Akınsoft

Ürettiği Yazılımlar Ile Bilişim Sektörüne Yön Veren Akınsoft Bayilik / Distribütörlük Vermeye Devam Ediyor.

Akınsoft Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Akınsoft Bayilik Şartları

Yazılım Satış / Destek Deneyimine Sahip Olmak
Fiziki Adresi Bulunmak
Yazılım / Donanım Satış Sertifikası Bulunmak
Şirkete Ait Web Sitesinde Akınsoft’a Yer Vermek (akınsoft Logosunu Bulundurmak, Akınsoft İçin Alt Sayfa Oluşturmak, Www.akinsoft.com Adresine Link Vermek)
Telefon, Faks Hattı, İnternet Bağlantısı Ve Mail Girişi Bulunmak

Akınsoft Bayilik Açıklaması

Akınsoft Bayilik

Akınsoft kurulduğu günden itibaren profesyonel iş anlayışından, ilkelerinden taviz vermeyen ve dünya çapında gerçekleştirdiği çalışmalar ile bilişim sektörünün önde gelen markalarından biri olarak tanınıyor. Müşterilerimizin başarılarını Akınsoft yazılımları kullanarak artırmalarını hedefliyor, müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutuyoruz. Tüm sektörlere sağladığımız çözümler ile başarılı olmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda Programlama, Kalite Kontrol ve Ar-Ge departmanlarımız sürekli olarak yeni yazılımlar üretiyor. Ürettiğimiz yazılımları dünya genelinde tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlıyor ve bunun için yurt içi ve yurt dışı bayi ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile dünyada hızla yayılıyor, müşteri sayımızı ve portföyümüzü artırarak bilişim sektörünün bir numaralı markası olma yolunda hızlı adımlarla yürüyoruz.

Akınsoft Bayilik Şartları

Akınsoft olarak Türkiye genelindeki her ilimizde gelen taleplere bağlı olarak; merkez ilçelerde ikişer adet, çevre ilçelerde ise birer adet ana bayilik veriyoruz. Ana bayilerimiz bulundukları ilde uygun şartlar altında PT, PTM, Satış Noktalığı ve Bayilik verme hakkına sahip oluyorlar. Satış Noktalığı ya da Bayilik için; markamıza sunulan bilgisayar firmasının AKINSOFT satış noktası ve bayi olmak için aranan standartlara uyması, ayrıca ildeki bölge bayisinin ve markamız genel merkezinin onayının alışmış olması şartını arıyoruz. 

Ana bayi olmak için aradığımız şartlar;

*Markamız bayisi olarak en az 3 aydır çalışıyor olmak

*En az 50 metrekare büyüklüğünde ofise sahip olmak

*Markamıza ayrılan telefon numarasının bir robot sisteme ve santral sistemine sahip olması (Robot sistemin açılışının Akınsoft……. Ana Bayiliğine Hoşgeldiniz ifadesini bulundurması)

*Firmaya ait web sitesinin olması ve burada hem ana hem alt sayfalarda Akınsoft’a yer verilmesi

*Firmaya ya da yetkililerine ait sosyal medya hesaplarının bulunması, bu hesaplarda markamız ile ilgili paylaşımlarda bulunulması, markamız sosyal medya hesaplarının aktif olarak takip edilmesi

*Firmada Akınsoft programları ile ilgili eğitimli, tecrübeli, tüm yasal sorumlulukları ve ücretleri ana bayiye ait olarak biri ofiste diğeri sahada görevlendirilen en az 2 personelin bulunması (bu personel aracılığı ile satış ve pazarlama alanlarında destek isteyen bayi ve satış noktaları bilgilendiriliyor, sahada aktif satış faaliyetleri yürütülebiliyor)

*İldeki Akınsoft Çözüm Ortakları ile teknik destek ve eğitim gibi konularda hızlı iletişim sağlanabilesi için en az bir adet teknik servis aracının olması (araçta belirlenen bölgelerde Akınsoft stickerlarının bulunması)

*Markamızın istediği teminat senedinin sunulabilmesi

*Firmada WOLVOX ERP E-Business Yetkin Eğitici Sertifikası bulunan en az bir, WOLVOX ERP E-Business Yetkili Satısı Sertifikası bulunan en az iki            , E-Ticaret Yetkili Satıcı Sertifikası bulunan en az bir kişinin olması

*Akınsoft ana bayi paketinin alınmış olması

Akınsoft Bayilik Avantajları

Akınsoft ana bayilik alan girişimcilerimiz bulundukları ilde bölge bayilerimizden sonra yetkili olan Çözüm Ortağı Birimi Ana Bayiler oluyorlar. Ana bayilik aldıkları ilçeler içerisinde kendilerine bağlı olarak satış noktaları ve bayiler atayabiliyorlar. Bunun için Genel Merkez’imizin ve ildeki Bölge Bayi’nin bilgisinin ve onayının olması gerekiyor. Ana bayilere bağlı olarak çalışacak olan satış noktalarının ve bayilerin satışları ana bayiler üzerinden geçiriliyor. Akınsoft programlarını satan bilgisayar firmalarının ya da kimi satış noktalarımızın satış sonrası son kullanıcıya eğitim vermek istemesi durumunda talepler ana bayilerimize yönlendiriliyor. Eğitim bedeli de ana bayimize aktarılıyor. Ana bayilere fuarlarda, reklam çalışmalarında marka olarak özel ayrıcalıklar da tanıyoruz. Ana bayilerimizin program satışlarında kar marjı, son kullanıcıya uygulanan fiyat listesi üzerinden % 45 olarak uygulanıyor. Ayrıca kendilerine bağlı olan Akınsoft Satış Noktaları ile bayilerin satışlarından da kar alıyorlar. Özel ya da yeni yazılım uygulamalarında ve AR-GE bedelinde ana bayi kar marjı % 22,5’tur. E-defter saklama, e-fatura, e-arşiv sistemlerinin entegrasyon ve kullanım bedellerinde ana bayi kar marjı ise % 18 olarak uygulanıyor.

Akınsoft Bayilik Destekleri

Akınsoft bayilik alan girişimcilerimize eğitim ve teknik destek başta olmak üzere ihtiyaç duydukları her alanda destek sağlıyoruz. Bunun yanı sıra markamızın ana bayilikleri performansa göre değişebiliyor. Performansı iyi olan ana bayi, aynı statüde çalışmalarına devam edebiliyor. Performansının iyi olmaması durumunda çalışmalarına bayi olarak devam ediyorlar ve gelen taleplere göre bir başka bayi Ana Bayi oluyor. Ana bayilerimiz markamız Genel Merkezi ile ortak çalışmalar yürüterek bölgelerine özel kampanyalar düzenleyebiliyorlar. Ana bayilerimiz için Bayi İçi Kullanım Seti ek kullanıcılarını sınırsız ve ücretsiz olarak veriyoruz. Web tabanlı programlar ve modüller hariç olmak üzere Akınsoft programlarının tamamını eğitim amaçlı ücretsiz lisanslama hakkına sahip bulunuyorlar. Ana bayilik sözleşmesinin feshi durumunda, teminat bedelini fesih tarihinden altı ay sonra gönderiyoruz. 

Akınsoft bayisi olup bulundukları ilde ya da ilçede Ana Bayi olarak çalışmak isteyen temsilcilerimiz;

*WebEliza / Bayi İşlemleri / Ana Bayi İşlemleri / Ana Bayi Başvuru bölümünden başvuruda bulunabiliyorlar.

*Genel Merkez’imizin Bayi Departmanı aracılığı ile tarafımıza ulaşan taleplerin değerlendirilmesi sürecine başlamadan önce; bayimizden bazı doneler istiyor, ilde bölge bayimiz varsa onların da görüşlerinden yararlanıyoruz. Aldığımız bilgiler ve yaptığımız incelemeler sonucunda bayimizin Ana Bayi başvurusunu değerlendiriyor ve kendisine sonuç ile ilgili bilgilendirmede bulunuyoruz.

Akınsoft Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR