Angelforce

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Temizlik ürünleri bayilik

AngelFORCE Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

AngelFORCE Bayilik Açıklaması

Hakkında

Şirketimiz endüstriyel ve evsel kullanıma yönelik temizlik kimyasalları alanında faaliyet göstermekte olan bir firmadır, genel temizlik ürünleri,oto bakım ve temizlik ürünleri. endüstriyel temizlik ürünleri,havuz kimyasalları ve dezenfektanlar olmak üzere hayatımızın bir çok alanınında temiz ve hijyenik bir ortam sunmaya yaşadığımız ortamlardan zevk almanızı sağlamak için şimdi daha çok çalışıyor.

Sorumluluğumuz ağır başarmamız gereken çok projemiz var . Sorumluluğumuzdan kaçmadan projelerimizi büyük bir azimle yerine getirdik getirmeye devam ediyoruz.  En küçük işletmeden en büyük fabrikaya kadar kurumların temizlik ürünü gideri bulunmaktadır. Her kurumun ihtiyaçları farklı olduğu için. Şirketimiz bu konuda proje bazında hizmet üretmektedir.

Türkiye’de bir ilke imza atarak sizin ürününüz bölümünü internet sitemize koyma cesaretine kolay sahip olamadık çok çalıştık çalışmaya devam edeceğiz.
Biliyoruz,ki bütün başarıların altında bilgi,birikim,tecrübe,paylaşım,azim vardır.
Biz bütün bunları başarabilen büyük bir aileyiz . EGESTAR Kimya %100 yerli sermayeye sahip bütün yatırımlarını özkaynakları ile başarabilecek altyapı ya sahip örnek bir firmadır.
Kuruluşundaki amacı kendi coğrafyasında başarılı olmayı bölge ekonomisine katkı sağlamak olan firmanın şimdiki hedefleri 2008 yılı sonunda ulusal bir marka olabilmek ve aynı dönem sonunda avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere yurt dışına ürün ihrac etmektir.
Egestar kimyanın genç,dinamik yapısı bilgi birikimi ve alt yapısı bütün bu hedefleri sapmaksızın yerine getireceği gerçeğine götürmektedir.

AngelFORCE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR