Alvina Giyim

Ülkemizde Tesettür Giyim Sektörünün Öncüleri Arasında Yer Alan Alvina Giyim Mağaza Sayısını Ve Ulaştığı Kitleyi Artırmak Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Alvina Giyim Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Alvina Giyim Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek

Alvina Giyim Bayilik Açıklaması

Alvina Giyim Bayilik

Tesettür giyim sektöründe bayilik veren firmalar arasında bulunan Alvina Giyim 1996 yılından itibaren yer aldığı tesettür giyim sektörü öncülerinden biri olarak kabul edilmektedir. Alvina Giyim tesettür giyim sektöründe yer almak ve tesettür giyim mağazası açmak isteyen yatırımcılarına karlı yatırım avantajları sağlamakta, sektörde bilinen bir markanın ürünlerini satarak rakipleri arasında öne çıkma olanağı vermektedir. En güncel tasarımları kalite ve ekonomik fiyatlar ile bir araya getirmeyi amaçlayan Alvina Giyim 2008 yılından itibaren Türkiye’nin pek çok noktasında açtığı mağazalarının sayısını gün geçtikçe artırmaktadır.

Alvina Giyim Bayilik Şartları

Alvina Giyim bayilik almak için gereken yatırım sermayesi işletmenin açılacak olduğu şehrin ve bölgenin büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Alvina Giyim bayilik almak isteyen girişimcilerin marka yetkilileri ile iletişime geçerek en güncel bilgileri alması önerilmektedir. Alvina Giyim bayilik alan girişimcilerinden işletmelerini merkezi noktalarda konumlandırmalarını talep etmektedir. Alvina Giyim tüm mağazalarında aynı konseptin uygulanmasını talep etmekte olup bayileri ile işbirliği içerisinde çalışıp karlı bir ortaklığa ulaşmayı hedeflemektedir. Alışverişin keyifli bir yolculuk haline getirilmesinin amaçlandığı mağazalarında ürünlerinin müşterilerin tercihlerini ve seçim süreçlerini kolaylaştıracak şekilde sergilenmesi beklenilmektedir. Alvina Giyim bayilik alan girişimcilerinin ve mağazalarda görev alacak personelin iletişim yönünün ve satış yeteneğinin güçlü olmasına özen göstermektedir. 

Alvina Giyim Bayilik Avantajları

Alvina Giyim bayilik alan girişimciler markanın sektörel deneyimi ve marka bilinirliği sayesinde tesettür giyim sektörüne tamamen donanımlı olarak giriş yapmanın avantajından yararlanabilmektedirler. Alvina Giyim bayilik alan girişimciler üretici firmanın kalitesi maksimum düzeyde olup en uygun fiyatlar ile tüketicilere sunulan ürünleri sayesinde geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilmektedirler. Trendler ile uyumlu zevkli tasarımlara sahip olan Alvina Giyim bayileri gün geçtikçe daha geniş kitlelere hizmet vermekte ve buna bağlı olarak da karlılıklarını ve satış potansiyellerini artırabilmektedirler. Aynı zamanda internet üzerinden de satış yapmakta olan Alvina Giyim ürünlerinin kolay ulaşılabilirliği sayesinde müşterilerinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Alvina Giyim Bayilik Destekleri

Alvina Giyim bayilik alan girişimcilerine yer seçimi başta olmak üzere pek çok alanda destek olmaktadır. Markanın ürün tedarik sürecinin hızlı ve sorunsuz olması Alvina Giyim bayilik alan girişimcilerin mağazalarındaki satış sürecinin aksaksız yürütülmesinde ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetinin üst noktalara taşınmasında etkili olmaktadır. Alvina Giyim gelişime ve değişime verdiği önem ile bayilerinin ve mağaza çalışanlarının eğitimleri konusuna da katkıda bulunmaktadır. 

Bayan giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve satışı yapmakta olan Alvina Giyim yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da marka bilinirliğini artırmak için çalışmalarına devam etmektedir. 10.000 metrekare kapalı alanda üretim faaliyetlerini gerçekleştiren marka tesettür giyim sektöründe sahip olduğu pazar payını en yüksek noktalara taşımayı hedeflemekte ve bu amacına ulaşmak için bayileri ile birlikte kazanma ilkesine öncelik vermektedir. Siz de tesettür giyim sektöründe yatırım yapmak istiyorsanız Alvina Giyim yetkilileri ile iletişime geçerek markanın güncel yatırım miktarı ve bayilik koşulları hakkında bilgi alabilir, her sezon yepyeni ürünleri müşterilerinin beğenisine sunan markanın bayileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Alvina Giyim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR