American Time Language Schools

Eğitim Sektöründe 40 Yıllık Deneyime Sahip Olan American Time Language Schools Ülke Genelinde Bayilik Veriyor.

American Time Language Schools Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Bütçenin ortalama %70 bina tadilat, dekorasyon ve donanımı için kullanılır. Dolasıyla dil okulu olarak kullanılacak bina bütçeyi ciddi anlamda etkileyecektir. Kalan kısım ise ilk aşamadaki reklam ve promosyonlar için kullanılır.

American Time Language Schools Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

American Time Language Schools Bayilik Şartları

Tüm şartlar Yatırımcı İle Yüz Yüze Görüşülür.

American Time Language Schools Bayilik Açıklaması

American Time Language Schools Bayilik

American Time Language Schools eğitim sektörü içerisinde uzun yıllardır hizmet vermekte olup ülke genelinde verdiği bayilikler ile hizmet ağını genişletmeyi hedefliyor. Yabancı dile verilmesi gereken önemin farkında olarak hareket ediyor ve en uygun koşullar ile en kısa sürede etkin bir şekilde yabancı dilin konuşulabilmesi için gereken eğitimi veriyoruz. Ulusal ve uluslararası pek çok firma ile işbirliği içerisinde olmamız dolayısıyla sektördeki yenilikleri yakından takip ediyoruz. Böylece en yeni eğitim metodlarını uyguluyor ve eğitim sektöründe bayilik veren firmalar arasında avantajlı yatırım koşullarımız ile girişimci adaylarının öncelikli tercihleri arasında yer alıyoruz.

American Time Language Schools Bayilik Şartları

American Time Language Schools kurulduğu lokasyonun sahip olduğu demografik özelliklere ve müşterilerinin ihtiyaçlarına bağlı olarak hareket ediyor. Sektöründe sürekli fark oluşturan markamız müşterilerinin ve bayilerinin yanında yer alan anlayışı ile her ikisinin memnuniyetine de büyük önem veriyor. Markamızdan bayilik almak için gereken yatırım bedeli 250.000 TL civarında olmakla birlikte seçilen lokasyona göre değişiklik gösteriyor. Çünkü American Time Language Schools bayilik almak isteyen girişimcilerimizden talep ettiğimiz yatırım bütçenin ortalama % 70’i binanın tadilat, dekorasyon ve donanımı için kullanılıyor. Bundan dolayı yatırımcımızın dil okulu olarak kullanmak istediği binanın mevcut durumu American Time Language Schools bayilik almak için gereken yatırım bütçesini büyük ölçüde etkiliyor. Kalan kısım ise işletmenin açıldığı ilk dönemde düzenlenen reklam ve promosyon çalışmaları için kullanılıyor. American Time Language Schools bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayilik taleplerini bizlere internet sitemiz üzerindeki başvuru formu aracılığı ile iletebiliyorlar. Ancak bayilik koşullarımızı kendilerine yüz yüze olan görüşmemiz esnasında açıklıyoruz. Yaptığımız görüşmeden tüm detayları bayi adayımıza iletiyoruz. Yatırımcımızın belirlediği binalar içerisinden değerlendirme sonucu en uygun olanını seçiyoruz. Ardından MEB Dil Kursu ruhsatı alımına yönelik çalışmaları başlatıyoruz. Eğer seçilen binanın tadilatı gerekliyse yönlendirmede bulunuyoruz. Bu arada American Time Language Schools bayilik almak isteyen yatırımcılarımız işletmelerini markamızdan anahtar teslim alabiliyor ya da markamızın yönlendirmesi ile bu süreçleri kendileri de üstlenebiliyorlar. 

American Time Language Schools Bayilik Avantajları

American Time Language Schools bayilik alan girişimcilerimiz markamızın sektördeki deneyimi sayesinde iş hayatına avantajlı bir şekilde adım atabiliyorlar. Kullandığımız CRM sistemi sayesinde öğrenci, muhasebe, satış, yoklama ve ödev gibi konulardaki takiplerini sistemsel olarak kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Böylece kazandıkları zamanı yeni müşteriler edinmelerini sağlayacak pazarlama faaliyetlerine yönlendirebiliyorlar.

Vediğimiz hizmetler sayesinde American Time Language Schools alan girişimcilerimiz oldukça geniş bir müşteri kitlesine ulaşabiliyorlar. Ayrıca hitap ettiğimiz kitlenin sürekli yenilenen bir kitle olması sonucunda American Time Language Schools bayilik alan girişimcilerimiz sürekli iş hacmine sahip, potansiyeli ve karlılığı yüksek bir iş sahibi olabiliyorlar. Bunun yanı sıra girişimcilerimiz American Time Language Schools’un marka değerinden de yararlanmış oluyorlar. 

American Time Language Schools Bayilik Destekleri

American Time Language Schools bayilik alan girişimcilerimize personel eğitimi, el kitabı, proje desteği, web sayfası ve yer seçimi konularında destek sağlıyoruz. Bayi adaylarımızın seçtiği lokasyon ile ilgili fizibilite çalışması yapıyor ve en uygun lokasyonun seçimine katkıda bulunuyoruz. Dekorasyon, bina görselleri, tabela gibi çalışmaları bilgisayar ortamında yatırımcılarımız ile paylaşıyoruz. Süreç içerisinde ihtiyaç duyulan tasarımları grafikerlerimiz aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Açılacak olan bayilerimizin personel ihtiyaçlarının giderilmesi için CV database erişimli hesaplar tanımlıyoruz. Ayrıca personel eğitim süreçlerini markamızın merkezi aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Kurumsal kimlik kapsamındaki çalışmalarımızı söz konusu şube için revize ediyor; kartvizit, katalog, broşür türü çalışmalarımızı kendileri ile paylaşıyoruz. İşletmemizin açılacağı lokasyondaki rakip kurumları araştırıyor, en uygun fiyatları belirliyor ve açılış kampanyasını düzenliyoruz. Şubemizin açılışını takiben CRM yazılımımızın kullanımı ile ilgili eğitimi veriyoruz.

American Time Language Schools Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR