Türkiye’nin birçok yerinde bulunan mağazalarına sürekli yenilerini ekleyen AROW MAĞAZACILIK, her ilde en az bir mağaza açmayı hedeflemektedir.

 Misyonumuz Hem müşteri hem de çalışan memnuniyeti anlayışını benimseyen Arow, sağlık ve kalite değerlerine yatırım yaparak, günün her anında modayı ve şıklığı ayağınıza getirmeyi ilke edinmiştir. 

Vizyonumuz Yaşama kalite, rahatlık ve şıklık katarak sezonun trendlerini yansıtan geniş seçenekli ürün gruplarını doğru fiyat anlayışıyla birleştirmek ,her sezon birbirinden farklı, zevkli ayakkabı ve çanta kombin’leri ile etkileyici ve dinamik koleksiyonlara imza atmaktır. 

Bayilik Kategorisi: Ayakkabı Bayi – Franchise Sayısı : 63 Mağaza - 650 Satış Noktası Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyeti: Ticari şartlar ile ilgili detaylı bilgi almak için irtibata geçmeniz rica olunur. 

Bayilik Destekleri: Personel Desteği, Eğitim Desteği, Pazarlama Desteği, Bölge Koruması, Yer Seçimi, Reklam Desteği. 

 

AROW Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR