Agarta Bitkisel Kozmetik

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik Açıklaması

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik

Agarta Bitkisel Kozmetik 2000 yılında kurulmuş. 5 bayisi bulunan firma Güneyce Pazarlama olarak Organik gıda ve mantarcılık sektöründe üretim yapmaktadır. 

FİRMA TANITIMI: Firmamız Güneyce Pazarlama olarak 1996 Yılında perakende sektörüyle ticarete başlamıştır.2000 Yılında, alanında uzman Gıda Mühendis’leri ve Ziraat Mühendis’leri ile Organik gıda ve mantarcılık sektöründe üretim yapan firmamız sonraki yıllarda REİSHİ (ganoderma lucidum) mantarı ile gıda takviyesi ürünlerini Agarta markasıyla üreterek satışasunmuştur. Firmamız; Reishi mantarı Ürünleri başta olmak üzere bitkisel; argan yağı,diş macunu,şampuan,cilt kremleri,yüz maskesi,sabunları üreterek 2013 yılında pazara sunmaya başlamıştır.

Tarım Köy işleri ve Sağlık Bakanlığı denetiminde kontrolleri yapılarak, TS Standartlarına ve Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmektedir. AGARTA markalı ürünler dışında bazı firmalara da üretim yapmakta olan firmamız, ürünlerini Dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç etmekte olup Türkiye genelinde de satış –pazarlama ağı kurarak Eczane,Market,Kozmetik ve Aktar kanallarında satışa sunmuştur. Firmamız satış öncesi ve satış sonrası verdiği servis kalitesi ile büyük beğeni kazanmıştır. 

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Firmamız 3 senelik ARGE çalışmaları sonucunda Tarım Köy işleri ve Sağlık Bakanlığı denetiminde kontrolleri yapılarak, TS Standartlarına ve Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilinen Türkiye'nin yeni markasını satışını yapabilecek tüm firmalar

BAYİLİK DESTEKLERİ:

  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • YER SEÇİMİ
  • REKLAM DESTEĞİ
  • FİNANSAL DESTEK

 

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR