Arexons

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Oto Bakım Ürünleri Bayiliği Veren Firmalar

Arexons Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Arexons Bayilik Şartları

Başvuru Sonrası Telefon İle ön Görüşme Ve Bilgilendirme, karşılıklı Görüşme Ve Lokasyon Tespiti, fizibilite Raporu Hazırlanması, karşılıklı Onay, gerekli Evrakların Tamamlanması, sözleşmenin İmzalanması, mimari Projenin Onayı Ve Tadilatın Başlatılması, orion Oto Da Gerekli Teorik Ve Pratik Eğitimlerin Verilmesi, kurulum Paketinin Sevk Edilmesi, yerinde Eğitim Ve Denetim, yetki Belgesinin Verilmesi.

Arexons Bayilik Açıklaması

Tarihçe

1925'ten beri Arexons, araç bakım ve bakım tarihinin bir parçası olan ürünlerle başarılı bir İtalyan işi olmuştur.

Yirmiler Otomobil dünyayı değiştiriyor. 
ABD'de 20 milyon araba dolaşıyor ve her yıl 4 milyon adet üretiliyor. Detroit'te, Henry Ford tarafından inşa edilen ilk montaj zinciri, ünlü Ford T durmaksızın çalkalanıyor. 
İtalya'daki durum biraz farklı. Her yıl 49.000 araç üretiliyor ve araba hala patlamasına ulaşmadı. 
Bu süre zarfında, Milan'dan üç kardeş, Achille, Angelo ve Carlo Verri, onları çok ileri götürecek bir meydan okumaya karar verdiler.
Hikaye, o dönemin ünlü bir sanayicisiyle başlayıp, Achille Verri'nin en yakın arkadaşlarından biri olan ve Amerika'ya yapılacak bir geziden geri dönüyor. Ülkeden refah ve ilerlemeyi simgeleyen hikayeler, fıkralar, haberler ve ilginç gerçeklerle geri dönüyor. Ama en önemlisi, o garip, karanlık, yoğun, yapışkan bir madde birkaç kutu ile geri geliyor ... Hint Shellac. “Orada mekaniği, motor contalarını mühürlemek için kullanıyor ve gerçekten iyi çalışıyor”. 
Achille Verri şımartılmıştı. 
Elinde tamamen şans eseri ortaya çıkan bu teneke içeriğinin mutlak bir servet içerdiğini hemen fark eder. 

1925, Arexons kuruldu
1925. Çok kısa bir süre içinde Pik, bir sızdırmazlık macunu, ilk yeni ürün olan “Industria Italiana di prodotti chimici” (Italisaat için İtalyan Kimyasal Ürün). 
Arexons ürünleri anlık bir başarıdır ve çok kısa bir süre içinde, araç bakımı için mekanik ve araç sahiplerinin vazgeçilmezleri haline gelir. Yakında, conta macununa ek olarak başka birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden biri 1938 
yılında efsanevi Svitol Çok Amaçlı Yağlayıcıdır. 1950'de sermaye artışıyla birlikte şirket ismi değişerek “Auto e Locomozione SIPAL Arexons SpA başına“ Società Italiana prodotti ”haline gelir.
15 satış temsilcisine ek olarak çalışan sayısı da artmaktadır. FIAT, İtalya'yı otomobille donatıyor, Vespa ve Topolino gibi zamansız efsaneler doğuyor, ekonomik patlama her aileye bir araba getiriyor: Araba bakımı için Arexon ürünleri bir ev ismi haline geliyor. 
Achille Verri 1962'de vefat ettiğinde vizyonu tamamen tatmin oldu: Pik "Conta Macunları", Svitol çok amaçlı nüfuz edici yağlayıcı ve radyatörler için Rolin Fluid serisi, küçük bir şirketi endüstride bir lider haline getirdi. 
80'lerde Arexons, her zaman yeni ve son teknoloji ürünü ürünlerden ayıran kurulu bir markadır, şirket her zaman genç, sürekli yeni fikirleri araştırıyor. 
Kurucu ruh ve icat etme arzusu her zaman şirketteki erkeklerin DNA'sında olacaktır.

2007, Arexons, Petronas'a giriyor
2007'nin sonunda, özel Amerikan fonu KKR, FL Selenia ve bu nedenle de Arexons'u, Petroliam Nasional Berhad'ın kısaltması olan PETRONAS'a, yani Malezya'nın gaz ve petrol devlet ajansı için transfer ediyor. 
2013. Verri kardeşlerin serüveninin başlangıcından bu yana 80 yıldan fazla bir süre geçti ve bugün Arexon markalarının bir kısmı eşanlamlı hale geldi, ki bu da Arexon'un en iyi ürünlerinden biri olan Svitol'le olan bir şeydi. 
Bugün Arexons Made in Italy etiketinin kalitesinin bir örneğidir. Cernusco Sul Naviglio'daki tesis ve ofislerde yaklaşık 130 kişi çalışıyor. Tüm ürünler, paranızın karşılığını tam olarak alıyor ve ürünlerimizden birini satın almak, İtalyan üretimini destekleyen kaliteli bir seçim.

Sürekli inovasyon, yatırım, kalite, tüketici odaklılık ve yeni teknolojiler üzerinde araştırma felsefesi her zaman Arexons'ta çalışmalarımızın ve taahhütlerimizin temelini oluşturmuştur.

Arexons: 90 yıldır en değerli eşyalarınızla ilgileniyoruz!

Misyon

Arexons en değerli eşyalarımızla ilgileniyor

Performansı garanti etmek, değeri korumak. 
90 yıldır Arexons en değerli eşyalarımızla ilgileniyor, motorları, makineleri ve yüzeyleri zamanla koruyor, mülkümüzün performansını, parasal ve duygusal değerini koruyor. 
Arexons ürünleri günlük bakımı daha kolay ve daha güvenli hale getirerek milyonlarca insanın sorunları önlemesine veya gidermesine olanak tanır. 
Arexons, otomotiv sektöründe başlayan ve daha sonra motorsikletlere, denizcilik sektörüne, endüstriyel bakım ve son olarak da ev bakımına kadar genişleyen bir liderlik öyküsüdür. 
Bugün Arexons, çok çeşitli ve özel gereksinimlere sahip insanların taleplerini yerine getiriyor.

 • Otomotiv tamir ve bakım sektöründe teknisyenler. Mekanik, oto gövde mekaniği, servis istasyonu ve oto yıkama yöneticileri, lastik tamircileri . 
  Arexons ürünlerine bağımlı olan muhataplar iyi bir iş yapmak ve müşterilerinin güvenini kazanmak için.
 • Endüstriyel bakım profesyonelleri, inşaat sektöründeki işçiler ve en gelişmiş sektörlerde çalışan mühendisler . Piyasada rekabet edebilmek için sürekli olarak en ileri çözümlere ihtiyaç duyan insanlar.
 • Ve son olarak, esnaf, tesisatçı, bakım teknisyenleri , meraklıları, hobileri ve ev ve eşyalarımızla ilgilenen hepimiz. 
  Kolay ve güvenli ürünlerle profesyonel sonuçlar isteyen çok geniş bir grup insan.
 • Ürün / Hizmet Kapsamı: Oto kuaför ,ürün satışı ,
 • Kuruluş Yılı : 2013
 • Toplam Çalışan Sayısı: 45
 • Merkez Ülke: İTALYA
 • Toplam Şube Sayısı : 5
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 5
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 1
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 5
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 50

Arexons Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR