Allianz Emeklilik

Allianz Emeklilik Bayilik Açıklaması

Allianz Emeklilik Bayilik-Acentelik

1890 yılında kurulan Allianz Grup, dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden ve finans hizmetleri sağlayıcılarından biridir. Allianz Grup 142.000'i aşkın çalışanıyla 70'in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir. Müşterileri ve acenteleriyle birlikte dünyanın en güçlü finans topluluklarından biri olan Allianz, 2012 yılında 106,4 milyar Euro toplam gelir ve 9,5 milyar Euro faaliyet karı elde etmiştir. Tüm dünyada yaklaşık 78 milyon bireysel ve kurumsal sigortalı, finansal fırsatlardan en etkin şekilde yararlanmak ve kendilerini risklere karşı korumak için Allianz'ın bilgisi, global varlığı, sermaye gücü ve saygınlığına güvenmektedir.

 Allianz Emeklilik Bireysel Emeklilik Sistemi Nedir? Allianz Emeklilik Bayilik - Sigorta Acentelik Almak Hepimiz emekliliğimiz için önümüzde uzun yıllar olduğunu düşünürüz. Yoğun çalışma tempomuzda çoğu zaman emekliliğimizi aklımıza getirmeyiz. Hayatımızın ortalama 25 ile 30 yılını çalışarak geçiriyoruz. Günlük koşuşturma içinde hayatımızdan ne kadar yıl geçtiğini hiç farketmiyoruz. Oysa şimdiden rahat bir emekliliği planlamak mümkün. İşte bireysel emeklilik sistemi bunun için var. Hayatınızı emekliliğinizde de aynı rahatlıkla devam ettirebilmeniz için. Aktif çalışma döneminizdeki gelirinizin bir kısmını adınıza açılan bireysel emeklilik hesabına yatırıyorsunuz. Yatırdığınız bu katkı payları emeklilik yatırım fonlarında değerlenerek size emeklilik döneminizde gelir elde etme imkanı sağlıyor. Yani emeklilik döneminizde birikimlerinizi kısmi olarak, sigorta, emekli maaşı olarak veya toplu ödeme şeklinde almanıza olanak sağlıyor.

Allianz Emeklilik Ürünleri

  • Bireysel Hayat Sigortaları
  • Kurumsal Hayat Sigortaları
  • Hayat Fonları
  • Formlar

Allianz Emeklilik Acentelik-Bayilik Başvurusu

Allianz Emeklilik Acentelik-Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu Allianz Emeklilik Bayilik-Acentelik Formu linke tıklayarak Allianz Emeklilik Acentelik-Bayilik Başvurusu yapabilirler. Allianz Emeklilik Acentelik-Bayilikhakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum Allianz Emeklilik iletişim numaralarından firma ile irtibat kurup Allianz Emeklilik Acentelik-Bayilik ile ilgili istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.

 

Allianz Emeklilik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR