Arda Elektronik

Arda Elektronik Bayilik Açıklaması

Arda Elektronik Bayilik

Arda Elektronik Bayilik Hakkında : Firmamız 2004 Yılı Uydu Sistemlerinin kurulumunu Şatış Ve Montajı İle Beraber Tv tamirini Yapmakta'idik 2007 Yılı D-smart İle Bayilik Sözleşmesini İmzalayarak Yetkili D-smart Shop Olarak Çalışmaya Başladık Bu zamana Kadar Halen Dsmart Bayiliğini Yapmaktayız. 

Arda Elektronik Bayilik ve Bayilik Şartları Arda Elektronik olarak bizim amacımız bu işi müşteri odaklı, kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapmaktır, her geçen gün hizmet anlayışımız, sizlerden gelen önerilerle farklılıklar göstermektedir, Arda Elektronik gücünü siz değerli müşterilerimizden alır, müşterinin memnuniyetinin sürekli olması, samimiyetimiz ise tecrübemizi ortaya koymamıza yardımcı olur müşteri ilişkilerimiz günlük değil, ileriye yöneliktir bir kere kazanmak yerine sürekli kazanmak durumunu ilke edindik, bu yüzden siz değerli müşterilerimizin, bizim için ne kadar çok önemli olduğunu hatırlatır Arda Elektronik ayrıcalığını ve farkını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Arda Elektronik Bayilik ve Bayilik Şartları

FİRMA İSMİ: Arda Elektronik 

BAYİLİK KATEGORİSİ: D-smart Bayi 

KURULUŞ YILI:2004 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1

Arda Elektronik Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: D-smart Bayilik Şartları Firmanın Cadde Üzerinde Ayak Müşterilerin Yoğun Olan Bölgede Olması Çok Önemli. Bu İşe Yapaileceğine İnanmak. Kampanyaları Müşteriye Doğru Anlatmak. Bu İşte Her Hangi Bir Maliyeti Yok Aksine Her Sattığın Üründen Kazanç Sağlayacağını Bilmeniz Lazım Çok Satan Çok Kazanır Bizimle Dsmart Satmaya Nedersiniz Ankara Bölgesinde Bayilikler Verlecektir. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

Arda Elektronik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR