Akay Endüstriyel Temizlik Kimyasalları

Akay Endüstriyel Temizlik Kimyasalları Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Akay Endüstriyel Temizlik Kimyasalları Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

Akay Endüstriyel 2009 yılında kurulduğundan bu güne geçen süreçte gerek çalışanları, gerekse müşterileriyle olan iletişimini güçlendirerek büyümeye devam etmektedir.Endüstriyel temizlik maddeleri, günümüzün değişen yaşam koşullarına ve küreselleşen dünyaya uyumlu olarak kendini sürekli geliştirmek ve ürün yelpazesine yenilerini eklemek zorundadır.


Eğitimli personelimiz ve geniş ürün yelpazemizle sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya adayız. Bunu sağlamak için gerekli ön koşul olan günün değişen teknolojisiyle uyumlu, insan sağlığına öncelik veren bir çalışma ve disiplin içinde gelişmemizi sürdürüyoruz.Ürünlerimizin kullanım alanları; Endüstriyel mutfaklar, gıda ve ilaç üretim tesisleri, oteller, restaurantlar, hastaneler, çamaşırhaneler, AVM’ler, kamu kurum ve kuruluşları ve evlerdir. Bu ürünlerimiz; mutfak temizlik ürünleri, yer ve yüzey temizlik ürünleri, kişisel temizlik ürünleri, tekstil ve gıda hijyen ürünleridir.


Akay Endüstriyel’in ürünleri, yurt içi ve yurt dışında bir çok kuruluş tarafından tercih edilmektedir.


Temizlik ürünleri, küreselleşen dünyanın her geçen gün değişen farklı ihtiyaçlarına uygun olarak gelişmelidir.Akay Endüstriyel bunu sağlama adına, özgün fikirler üreten, müşteri ilişkilerine önem veren, kalitede sürekliliği sağlamayı hedefleyen, üretken, uygun fiyat politikası güden, dürüstlüğe ve karşılıklı güvene önem veren vizyonuyla sektöründe hızla ilerleyen bir tedarikçi firmadır.

BAKIŞIMIZ

VİZYONUMUZ
Endüstriyel temizlik ( mutfak, yer ve yüzey, kişisel temizlik ve gıda hijyeni, tekstil) alanlarında, mevcut kalitemizi koruyarak, daha iyisini üretmeyi hedeflemek.
Tüm çalışanlarımızla birlikte şirketimizin ilke, değer ve hedeflerimiz doğrultusunda gelişmesini sağlamak. Sağlam adımlarla ilerleyerek, sektörde kalıcı bir yer edinip, bunu daha üst standartlara yükseltmek.

MİSYONUMUZ
Müşterimizin farklı ihtiyaçlarını göz önüne alarak, ürün yelpazemizi geliştirmek. Sağlıklı, hesaplı ve güvenilir ürünler sunabilmek. Günümüzün değişen yaşam tarzına uyumlu, sektörel ihtiyaçların bilincinde olan bir kurumsal yapı oluşturmak.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK KİMYASALLARI
  • Kuruluş Yılı : 2009

Akay Endüstriyel Temizlik Kimyasalları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR