Anstella Pizza

Anstella Pizza Bayilik Açıklaması

Anstella Pizza Bayilik

 Anstella Pizza Bayilik ve Bayilik Şartları Anstella Pizza Bayilik Hakkında Açıklama : Anstella italyanca anlamı; bir yıldız demektir. Bir anda ortaya çıkan yıldız anlamındadır. İki ortak arkadaşın İstanbulda ilk italyan mutfagını temsil eden restourantlarından Mezzaluna’da uzun bir süre çalıstıktan sonra buradaki italyan şeflerden esinlenip kendi marifetlerinide katarak belirlemiş olduğu ilkelerden taviz vermeden 2007 yılında Anstella Pizza & İtalyan’ı hizmete açmayı karar verir. 

Anstella Pizza Bayilik ve Bayilik Şartları Müşterilerimize servisimizde hijyen, lezzet, kalite faktörlerinin hep en önde tutulmasından dolayı, kısa zamanda memnun ve bağımlı büyük bir müdavim kitlemiz oluşmuştur. Kalitemizden ödün vermemek adına, 2014 yılına kadar frenchisse vermeyi düşünülmemistir. Fakat son yıllardaki artan talep baskısından dolayı kalite kontrolünü ve ilkelerimizden ödün vermeden frenchisse vermeye başlamıştır. Şuanda bulgurlu ve beylerbeyi'nde 2 şubesi mevcuttur. Bizi diger firmalardan farklı kılan hizmet aşkı, kalitemiz ve farklı süper lezzetlere sahip olmamızdır. 

Firma İsmi: Anstella Pizza & italıan 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: istanbul genelinde toplamda 10 şubeye sahip olma 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Finans, Bölge Koruması, Personel

Anstella Pizza Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Biliyorsunuz ki bir sektöre girerken en önemli nokta, sektör hakkında bilgi ve becerilerinizin olmasıdır. Bu bilgi ve beceriler uzun yıllar boyunca bu işe emek vermiş ve üzerinde çalışmış, eğitim almış kişilerce yönlendilrildiği taktirde başarıya ulaşılmaktadır. Bizler yıllardır uzun çalışmalar sonucu oluşturduğumuz bilgi ve birikimi sizlerle paylaşarak, doğru ve hızlı bir şekilde adaptasyon sağlanmaktayız. Sizlerden oluşturmuş olduğumuz marka değerini korumanızı ve geliştirmenizi beklemekteyiz.

Anstella Pizza & İtalyan ile franchise sözleşmesi yaptığınız andan itibaren her konuda sizlere destek veriyoruz. Ustalar ve tüm personelin tedarik edilmesi, eğitimleri ve tüm sarf malzemelerinin temini, gerekli reklam çalışmaları verdiğimiz desteklerin arasındadır. Anstella Pizza & İtalyan’nın üç çeşit konsept mağazası bulunmakta… Restoranlar için minimum 100 m2, Alışveriş Merkezleri’nde minimum 60 m2 mağazalar tercih sebebi oluyor.

Eve servis üniteleri için de minimum 60 m2 mağazalar yeterli oluyor.Burada diger firmalardan farklı olarak şartlarimız cok daha cazip ve sürdürülebilir olması en önemli avantajınızdır.Anstella pizza ve italyan iki ayrı çok güzel aternatif sunuyor.detaylı bilgi ve randevu almak için (216) 344 3 111 'i arayabilirsiniz veya nezironer56@gmail.com adresine mail atabilirisiniz …

 

Anstella Pizza Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR