Apexkom

Apexkom Bayilik Açıklaması

Apexkom Bayilik

Apexkom Bayilik Hakkında : Apexkom 5 farklı sektörde faaliyet gösteren, her sektörle ilgili ayrı ayrı departmanları ve destek birimleri olan, şu anda 60 farklı ildeki bireysel ve kurumsal bayilerine kazanç elde ettiren bir firmadır. Sektörler; Apexkom Sigorta.....Sigortacılığın her alanında en uygun fiyat garantisi. Apexkom Enerji….. Elektrik faturalarında %15’ e varan indirim. Apexkom Shop….. Online alış-veriş sitemizde yüzlerce çeşit stoklu ürün satışı. Apexkom Turizm….. Online uçak bileti ve araç kiralamanın yanında çeşitli tatil organizasyonları hizmeti. Apexkom Reklam….. İnternetten reklam izleyerek ve reklam izleyen müşteriler oluşturarak kazanç elde etme fırsatı. 

Apexkom Bayilik ve Apexkom Bayilik Başvurusu 

Apexkom’da bayi olabilmek ve bu sektörlerden kazanç elde etmek için bir dükkana ihtiyacınız yok! Çünkü firmamız tüm bireysel bayilerine kendi isimlerine veya markalarına özel online bir iş yeri verir. Klasik ticaretle yapabileceğiniz çok daha fazlasını sunan bir iş yeri. Bu işyerini müşterilerinize tanıtmak, geliştirmek ve sınırsız kazanç elde etmek sizin elinizde! ***Özellikle de patentini aldığımız ve yeni başladığımız reklam konseptinde şimdiden yerinizi alarak, alanında ilk ve tek olan bu müthiş kazanç fırsatında yüzbinlerce kişinin internetten izlediği reklamlardan yüksek miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz.

Türkiye’nin her tarafında şirketimizin eğitim koordinatörlerinin düzenlediği ücretsiz eğitimlerle ve haftanın 2 günü düzenlenen online konferanslarla bayilerimizi her alanda destekliyoruz. Firmamız belirli periyotlarla bayilerine, yurtiçi ve yurtdışında sektör eğitimlerinin yanında özel kişisel gelişim eğitimleri ve eğlenceli günler geçirme imkanı sunar. Bulunduğu ilde istenilen seviyeye ulaşınca kurulacak olan ofisi koordine edebilecek ve diğer bayilere liderlik yapabilecek geniş vizyonlu biriyseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Apexkom bir Franchise bayilik sistemidir. Klasik ticaret ile beraber teknolojinin bizlere sağlamış olduğu imkanlardan istifade ederek görülmemiş bir kazanç planı hazırlamıştır, Kurumsal ve Bireysel bayilik sistemi sayesinde 100.000 lerce müşteriye ulaşmayı hedeflemektedir. Apexkom %100 Yerli sermaye ile kurulmuş bir Firmadır. 

Firma ismi:APEKSKOM E-TİCARET ENERJİ PAZARLAMA İNŞ. LTD. ŞTİ. 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1500 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama

Apexkom Bayilik Sistemleri

KURUMSAL BAYİLİK : Apexkom un hazırlamış olduğu bütün ticari faaliyetleri bir iş yeri açarak klasik tiçaret yöntemi ile çalışma imkanınız vardır. Bütün konseptlerimizin satış ve pazarlama organizasyonunu iş yerinizden yapabilirsiniz. 

BİREYSEL BAYİLİK :Apexkom bireysel bayiliklerde vererek daha çok kitleye ulaşmayı hedeflemektedir Bireysel bayilerimiz almış oldukları bayilik sayesinde kendileride bayi ve üye yapılanması oluşturarak kazançlarını artırma imkanına sahiptirler. 

ÜYELİK SİSTEMİ :Reklam konseptimiz sayesinde üyelerimize de kazanç elde etme imkanını vermekteyiz.Üyelerimiz iki yönlü bir kazanç elde etmektedir. Reklam izleyerek kazanırken izleterekte ekstra bir kazanç elde edebilirler Aexkom bayileriyle beraber 100,000 lerce üyeye ulaşmak istemektedir. Üyelerimiz sadece Reklam izliyerek alış veriş yapma imkanına sahip olurlar.

Apexkom Bayilik Faaliyet Alanları

1. Sigorta : Apexkom sigortacılık sektöründe faliyet gösteren bir Firmadır. Trafik, Kasko, Konut, Tarsim, vs… bütün sigorta hizmetlerini dilediğiniz sigorta şirketinden online teklif alıp yaptırabileceğiniz bir ortam sunar. Burada yaptığımız bütün işlemlerden anında kazanç elde edersiniz. Uzmanlarımızdan sigorta ile ilgili her türlü bilgiyi edinebilirsiniz. 

2. Enerji : Apexkom Enerji.Elektrik satışı yaparak bayilerine sürekli bir gelir elde etme imkanını vermektedir.Konutlar, Ticaret haneler,Sanayi tesisleri, Gibi sürekli enerji tüketen kişilere %15 e varan indirim sağlayarak hem tasarruf etmelerine yardımcı oluruz, Bu sayede harcanan her elektrikten kazanç elde ederiz. 

3. Shop : Apexkom Shop İçinde Gündelik hayatta ihtiyacımız olan Temel gıda maddeleri ve çok çeşitli ürünlerin bulunduğu bir E-Ticaret sitesidir. Üreticiler ile tüketicileri buluşturdugumuz bir platformdur. Uygun fiyata alışveriş yapma fırsatı verir Satış yaparak tavsiye ederek gelir elde etme imkanı sunar. 

4. Reklam : Apexkom Reklam konseptimizle birlikte Küçük ve orta ölçekli işletmelere ürünlerini tanıtım ve satış fırsatı sunar, web sitelerinin izlenme oranlarını artırma imkanı verir yeni bir tanıtım ve satış portalıdır. Firmalar sistemimiz üzerinden reklam kredisi satın alarak ürünlerinin tanıtımlarını istedikleri hedef kitlelerine nokta atışı olarak yapabilirler her türlü istatistik bilgiye anında ulaşa bilirler. 

5. Turizm : Apexkom Turizm konseptiyle dünya genelinde devasa bir pazardan pay alma fırsatını sunmaktadır. Tamamen online olarak güncel uçak bileti,otel rezervasyonu, araç kiralama hizmetlerini vererek bayilerinin de bu büyük pazardan yararlanmalarını ve kazanç elde etme imkanı sunar. 

6. Sms : Apexkom SMS hizmeti vererek firmaların toplu SMS ihtiyaclarını karşılayabilecekleri bir alt yapı sunar. Firmalar burada hedef kitlelerine başlıklı SMS göndererek kendi reklamlarını yaparlar. Bayilerimiz SMS ihtiyacı olan firmaları yönlendirirler ve bu sayede gönderilen her SMS satışından kazanç elde imkanına sahip olurlar. 

7. Web : Apexkom web sitesi konseptiyle bayilerine ve web sitesi ihtiyacı olan firmalara bu hizmeti sunmaktadır.. kendi kurduğu alt yapısı sayesinde kişiye özel web sitesi hizmeti sağlamaktadır. Bayileri kendi bireysel ticaretlerini web siteleri sayesinde geliştirebilirler. Apexkomun tüm konseptlerine kendi siteleri üzerinden ulaşabilir aynı zamanda web sitesi satışı yaparakta kazanç elde etme imkanına sahip olurlar.

 

Apexkom Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR