Alc

ALC Bayilik Açıklaması

ALC Bayilik

ALC Bayilik Hakkında : ALC Uzaktan Eğitim Merkezi, 1986 yılında bir yayınevinin satış temsilciliği olarak faaliyetine başlamış iken bugün şube ve acentalarıyla kendi ürünlerinin basım ve çoğaltımını ve Türkiye genelinde satışını yapan, eğitim yayınları sektörünün öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır. 

ALC Eğitim Yayınları ve Yazılımları Uzaktan Eğitim Bayilik Veriyor  Eğitim teknolojilerindeki gelişmelere paralel olarak ürün çeşitliliğini artıran ve kendisini sürekli olarak yenileyen ALC Uzaktan Eğitim Merkezi, ilköğretimden üniversiteye hazırlık dönemine kadarki süreçte öğrencilerin yanında olmanın ve binlerce öğrenciyi yüksek öğretime taşımanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

 ALC Eğitim Yayınları ve Yazılımları Uzaktan Eğitim Bayilik Veriyor Ürün yelpazesinde yer alan eserlerin tamamı, telif hakları da ALC Yayınevi’ne ait olan ve ALC Yayınevi bünyesinde görev yapan uzman eğitimci kadrosu ve yazılım ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Bilginin hızla yenilendiği ve değiştiği çağdaş dünya düzenine ayak uydurabilmek açısından gelişen eğitim teknolojilerinden yararlanılmakta, basılı ürünler bilgisayar yazılımları formuna da uyarlanarak bilgi güncelliğinin sürekliliği sağlanmaktadır.

Eğitim alanındaki yeniliklerin öncüsü olan ALC Uzaktan Eğitim Merkezi, internet teknolojisini eğitim sektörüne entegre etmiş ve MEB onaylı ilk uzaktan eğitim dershanesinin kurucusu olmuştur. Tümü internet üzerinden canlı yayında verilen derslerden oluşan uzaktan eğitim sisteminde öğrenciler parmak kaldırarak soru sorabilmekte, interaktif şekilde yapılan sınavlara katılarak başarı durumlarını değerlendirebilmektedir.

Bu sistemde öğrenci velileri de veli takip sistemi sayesinde öğrencilerinin derslere katılım durumunu internet üzerinden takip edebilmektedir. Eğitimde fırsat eşitliğini kendisine ilke edinmiş olan ALC Uzaktan Eğitim Merkezi, ürünleri ile modern eğitimi ülkenin her köşesine taşımaktadır. 

FİRMA İSMİ: ALC Yay. Özel Eğt. Hiz. Paz. Mat. İnş. Gıda Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Eğitim Yayınları ve Yazılımları Uzaktan Eğitim

KURULUŞ YILI: 2001

 BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 17

ALC Bayilik Şartları ve Destekleri

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: *Detaylı bilgi yüzyüze ve telefonla yapılan görüşmelerde verilecektir. Bayilikler ücretsiz olarak verilecektir. 

BAYİLİK DESTEKLERİ:PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

ALC Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR