Akman Kuru Temizleme

Akman Kuru Temizleme Bayilik Açıklaması

Akman Kuru Temizleme Bayilik

Akman Kuru Temizleme Bayilikler VeriyorAkman Kuru Temizleme Bayilik Hakkında : 1969'da hizmete başlayan AKMAN Kuru Temizleme, kaliteli ve istikrarlı hizmeti ile bugünlere sürekli büyüyerek geldi. Sektörde Hizmet Yeri Yeterlik Belgesi'ne Sahip Tek Firma olması firmamızı sektörün lideri durumuna getirmiştir. Amacımız öncelikle en iyi hizmeti mümkün olan en uygun fiyatla müşterilerimize sunmaktır. Bunun için gerekli olan makina ekipmanı ve tecrübeli personel firmamızda bulunmaktadır. Önceliğimiz ise daha çok müşteriye değil, belirli müşteriye daha kaliteli hizmet sunabilmektir. 

Akman Kuru Temizleme Bayilikler Veriyor Geniş filomuzla Eskişehir'de dakik ve güvenilir hizmet veriyoruz. Firmamız aynı zamanda marka yönetiminde de iddialı konuma gelmiştir. Logomuzu ve İsim Hakkımızı Marka Tescil Belgesi ile korumaya aldık. Sizin probleminiz bizim problemimiz, sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimiz anlayışını, amatör bir ruhla kurumsal bir firmanın güvencesinde size sunuyoruz. Belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markanın kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ortaklığı esasıdır.

 1. Bu sistemde yönetim ve organizasyona ilişkin destek franchise veren firmatarafından sağlanmaktadır.
 2. Franchise sistemi, girişimcilerine disiplinli ve başarılı olmaları halinde büyük firma kimliği kazandırmaktadır.
 3. Markanın tüketici tarafından talebinin artması zincirin dahada büyümesini sağlamaktadır.

İlk olarak Amerika'da uygulanan franchise sistemi, verimli ve karlı oluşu sayesinde hızla dünyaya yayıldı. Başta Amerika olmak üzere; Fransa, Almanya, İtalya, Japonya ülkelerine ait binlerce marka tüketim potansiyeli olan her ülkeye franchise vermiştir.

Kuru Temizleme Franchise sistemini başarı ile uygulayan markalar rakiplerinin önüne geçmekte, ve yarışın franchise markalar arasında devam etmesini sağlamaktadırlar. Hızla sayıları artan ve tüketici tarafından ilgi gören AVM'lerde yer önceliği zincir marka olan firmalara verilmektedir.

Akman Kuru Temizleme Bayilik Avantajları

 • Markalı, itibarlı bir iş sahibi olunabilmesi,
 • Denenmiş, kendini kanıtlamış, az riskli bir iş kurulması,
 • Yatırımının daha hızlı geri dönmesi,
 • Tatmin edici gelir sağlanması,
 • Kolay bulunan, beklentileri sınırlı, kolay mutlu edilen, hazır müşterilere ulaşılması,
 • Geniş bir korumalı bölgeye sahip olunması,
 • İşletme ve Pazarlama sorunları yaşadığında arkasında danışabileceği bir kurum olması,
 • Yatırımda ve tedarikte sorun yaşanmaması,

 

 

 

Akman Kuru Temizleme Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR